Trvalá bezbolestná epilace a profesionální bezbolestná liposukce - Nový Bohumín

Každá moderní žena nebo dívka chce vypadat atraktivně. K dosažení tohoto cíle mohou dopomoct různé služby, které poskytují kosmetické salony. Mezi takové služby patří např. bezbolestná epilace či liposukce.

Je jen málo žen, které netrápí neustále dorůstající chloupky na nohou, v podpaží, v tříslech nebo na rukou. A stejně tak ne každá žena se narodila s tím darem, že může sníst cokoliv a kdykoliv a na její postavě se to za mák neprojeví. Pokud ani vy bohužel nepatříte k tomuto mizivému procentu žen, ale nechcete se s tím smířit, nabízíme pro vás jedinečnou možnost.

 

Co je to Accent?

Jedná se o takový radiofrekvenční přístroj, který je určený pro estetická a kosmetická ošetření. Tento přístroj je opatřen unipolární hlavicí, která zaručuje hloubkovou řízenou RF penetraci a dále je vybaven bipolární hlavicí pro povrchovou řízenou RF penetraci. V důsledku použití tohoto přístroje se můžete zbavit celulitidy a navíc může dojít k tvarování problematických tělesných partií. Dále se tento přístroj používá k odstranění a vyhlazení vrásek a k vypnutí pokožky. Ošetření laserem Accent je vysoce bezpečné, je šetrné a v žádném případě jeho použitím nedochází k poničení tukové tkáně. Jeho bezespornou výhodou je, že umožňuje ošetření i velkých oblastí, jako jsou záda, břicho, stehna, ale stejně tak i oblastí malých, mezi které patří obličej, podbradek, ruky, apod. Ošetření laserem Accent slouží k omlazení, vypnutí pleti a redukci vrásek, vše přirozeně, bezbolestně, bez chirurgických zákroků.

Co je přístroj Harmony XL

Tento přístroj je po funkční a flexibilní stránce naprosto nepřekonatelný. V přístroji Harmony XL se kombinují laserová technologie, pulsní světlo a UVB technologie. A co vše se dá tímto zázračným přístrojem léčit? Přístroj Harmony XL zajistí trvalou laserovou bezbolestnou epilaci, odstranění pigmentace a pih a odstranění cévek a metliček.

Trvalá epilace laserem

Tento druh epilace spočívá v odstranění ložiska růstu ochlupení. Toto ložisko se nachází ve vlasové cibulce. Laserový paprsek při prováděné epilaci proniká do zárodečného ložiska a velmi účinně a efektivně vyvolá tepelné zničení vlasové cibulky. Pokud se však vlas nachází už ve fázi druhé, která se nazývá klidová, bohužel tento vlas laser již nezachytí, cibulka je tedy míjena a proto je nutné epilaci zhruba po 6-8 týdnech opakovat. Léčba laserem je vždy zcela individuální a parametry laseru se vždy nastaví podle konkrétního stavu pacienta.

Výhody trvalé epilace

Tak hlavní výhodou, pro kterou jste se jistě rozhodli tento zákrok podstoupit je, že se natrvalo zbavíte nežádoucího ochlupení. Navíc je tato metoda bezpečná a vhodná pro všechny typy kůže a může se provádět i na opálené pokožce. Epilace je zcela bezbolestná. Klient během epilace může vnímat teplo. Po ošetření laserem není nutná žádná rekonvalescence.

Bezbolestná liposukce

Bezbolestná, neboli neinvazivní liposukce, je v současné době velmi moderní a vyhledávanou metodou. Bohužel v dnešní hektické době trpí nadváhou stále více lidí, což je způsobováno nedostatečným pohybem, sedavým zaměstnáním, nesprávnou životosprávou, a mnoha dalšími činiteli, kteří se významnou měrou podílejí na tom, jak naše tělo vypadá. A právě tento typ liposukce se může stát vynikajícím řešením mnoha problémů, které pramení právě z nadměrné tělesné váhy. Neinvazivní liposukce je zcela bezbolestná metoda a je velmi účinná.

Proč podstoupit bezbolestnou liposukci?

Tento druh liposukce je jedinečnou příležitostí pro ty, které trápí nějaká ta kila navíc a dosud měli strach z klasické liposukce v podobě odsávání tuků, neboť se báli bolesti nebo poškození pokožky. Bezbolestná liposukce je vysoce šetrná k vaší pokožce a vy tak můžete být konečně štíhlejší a zdravější bez jakýchkoliv obav. Díky této metodě dojde k přesnému zacílení ošetřované partie a díky tomu je možné tuto liposukci využít i při redukce tuků z velkých ale i malých tělesných ploch.

Fotorejuvenace

Tímto názvem se označuje hned několik postupů. Tím hlavním principem je, že dochází k tepelnému narušení kolagenu v pleti. Díky této metodě se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, což velmi významně ovlivňuje regeneraci kožních buněk. Fotorejuvenace povzbuzuje buněčnou činnost a vytváří tak nová kolagenní vlákna. Díky této proceduře dochází ke zlepšování pružnosti a pevnosti pokožky. Jde o velmi šetrný postup a je možné jej kombinovat s chemickým peelingem, ale také laserem, a dalšími metodami.

Odstranění pigmentů a žilek pomocí laseru

Žilky i pigmentové skvrny je možné jednoduše odstranit pomocí vysokovýkonného a specializovaného laseru. Jeho funkce spočívá v tom, že paprsek laseru projde kůži bez toho, aniž by tuto kůži poškodil a cíleně reaguje s červeným krevním barvivem. Laser takto ošetřenou cévku zastaví a ta se následně vazivově přemění a vstřebá. Laser je vhodné použít i při odstraňování ohně, čímž se rozumí plošné červené cévní skvrny, ale velmi účinný je také při odstraňování žilek z obličeje a kdekoliv jinde na těle.

Laserové omlazení pleti

Za pomocí laseru se můžete zbavit vrásek, ale také jizev, nebo jiných stop způsobených například akné. Tím se vaše pleť omladí a vypne a vy budete vypadat podstatně mladší. Laser se používá také k odstranění vrásek krku a dekoltu, převážně se ovšem využívá na obličej, kde jsou vrásky nejpozorovatelnější. Díky laseru dochází k odpařování opravdu tenoučké vrstvy buněk z kožního povrchu a vazivo se vypíná v hlubších vrstvách. Kůže je tak kompletně obnovena a vzniká tak efekt omlazení. Po mnoho dalších let budete vypadat mladší a další proces dalšího stárnutí se výrazně zpomalí. Nejčastěji dochází k odstranění vrásek kolem úst, poté na dolních víčkách a také na čele a kolem očí.

Cena zákroků

Ceny jednotlivých zákroků jsou samozřejmě různé. Liší se jednak druhem zákroků, jednak tím, jaké přístroje je potřeba použít k odstranění nežádoucího stavu, také se liší podle závažnosti problému, který je třeba odstranit a zcela jistě i salonem, který jednotlivé zákroky poskytuje. Ceny zákroků se pohybují v řádech stovek až tisíců korun. Když však zvážíte, že díky takovému zákroku se můžete zbavit vašich komplexu nebo dokonce zdravotních problémů, jsou tyto sumy naprosto zanedbatelné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11846 (cesky-magazin.cz#86)


Přidat komentář