Trvalá epilace a neinvazivní lifting obličeje - Chomutov

Dnešní moderní doba přeje těm, kteří se nechtějí spokojit se stavem své pokožky, ať už co se týká nadměrného nebo nevyhovujícího ochlupení či povadlé a vrásčité pokožky v obličeji, na krku apod. Vyzkoušejte účinné metody, které vám zvednou sebevědomí.

Trvalá epilace

Trvalá epilace prováděná přístrojem IPL představuje naprosto nejúčinnější formu trvalé epilace vůbec. Co to vůbec je ta trvalá epilace? Epilace znamená odstranění chloupku včetně jeho kořínku a přístroj IPL produkuje intenzivní pulzní světlo. Pokud je pulzní světlo správně a profesionálně aplikováno, dochází k trvalému odstranění chloupků, což je žádoucí a také hlavní a jediný důvod, proč klienti tento zákrok podstupují. Pokud by došlo ke špatné neodborné aplikace, může dojít k popálení pokožky, nebo také k nedokonalému zákroku, který tedy nebyl účelný.

Jak přístroj IPL funguje?

Aplikace laseru je dosti náročná na zkušenost a kvalifikaci obsluhy, proto byste rozhodně neměli navštívit studio, které vám přijde jako první do cesty nebo které nabízí ty nejnižší ceny na trhu, pokud na takové studio nemáte doporučení a nejste si jisti kvalifikací personálu provádějící trvalou epilaci. Laser vydává stálý paprsek a z toho důvodu je dosti náročné určit jednoznačně rychlost posunu paprsku po pokožce tak, aby náhodou nedošlo k popálení pokožky a současně s tím k dostatečnému zahřátí vlasového kořínku. Proto tento laser můžou používat pouze lékaři. Intenzivní pulzní světlo vysílá světelné pulzy, které mají tu schopnost zničit vlasový folikul. Při použití přístroje IPL je velmi podstatné dokonale určit fototyp a podle toho správně nastavit přístroj.

Jaký je proces odstranění chloupků?

Technologie IPL je natolik vyspělá, že dokonale zničí buňku vlasového váčku díky výběrové fototermolýzy. Tmavý pigment zvaný melanin dodává každému chloupku jeho zbarvení a dokáže pohltit pulzní světlo. Dochází k rozehřátí chloupků asi na 75 stupňů Celsia, buňky chloupku se tepelně zničí a na závěr se vypudí z těla, aniž by došlo k poškození další tkáně. Jestliže dojde k totálnímu poškození, z toho stejného místa už nevyroste další chloupek a odstranění je tedy trvalé.

Jaká je úspěšnost trvalé epilace?

Trvalou epilací se rozumí odstranění chloupků z cca 80-95 %, přičemž světlé chloupky se neodstraní. Takové ošetření je však nutné několikrát opakovat, vše záleží na pokožce, na stavu ochlupení, na typu pokožky. Zpravidla je potřeba epilaci opakovat 3x až 6x, případně i vícekrát, neboť existují dvě období růstu chloupků. Ta můžeme rozdělit na období** růstu chloupků a období klidu**. Trvalou epilaci se doporučuje provádět v období růstu. Tím, že podstoupíte tuto proceduru vícekrát, budete mít jistotu, že byly odstraněny i ty chloupky, které byli při minulé epilace ve fázi klidu. Počet opakování také záleží na tom, jaká část těla je ošetřována. Nejlepších výsledků bývá dosahováno v případě, kdy jsou chloupky tmavší a pokožka je světlá. Ovšem i při světlých chloupcích je epilace vysoce účinná.

Na jakých částech těla se dá trvalá epilace provádět?

Nejlepších výsledků bývá zaručeně dosaženo v oblasti** podpaží a třísel –** ostatně na těch partií, které ženy v souvislosti s chloupky trápí nejčastěji. Trvalou epilaci je ale možné provádět na celém těle, tedy na rukách, lýtkách, stehnech, na nohou kompletně, na ramenech, zádech, břichu, prsech, v oblasti obličeje, apod.

Je skutečně trvalá epilace bezbolestná?

Metoda IPL je obecně oproti laseru uznávaná za bezbolestnou, neboť záblesk světla trvá pouhopouhou milisekundu, proto se odstraňování chloupků absolutně nemusíte obávat. Předtím, než trvalou epilaci podstoupíte, je nejdříve nutná odborná konzultace, kde vám lékař sdělí, jaký typ zákroku pro vás bude nejúčinnější a nejvhodnější a jaká bude celková jeho míra úspěšnosti.

Neinvazivní lifting obličeje

Tento druh liftingu představuje naprostou jedinečnost v tom, že jsou ihned po provedení viditelné výsledky, aniž byste museli podstoupit operaci za použití skalpelu nebo jiné techniky, která by narušila integritu kůže. Neinvazivní lifting obličeje je zaměřen na redukci vrásek, na mimické svaly obličeje a to s hloubkovými účinky. Neinvazivní lifting dokáže předcházet vzniku vrásek a díky němu je pokožka obličeje i samotné svaly lépe vyživovány. Jedná se o nový začátek pro Vaši pokožku obličeje, krku a dekoltu. A hlavně – bez anestezie, bez skalpelu, bez jizev, bez bolesti. Výsledkem neinvazivního liftingu obličeje je pevnější pleť, lepší tvar obličeje a vypnutá pokožka dekoltu. Jednoduše řečeno, budete vypadat o několik let mladší.

Účinky neinvazivního liftingu obličeje

Neinvazivní lifting opravdu výrazně zabraňuje vzniku nejen vrásek, ale také akné a jiným nerovnostem na pokožce, které jsou ať už nevzhledné, nebo vás trápí a cítili byste se lépe bez nich. Tato metoda je bezbolestná a klient se při ní cítí dobře a uvolněně.  Nemusíte mít obavy, že byste po opuštění kliniky měli otoky kolem očí nebo by na vás byla tato metoda jakkoliv nějaký čas viditelná.

Jak probíhá neinvazivní lifting obličeje?

Průběh ošetření spočívá ve třech po sobě jdoucích ošetření, z nichž každé z nich je jedinečné a má svůj nezastupitelný význam. Pomocí terapie Derminologie dochází k nastartování lymfatického toku a k celkovému oživení a omlazení pokožky. Díky tomuto ošetření dojde až 200x k urychlení regenerace a dělení buněk kolagenové syntézy. Následuje lymfatická drenáž a vypnutí pokožky obličeje. A celý systém liftingu je zakončen mezoterapií, při níž dojde k zapracování speciálního koncentrátu Hyaluronu, Kolagenu, Karnitinu a Aminokyselin přímo do kůže. Kůže v obličeji je touto metodou vypnutá, mladší a dochází tak k redukci a vyhlazení vrásek.

Kdo může neinvazivní lifting podstoupit?

Neinvazivní lifting je určeny pro všechny typy pleti, vyjma vysoce citlivých. To, zda je vaše pleť vhodná pro tuto jedinečnou metodou, posoudí lékař, který lifting provádí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11866 (cesky-magazin.cz#151)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 26.04.2016 18:55
Několikrát jsem volala na toto číslo a vždy byla odpověď že zavolají zpět ... a nic


Přidat komentář