Profesionální permanentní make-up Praha 4

Mít stále krásnou a přirozenou tvář, která z nás by si toto nepřála. A právě pomocí permanentního make-upu se vám tento sen může jednoduše splnit. Podtrhněte svou krásu a schovejte nedokonalosti obličeje.

Všichni známe radu „skryj nedostatky a vyzdvihni přednosti“. A právě na tomto principu je založen permanentní make-up. Tento typ make-upu nemá nahradit klasické líčení, ale má se stát jeho podkladem. Permanentní make-up vám může zvýraznit rysy vašeho obličeje a schovat drobné nedokonalosti. Pomocí permanentního make-upu si můžete nechat zvýraznit linky očí, kontury rtů, změnit tvar a hustotu obočí. Zkušený profesionál nám může velmi pomoci s výběrem permanentního make-upu a jeho dobrou aplikací nám zajistí krásný a přirozený vzhled. Permanentní make-up se může stát řešením pro ženy, které často sportují, mají alergii na klasická líčidla nebo pro ženy časově vytížené. S permanentním make-upem budete usínat a také se probouzet stále krásná.

Krásný a přirozený vzhled bez zbytečných líčidel a ztráty času?

Permanentní make-up je mikroimplantace pigmentu do pokožky speciálním přístrojem. Využívá se převážně pro úpravu obočí, očních linek a kontur rtů, a obecně ke korekci vzhledových vad. Tímto zákrokem se podtrhnou krásné rysy tváře, dají se také zakrýt různé nedostatky, nebo opticky změnit tvar – např. úzké rty, krátké nebo řídké obočí, nevýrazné oči.

V kosmetickém salóně používají pouze nejmodernější a šetrné technologie z USA a Německa!

V nabídce mají 3 techniky úpravy obočí. Plné, stínované i chloupkové!

Veškeré konzultace jsou zdarma!

Konzultace zahrnuje také jak se o permanentní make-up starat a jaká jsou specifika pro Permanentní make-up v Praze vzhledem k městským klimatickým podmínkám. Základní konzultaci provádí po telefonu, po domluvě na termínu a při prvním setkání klienta o všem poučí. To znamená, že s klientkou probere zdravotní stav, postup a použité materiály a následnou péči o permanentní make-up. Poté co je klientka o všem informována, podepíše souhlas a pak už stačí jen dát anestetikum, nakreslit tvar, odsouhlasit barvu a začíná se tetovat.

Během této korektivně – kosmetické metody se do horní vrstvy pokožky (epidermu) implantuje přírodní barvivo pomocí speciálních pigmentovacích přístrojů. Pomocí permanentního make-upu si můžete nechat upravit velikost, hustotu nebo šířku obočí. V případě, že obočí chybí, může se vytvarovat pomocí permanentního make-upu.  Dále je možné zvýraznit oční linky nebo získat plnější a symetrické rty. Rozhodnutí o permanentním make-upu je vždy důležité pečlivě uvážit. Tento zákrok změní vzhled vaší tváře na několik let. V mnoha salonech poskytují před samotným zákrokem konzultaci. Během konzultace se proberou přání zákazníka, zákazník se dozví všechny informace o zákroku, společně s odborníkem se najde nejlepší způsob řešení.

Postup při aplikaci permanentního make-upu

Na prvním sezení se zjistí citlivost pokožky na aplikovaný pigment. Na základě tohoto vyšetření se může pigment pozměnit. V žádném případě se nemusíte obávat toho, že by aplikace permanentního make-upu byla bolestivá. Během aplikace se používají speciální anestetika. Na tyto anestetika se v průběhu prvního sezení provede alergologický test. Lokální anestetika jsou používána ve formě gelu nebo spreje. Aby byly výsledky permanentního make-upu co nejlepší, aplikuje se ve třech sezeních. Odstup mezi jednotlivými sezeními by měly být min. 4 týdny. Během samotné procedury je zákazník v poloze vleže. Odborník mu pomocí tenké jehličky vpravuje malé částečky pigmentu do kůže. Zákrok trvá hodinu až dvě hodiny.

Jak pečovat o permanentní make-up

Po aplikaci se vám na obličeji mohou objevit otoky. Ty však do dvou dnů zmizí. Pigmentace může být také ze začátku výraznější, do pár dnů se to však srovná. První dny po aplikaci pigmentu je vhodné místa mazat zklidňující mastí. V tomto období by se neměla používat dekorativní kosmetika, pleťové vody, kosmetika s obsahem lihu a obličej by neměl být vystavován slunečnímu záření. V případě svědění pokožky, se místo nesmí škrábat, ale pokládají se studené obklady. Na pokožce se také mohou objevit stroupky, ty se v žádném případě nesmí odlupovat. Intenzita barvy trvá rok, poté začíná slábnout a vy můžete jít na obnovu. Barva vymizí do pěti let.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží

Permanentní make-up vydrží 1 – 5 let. Doba trvání závisí na typu a stáří pokožky, dále na sytosti barvy a následné péči o pigmentovaná místa. Na trvanlivost permanentního make-upu nemá dobrý vliv sluneční záření (solária), peeling, přípravky, které nadměrně vysušují pokožku, agresivní kosmetické přípravky a bělící nebo barvící prostředky.

Permanentní make-up – proč si ho pořídit

Pro permanentní make-up se můžete rozhodnout v případě, že:

  • Jste časově vytížená, ale je pro vás nutností stále vypadat dobře.
  • Často sportujete a neustálé líčení by vám jen zabíralo čas.
  • Máte na obličeji malou kosmetickou vadu, kterou chcete skrýt.
  • Nosíte dioptrické brýle a líčení je pro vás obtížné.

To je jen několik důvodů proč se rozhodnout pro permanentní make-up. Na současnou ženu jsou kladeny velké nároky. Ženám dnes záleží na jejich kariéře, rodině, domácnosti a k tomu všemu je nutností, aby žena o sebe dostatečně pečovala. Ale kde na to vše vzít čas? A tak se právě permanentní make-up může stát řešením.

Co je dobré vědět o permanentním make-upu

Permanentní make-up je zásah do vašeho těla. Když se pro tuto kosmetickou úpravu rozhodnete, vyhledejte si vždy odborníky, kteří mají v této oblasti dostatek zkušeností. Následné opravy permanentního make-upu by vás stály zbytečně mnoho peněz a také starostí. Zajímejte se o zkušenosti jiných zákaznic a navštivte studio předem, abyste se přesvědčili o jeho vybavení a hygienických podmínkách. Vzhledem k trvanlivosti permanentního make-upu je vždy vhodné zvolit jeho decentnější formu. Permanentní make-up může podtrhnout hezké rysy tváře a skrýt její nedostatky.

Tento make-up se ale nepovažuje za úplné nahrazení klasického líčení. Dokonale udělaný permanentní make-up je velmi přirozený a využívá jen ty nejjemnější odstíny. I s permanentním make-upem by žena po odlíčení měla vypadat přirozeně. Permanentní make-up není vhodný pro všechny. Když trpíte kožními nemocemi nebo alergiemi, je dobré se nejdříve poradit s lékařem. Také pokožka, která je podrážděná sluncem, není pro tento typ make-upu vhodná. Tomuto zákroky by se také měly vyvarovat ženy těhotné a krátce po porodu. Každá žena touží po tom být stále krásná a s permanentním make-upem to může být mnohem jednodušší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11845 (cesky-magazin.cz#85)


Diskuze a zkušenosti

Katka | 08.12.2014 19:38
Re: Profesionální permanentní make-up Praha 4 je to na Praze 4 nebo Praze 5????


Přidat komentář