Tantrické masáže a romantické zážitky pro páry - Praha

Pokud chcete společně se svým partnerem opustit denní rutinu a zažít něco nového, můžete vyzkoušet romantické zážitky pro dva či tantrické masáže pro páry. Zajisté to pro Vás budou nezapomenutelné okamžiky.

Hledáte pro sebe a svého partnera nevšední zážitek, který vám pomůže více se sblížit a utéct od každodenní rutiny? Ale chcete něco skutečně jedinečného na co jen tak ve svém životě nezapomenete? V tom případě vyzkoušejte romantické zážitky pro dva, které nabízí některé masážní salóny. Tyto párové rituály Vám mohou obohatit vztah, pomohou Vám načerpat novou energii a udělat něco dobrého pro své tělo. Párové rituály nabízí masážní salóny v různých balíčcích. Většina párových rituálů může začít saunou, poté následuje masáž a nakonec koupel ve vířivé vaně s občerstvením. A to vše společně s Vaším partnerem.

Co si představit pod tantra masáží

Než se pustíme do samostatného vysvětlí toho, co obnáší a znamená tantra masáž, pojďme se podívat na původ a význam slova tantra a na filozofický směr, který je s tímto spojen. ** ** Sanskrtské slovo tantra znamená v překladu „tkát“ nebo „proudit“. Tantra je životní filosofie, která respektuje vše živé a zároveň ctí i sexuální přirozenost člověka. Sexuální energie hraje v tantře velmi důležitou roli a je chápána jako nejsilnější a nejpůvodnější síla. Pomocí tantry můžete porozumět svému tělu a duši. Tantra Vám může pomoci zorientovat se v sobě samém, mít rád své tělo, naučit se o něj pečovat a naučí vás dobře zacházet se svou energií. Filozofie tantry vznikla 5 000 let před naším letopočtem.

Tantrická masáž Vám přinese velmi nevšední a silný zážitek. Tato masáž se chápe jako uvolňující, smyslná a naplňující energií. Cílem tantrické masáže je relaxace těla a harmonizace energie. Tantra masáž využívá velmi jemných, láskyplných doteků k uvolnění energie. Během tantrické masáže můžete zažít mnoho pocitů. Pro někoho je tantrická masáž především vzrušující, pro jiného je to masáž relaxační. Tantrická masáž propojuje klasické prvky masáže s tantricko - taoistických technikami.

Tantrická masáž se považuje za velmi intimní a smyslný rituál, který rozproudí energii v celém těle a přináší vám něhu a vzrušení. Během tantra masáže se používají teplé masážní oleje a dochází k masáži celého těla a také masáži joni a lingamu (joni a lingam v sanskrtu značí ženské a mužské pohlavní orgány). Tantra masáž se skládá z jemných a také dynamických doteků. Během masáže se masíruje také hlava a uši, a kromě aromatických olejů se během ní mohou používat i oleje vyživující.

Jak tantra masáž účinkuje

Rozhodněte se vyzkoušet tantrickou masáž na základě mnoha pozitivních účinků, které přináší lidskému tělu. Především Vám tantrická masáž dokonale uvolní tělo a také mysl. Tantrická masáž se věnuje také místům, které ostatní masáže opomíjejí (oblast pánevního dna, vnější pohlavní orgány, třísla, zadek, kostrč, prsa). Během tantrické masáže dojde k celkovému psychickému uvolnění a také uvolnění emocí. Tantra masáž nám pomáhá získat bližší vztah k vlastnímu tělu, pomůže nám k větší vnímavosti sebe sama. Tantrická masáž pomáhá zvýšit životní energii.

Vyzkoušejte tento typ masáže, chcete-li bojovat s fyzickými, psychickými nebe emočními bloky. Tantra masáž má vliv na odstranění negativní energie a emocí, nastolení vnitřního klidu a pohody a navození hlubokého pocitu štěstí.

Tantra masáž pro ženy

Existuje několik základních druhů tantrické masáže. Masážní salóny nabízí např. tantra masáž pro ženy, pro muže a tantra masáž pro páry. Tantrická masáž pro ženy přináší ženě uvolnění a dokonalou relaxaci celého těla. Ptáte se, jestli žena dosáhne během tantra masáže orgasmu?  Orgasmus není podmínkou tantrické masáže. Ženská sexualita je značně odlišná od té mužské, a tak je vyvrcholení ovlivněno psychikou, hormony a také intimitou. Žena, která chce vyzkoušet tantrickou masáž by se měla rozhodnout, zda chce masáž od ženy nebo muže. Masér nebo masérka pak bude plně respektovat Vaše přání. Tantra masáž je oslavou ženské podstaty, smyslnosti a citlivosti.

Tantra masáž pro muže

Tantrická masáž pro muže je velmi smyslná. V mužích tato masáž probouzí vnitřní energii a sexuální sílu. Na rozdíl od ženské masáže je tato masáž dynamičtější a pevnější v dotecích. Během masáže se ale také používají jemné doteky, které působí na nervová zakončení a podporují vnímání, dále zde nachází uplatnění horké žínky, které uvolní energetické bloky v těle.

Tantra masáž pro páry

Skutečně nevšedním zážitkem se může stát tantrická masáž pro páry. Poznejte se svým partnerem nové věci a můžete si být jistí, že Váš vztah se nestane rutinním. Tantrická masáž pro páry prohlubuje vztah, odstraňuje fyzické a komunikační bariéry a přispívá k poznání sebe sama. Tantrická masáž zvyšuje chuť na sex u obou partnerů.

Pro koho není tantra masáž vhodná

Tantrická masáž není vhodná pro osoby se srdečními onemocněními, osoby po operacích s nádorovým onemocněním. Vyhnout by se této masáži měli také lidé s kožními infekcemi a plísňovým onemocněním. Dále není tantrická masáž vhodná pro osoby se zvětšenými uzlinami, bradavicemi a velkými mateřskými znaménky. Tantra masáž se také nedoporučuje ženám v těhotenství, šestinedělí a v době menstruace.

vyživující

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11901 (cesky-magazin.cz#408)


Přidat komentář