Thajské masáže - Plzeň

Profesionálně provedené masáže uzdravují nejen tělo, ale i duši. Není snad nic příjemnějšího než si vychutnávat doteky maséra. S každou minutou je ztuhlé, napjaté svalstvo uvolněnější a starosti se zdají menší a menší.

Thajské masáže jsou velmi oblíbené u všech, bez rozdílu věku, pohlaví, a to díky pozitivnímu vlivu na naše zdraví. Na masáž se nemusíte objednat, jen když Vás zrovna bolí záda, či jiná část těla. Masáž si můžete dopřát jen tak, kdy cítíte, že byste potřebovali dodat energii, uvolnit se, odbourat nahromaděný stres aj. A jako příjemný, ovšem nezanedbatelný bonus navíc? Masáže přispívají k posílení imunitního systému. Budete-li si tedy dopřávat masáže, neskolí Vás hned každá nemoc.

Thajské masáže – Plzeň

Chtěli byste si užít uvolňující thajské masáže od absolventek prestižní akreditované školy v Bangkoku? V tom případě máte jedinečnou možnost, zavítáte-li v Plzni do masážního salonu THAI WORLD AND NUTTHA MASSAGES spol. s r.o., který najdete na adrese Smrková 23a, 312 00 Plzeň – Doubravka. Dopřát si zde můžete například tradiční thajskou masáž – masáž hlavy a šíje – masáž zad – olejovou masáž – aroma masáž – masáž pro maminky – poporodní masáž – čínskou masáž chodidel a mnohé další. Thajské masáže - Plzeň zde. ( http://www.thai-plzen.cz/index.html )Bylinná masážVzhledem k velkému zájmu o thajské masáže, má masážní salon otevřeno denně, a to od 9 do 21 hod. Přesto se dopředu v salonu domluvte na vyhovující termín pro obě strany. Můžete tak učinit na jednom z telefonních čísel, a to +420 377 471 004 nebo +420 724 342 635. Objednat se také můžete na e-mailu klausnerova@thai-plzen.cz. Pojďme se nyní blíže podívat na masáže, ze kterých si můžete vybírat.

Tradiční thajská masáž

Tradiční thajská masáž představuje starověké léčitelské umění. Při masáži se masérka soustřeďuje na akupresuru – energetické dráhy – protažení v jógových polohách. Našim lidským tělem prochází neviditelné čáry energie. A právě na těchto drahách jsou akupresurní body, které ovlivňují naše fyzické i psychické zdraví.

Průběh tradiční thajské masáže

Masáž - bylinyPři masáži se nepoužívá žádného masážního oleje. Masáž probíhá nasucho. Možná jste zvyklí u některých masáží, že jste při nich leželi na masérském lůžku. V případě tradiční** thajské masáže** si lehnete na matraci, která je přímo na podlaze. Při masáži můžete být ve spodním prádle, nebo pohodlném tričku a legínách.

Účinky tradiční thajské masáže

Objednali jste na tradiční thajskou masáž? Pak se můžete těšit na posílení nervového systému – odstranění bolavé páteře – zvýšení flexibility těla – zvýšení cirkulace krve i lymfy. Při masáží dojde také k uvolnění energetických blokád. Při masáží dochází i k detoxikaci, kdy se uvolňují nahromaděné toxiny v tkáních, svalech, kloubech.

Masáž hlavy a šíje

Cítíte se v napětí? Jste ve stresu? Máte sedavé zaměstnání, kdy pracujete s počítačem a musíte se dlouho soustředit? Pak je jen otázkou času, kdy u Vás dojde k zablokování krční páteře, ale také strnulosti mimických svalů na obličeji.

Při masáži se masérka soustřeďuje na jednotlivé akupresurní body, které se nachází v partiích obličeje, hlavy a krční páteře.

Účinky masáže hlavy a šíje

Masáž hlavy a šíje je přímo ideální pro účinné prokrvení celé oblasti krční páteře. Uvolní Vám blokace, a to včetně zmíněných mimických svalů.Masáž nohou

Masáž zad

Snad se nenajde jedinec, kterého by alespoň občasně nezabolela záda, ať už v oblasti beder, či kříže. Je to bohužel daň za náš současný způsob života. Trávíme minimálně osm hodin denně v práci, a to v sedu, nebo ve stoji. K tomu ještě připočteme nedostatek vhodného pohybu. A bolest zad je hned na světě. Neřeší-li se bolest zad, může přejít až k blokaci a chronické bolesti.

Průběh masáže zad

Při masáži** masérka** volí kombinaci tlakových a tahových cviků. Masérka provádí akupresurní techniky a v závěru se soustředí na cviky protahovací.

Účinky masáže zad

Již z výše uvedeného vyplývá, proč zajít na** masáž zad** a jaké účinky můžete očekávat. Již v průběhu masáže můžete zaznamenat citelné uvolnění zablokovaných oblastí kříže a beder. Budete také překvapeni, jak se Vám zvětší pohybový rozsah.

Masáže jsou velmi příjemnéNa masáž zad je vhodné chodit nejen, až když nastane doba tzv. za pět minut dvanáct. Chcete-li pro sebe a Vaše zdraví udělat maximum, dopřejte si masáž pravidelně a v rámci prevence bolesti.

Masáž zad – speciál

Jedná se sice také o masáž zad, ovšem je kombinací reflexní a olejové masáže. Díky tomu dojde k dokonalému uvolnění Vaší páteře a všech zádových svalů.

Olejová masáž

Olejová masáž se řadí mezi relaxační masáže, kdy se používá kvalitní olej, například jojobový. Možná jste již byli na olejové masáži evropské. Tato olejová masáž je však odlišná. Najdete v ní totiž prvky tradiční thajské masáže a současně i poznatky indické ajurvédy.

Účinky olejové masáže

Při** olejové masáži** dojde k uvolnění svalového napětí, stimulaci krevního oběhu. Sužují-li Vás otoky končetin, pak Vám olejová masáž může s jejich redukcí. Pro ty, které trápí zácpa, zase potěší fakt, že masáž napomáhá regulaci střev.

Aroma masáž

Také** aroma masáž** je olejovou masáží. Již z názvu vyplývá, že tentokrát se používají vonné olejíčky, které podpoří samotný účinek masáže. Sami se můžete rozhodnout pro olejíček, který Vám bude vonět, který ve Vás bude evokovat příjemné a pohodové chvíle.

Účinky aroma masáže

Smyslem** aroma masáže** je zbavit Vás nahromaděného stresu, vnitřního napětí. Krom toho se šikovné ruce masérky postarají o uvolnění svalového napětí, stimulaci krevního oběhu. I aroma masáž má pozitivní vliv na správnou regulaci střev a otoky končetin.

Dětská masáž

Nejen my dospělí máme rádi jemné doteky, které dělají dobře naší tělesné i psychické stránce. Již novorozenci vnímají doteky svých rodičů a je jim dobře v jejich blízkosti. Dětská olejová masáž je celotělovou masáží, která je vhodná pro děti od 2 do 10 let. Při masáži bere masérka v potaz nejen věk malého klienta, ale také jeho tělesnou kondici.

Účinky dětské masáže

Dětská masáž je vhodná pro „malé objevitele“, kteří mají stále co prozkoumávat a v jejich malých hlavičkách se jim to přemílá. Není pak divu, že když je čas jít spát, tak mají nejvíce napilno, nechce se jim. Ani děti nejsou „na baterky“ stejně jako my dospělí.

Dětská masáž pomůže zklidnit jejich organismus, posílí nervový systém, ale také uvolní energetické blokády, zvýší schopnost přijímat veškeré důležité živiny aj.

Masáž pro maminky

Čekáte miminko, nebo jste si Váš malý poklad již s manželem přivezli z porodnice? V obou případech si můžete vychutnat** speciální masáž pro maminky**. Masáže jsou velmi jemné, šetrné a berou ohled na Váš zdravotní stav, pocity.

Při masáži těhotných žen je pozornost soustředěna především na záda, ale také dolní končetiny, které velmi rády v těhotenství zadržují vodu a otékají. Po porodu se zase masérka soustřeďuje na břišní partie.

Účinky masáže pro maminky

Ženy, které si dopřejí masáž pro maminky, lépe snáší těhotenské strasti, které s sebou přináší očekávání malého zlatíčka na svět. Při masáži totiž dochází k příjemnému uvolnění partií, které jsou nejvíce zatěžovány.

Poporodní masáž

Ženy si zaslouží rozmazlování nejen během těhotenství, ale také po porodu. Šestinedělí je pro ně velmi náročné, vysilující období, kdy se od svého malého drobečka prakticky nehnou. Poporodní masáž přispěje k uvolnění namoženého svalstva, ať už od neustálého zvedání, či chování miminka. Masáž je velmi účinná i pro nervový systém, který zažívá zatěžkávací zkoušku.

Masáž obličeje

Nejen Vaše tělo si může užívat masérské doteky. Jak by se Vám líbilo spojení kosmetického ošetření pleti spolu s  akupresurní masáží? Díky masáži se uvolní ztuhlé, až zablokované obličejové svaly. Vaše pleť bude po ošetření nejen pročištěná a vyživená, ale také bude o poznání zářivější, a to díky jemné masáži. A v průběhu ošetření, zatímco bude pleť vstřebávat účinné látky z masky, Vám bude masérka masírovat krční páteř a ruce.

Další masáže a ošetření

Která další masáž by neměla uniknout Vaší pozornosti? Dopřát si můžete také Čínskou masáž chodidel – Masáž chodidel speciál – Bylinnou masáž – Siam masáž – Fiji masáž – Cukrový vánek z ráje – Bali masáž RAJAWATU – Dámskou lázeň – Nuttha lázeň.

Říkáte si, které masáži dát přednost? Kterou vyzkoušet? Proč byste se však měli omezovat. Kdo jiný Vás bude rozmazlovat, když ne Vy sami. Vezměte to tak, že rok má 365 dnů, tj. spousta příležitostí, kdy si vyhradit hodinku z volného času a užít si uvolnění a tolik potřebného klidu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11896 (cesky-magazin.cz#299)


Přidat komentář