Venkovní vířivky

Říkáte si, moci si tak odpočinout po namáhavém dni? Dopřát si příjemného prohřátí, uvolnění a namasírování? Jenže zajít na masáž či do vodního světa vyžaduje opětovně Vaši sílu, energii a čas. Vzdát se myšlenky na relaxaci však nemusíte.

Máte-li tu možnost, kdy nebydlíte v bytě, ale rodinném domku s přilehlým pozemkem, či jste majiteli chaty, chalupy, pak si můžete pořídit venkovní vířivou vanu, neboli vířivku. Zájem o vířivé vany je poměrně značný vzhledem k možnostem a výhodám, které vany svým uživatelům nabízí. Je třeba sice počítat se vstupní investicí, která se však mnohonásobně vrátí, a to nejen stran financí, ale také zdraví. Tam, kde je zájem, respektive poptávka, je logicky i nabídka. Na trhu s vířivkami se pak můžete setkat s poměrně bohatou nabídkou od renomovaných, známých, ale také méně známých výrobců. Pokud jste se doposud problematikou vířivek nezabývali, můžete stát před poměrně tvrdým oříškem k rozlousknutí. Můžete, ale nemusíte.

virivka

Venkovní vířivky  až pro 7 osob

Venkovní vířivky pamatují na každého uživatele. Výhod vířivé vany si můžete užívat, ať už budete sami, nebo ve společnosti několika osob.Vířivé vany, ze kterých si můžete vybírat, nabízí hned několik typů, a to od těch nejmenších, které jsou určené pro dvě osoby, až pod vířivé vany pro sedm osob. I když třeba žijete sami, nebo jen ve dvou, je na zvážení, zda Vám bude „stačit“ vířivá vana menšího rozměru. Taková party, která se pak přesune do vířivé vany, rozhodně není k zahození. Krom toho, znáte to přísloví, kdy nikdy, neříkej nikdy. Ač třeba nyní tvrdošíjně stojíte na svém, že počet členů domácnosti se nerozroste, nikdy nevíte, co přinese budoucnost.

Venkovní vířivky – základní vybavení

Každá vířivá vana disponuje určitou výbavou, ne jinak je tomu u** venkovních vířivek**. I když se však jedná o základní vybavení, nemusí to ještě znamenat, že dané vybavení nabízí všichni prodejci. Na tento fakt je pak dobré při výběru vířivé vany pamatovat. U venkovních vířivek KingSpas se můžete setkat se základním vybavením v podobě ocelové konstrukce vany s antikorozní ochranou – ozonizátoru – aromaterapie – kvalitního cirkulačního filtračního systému – trysek v nerezovém provedení – diodového osvětlení kolem a vně vany, či vodních fontán – termokrytu – schůdků aj. Vámi vybraný prodejce může také do základního vybavení zahrnout spodní termoizolační desku – izolaci uvnitř obložení vany. Jiní prodejci však již mohou zmiňované vybavení brát za nadstandardní, kdy si za něj připlatíte.

Venkovní vířivky – příplatkové výbavy

A jak by se Vám kromě uvedeného líbilo hovět si ve vaně se sklenkou vychlazeného sektu, jednohubkami, a přitom poslouchat oblíbený song, či film? I tento sen se může proměnit v realitu, vyberete-li si z příplatkové výbavy, která zahrnuje například CD + rádio s výsuvnými reproduktory – LCD televizi aj.

Hydromasážní vany

Vířivka by se Vám líbila, ale prostor, který máte k dispozici, neumožňuje její využití? Relaxace se však zdát nemusíte. Nabízí se Vám vskutku výhodná alternativa v podobě hydromasážní vany. V podstatě se jedná o klasickou vanu, dá-li se to tak říci, ovšem s tím rozdílem, že hydromasážní vana přináší mnohem více, než se jen do ní naložit a snít. Hydromasážní vany mají díky zabudovaným tryskám pozitivní vliv na Vaše psychické i fyzické zdraví. Nejenže si budete moci uvolnit zatuhlé, bolavé svalstvo. Dojde k podpoření Vašeho krevního oběhu, zpevnění pokožky. A určitě se nebude ani zlobit, když při pravidelném využívání hydromasážní vany zjistíte, že jste zeštíhleli. Hydromasážní vana si zcela jistě najde místo v každé moderní domácnosti, ale také v hotelových, ubytovacích komplexech. Pokud jdete do podnikání ve směru poskytnutí ubytovacích prostor, pak byste Vaše potenciální hosty mohli nalákat právě hydromasážní vanou.

vana

Koupelnové vany

Řekne-li se rekonstrukce v bytě, domě, pak jedna z nejčastějších se týká koupelny, bytového jádra. Pokud i Vy stojíte před rekonstrukcí, či o ní uvažujete v dohledné době, pak si dopřejte vskutku moderní koupelnu, kterou si bezpochyby zasloužíte. Vždyť, kam směřují Vaše první kroky ráno po probuzení, a večer, když jdete spát? Není to náhodou koupelna, díky které se můžete zcela probudit, ale také srovnat myšlenky, zmírnit vnitřní napětí? Možná, že po demolici stávajícího zařízení, bude Vaše vana ještě k použití, kdy jí prakticky nic nebude. Je však již nemoderní, a moc pohodlí a estetiky Vám nenabízí? Pak je možná také čas na rozloučení s ní. V současné nabídce kvalitního zařízení do koupelen, si budete moci vybrat z široké řady koupelnových van, ať už klasických, nebo rohových. Vyberte si takovou, ve které se Vám bude příjemně odpočívat, která Vám splní požadavky a přání.

Sprchové panely

Vedle vany, která nás uvolní, prohřeje, navodí tu správnou pohodovou atmosféru, je kolikráte třeba si dát „rychlou osvěžující“ sprchu. I v tomto případě se nemusíte spokojit s málem. Co si pořídit některý z vychytaných sprchových panelů? Takový sprchový panel nabízí mnohem více, než klasická sprcha, na kterou jste možná zvyklí. Zkuste si stoupnout pod sprchový panel, a je možné, že se již nebudete chtít vrátit ke starému způsobu sprchování.

Bazény

Rádi byste se o letních horkých dnech příjemně svlažili, udělali pár temp? Neláká Vás zrovna představa natřískaného koupaliště, kde je hlava na hlavě? Chcete dopřát Vašim dětem vodní vyžití, ale současně je chcete mít stále pod dohledem, což by na velkém koupališti mohlo být problémem? Pak by pro Vás mohla být zajímavá nabídka plastových bazénů. Bazény oceníte nejen pro venkovní, ale také vnitřní užití. Díky široké nabídce je možné si pořídit bazén, který bude přesně dle svých rozměrů korespondovat s Vašimi požadavky.

Zastřešení bazénů

Při venkovním využití bazénu je dobré zvážit jeho zastřešení. Zastřešení totiž přináší řadu výhod, ze kterých byste se v podstatě nemohli těšit, kdybyste měli nekrytý bazén. Nejenže se zastřešení postará o zvýšení teploty vody, a to až o několik stupňů. Díky zastřešení nebudete mít tolik práce a starostí spojených s čištěním vody. Určitě Vás také potěší možnost snížení nákladů na ohřev bazénu, ale také na chemii. A pokud máte malé děti, pak je třeba dbát na zvýšenou opatrnost, kterou Vám zastřešení nabízí. Díky němu nebude hrozit případný pád dětí do vody, či Vašich domácích mazlíčků.

Solární sprchy

Solární sprchy jsou skvělým pomocníkem, který umožňuje osprchování před vstupem do bazénu. Na osprchování jsme zvyklí, když jdeme na veřejný bazén, koupaliště. O zbytečnost se rozhodně nejedná. Osprchováním se zvyšuje úroveň hygieny. I pro Váš soukromý bazén si můžete pořídit praktickou nerezovou solární sprchu. Díky ní budete předcházet znečištění bazénové vody, díky čemuž současně snížíte spotřebu na potřebnou chemii.

Infrasauny

A v rozmazlování duše, pohody můžeme pokračovat. Rádi si dopřáváte saunového světa? Je to ovšem tak, jako s vířivkou, kdy nedisponujete zrovna dostatkem volného času, abyste se mohli jen tak sbalit, a z Vašeho volného času ukrojit notnou část pro přepravu sem a tam, a pobyt v sauně? Minimálně čas na přepravu budete moci ušetřit, dopřejete-li si saunu vlastní. Co taková klasická sauna kombinovaná s infrasaunou, nebo čistě infrasauna samotná? Můžete-li si to prostorově dovolit, pak si můžete vybrat infrasaunu prostornější, například pro tři osoby. Trochu jste posmutněli, protože prostor je to, co Vašemu domovu chybí? Ale třeba bude možné mít infrasaunu pro jednu osobu. Zkonzultujte vaše možnosti s vybranou firmou. Určitě společně přijdete na řešení, které Vám bude vyhovovat, a díky kterému si budete moci posílit zdraví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11907 (cesky-magazin.cz#508)


Přidat komentář