Ušní a tělové svíce

Ušní a tělové svíce jsou velmi účinnou metodou přírodní léčby. Tyto svíce jsou vyráběny ručně z přírodních látek. Používají se k léčbě různých nemocí a jiných zdravotních problémů. Pokud je chcete vyzkoušet, přečtěte si náš článek a dozvíte se více.

Ušní svíce – co to je?

Ušní svíce představují podpůrnou terapii, která vám dokáže pomoci v případě, že onemocníte např.** infekcí dýchacích cest a uší, nemocí horních cest dýchacích**, máte-li problémy s hučením, tlakem nebo pískáním v uších. Ušní svíce je uprostřed dutá a od klasické svíce, kterou známe snad z každé domácnosti, se liší tím, že nemá knot a její vnitřní část je vyrobena z bavlny. Vrchní vrstva svíce je tvořena včelím voskem.

Jak se používá?

Při** aplikaci ušní svíce** je potřeba, aby si klient lehl na bok a pak se mu svíce nehořící stranou (obalenou ubrouskem či gázou) přiloží k uchu a pomalým šroubovitým pohybem se svíce zasune do zvukovodu – kolmo k hlavě. Svíci přidržujeme, aby nespadla a byla stále kolmo k hlavě klienta, zasunutá v uchu. Horní část svíce se zapálí. Během aplikace se z ucha vytahují nečistoty do svíce a ucho se tak čistí a prohřívá. Během hoření vzniká knot, který odebíráme pinzetou do připravené nádobky s vodou. Svíci je potřeba nechat dohořet po rýsku, což celkově trvá asi 10 minut. Aplikuje se následně i do druhého ucha, tedy celková doba hoření je 2x10 minut. Poté, co svíce dohoří po rýsku, se svíce vytáhne z ucha. Během terapie klient slyší zvuky připomínající praskání ohně.

Kdy se ušní svíce používá?

Ušní svíce je vhodné použít např., pokud trpíte nemocemi dutin, dýchacích cest a uší, cítíte-li psychickou přepracovanost, trpíte nespavostí, trápí vás stres, deprese, bolesti v krku, nebo chcete-li jen pročistit dutiny, uši nebo chcete zvýšit imunitu.

Pro koho nejsou ušní svíce vhodné?

Nedoporučuje se užívat u dětí do 3 let, u lidí s alergií na obsažené látky, po čerstvé perforaci ušního bubínku, nebo pokud má klient zvýšenou teplotu.

Jaká je historie tělových svící?

staří Keltové používali srolovanou kůru stromů a bylinky k léčení – na stejné bázi jako** tělové svíce**. Později došli k poznání, že když se svíce (srolovaná kůra stromů) ponoří do včelího vosku, trvá její hoření déle.

Jak tělová svíce funguje?

Při hoření svíce vzniká komínový efekt, při kterém se látky obsažené ve svíci dostávají pod kůži na postiženém místě a zároveň vzniká podtlak uvnitř svíce, který vytahuje z těla škodliviny, toxiny, bolest, záněty, podlitiny, kameny, cysty atd.

Složení ušních svící

Ušní svíce představují velmi účinnou metodu** alternativní léčby**. Tyto svíce jsou vyráběny ručně z včelího vosku, bavlny a kurkumy. Včelí vosk zmírňuje zánět, svíce hoří podstatně déle a tím zvyšuje celkovou její účinnost. Kurkuma má protizánětlivé účinky. Nově byla přidána do svící andělika lékařská pro svou schopnost vytahovat z těla záněty.

Doporučení k použití ušních svící

Ušní svíce můžete vyzkoušet, pokud vás trápí** bolesti hlavy nebo trpíte migrénou**. Ušní svíce jsou také velmi účinné při ekzému vnitřního zvukovodu, při bolestech zubů, pocitu stresu, pokud máte ucpané dutiny, trpíte nespavostí, jste nachlazení, máte oční obtíže a hučí nebo šumí vám v uších.

Co dělat při bolesti uší?

Pokud vás bolí ucho, začněte aplikací svíce v uchu nepostiženém. V době bolesti je nepostižené ucho více namáháno, aplikací svíce mu tak ulevíte. Poté následuje aplikace do ucha postiženého.

Čakrové svíce

Čakry představují** energetická psychická centra**, která jsou v našem těle a těmito centry proudí vitální energie. Každá čakra v těle odpovídá určité oblasti působení. Funkce čaker ovlivňuje život člověka. A právě na podporu správného fungování těchto center vznikly čakrové svíce. Existují svíce různých barev, každá je pro jinou čakru. Zeptejte se prodejce, která svíce bude nejefektivnější pro vaše zdravotní problémy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11849 (cesky-magazin.cz#92)


Přidat komentář