Přírodní kosmetika s obsahem medu - nákup online

Máte rádi med? Většina lidí má med určitě v oblibě, jakby taky ne. Vždyť lahodné chuti medu se nic nevyrovná. Med je velmi zdravá potravina. Věděli jste, že příznivé účinky medu můžete využívat například také v kosmetice?

Kdo z nás by neměl rád med? O medu se říká, že je to jedlé zlato, nejsladší lék z boží lékárny atp. Med byl vždy velmi ceněný, ať už pro svou skvělou chuť, vysoký obsah výživných látek nebo pro své léčivé účinky. Lidé med znali a používali i v dávných dobách, kdy ještě nikdo včely nechoval, ale kdy bylo nutné vybírat hnízda divokých včel. Protože jsou lidé vynalézaví, pokoušeli se včely nalákat do svých zahrad, kde jim vyráběli hnízda (úly) z dutých kmenů, aby maximálně napodobili oblíbená hnízdiště včel v přírodě. Lidé se nakonec naučili včely chovat, a tak se včely zdomestikovaly a včelí úly se staly přirozenou součástí mnohých zahrad nebo luk. Dnes už nemusíme med hledat někde v korunách nebo dutinách stromů, ale můžeme si pro něj zajít k včelaři nebo do obchodu. Pokud chcete příznivé účinky medu využívat nejen pro výživu, ale také v kosmetické péči o své tělo, máme pro vás tip na pana Jaroslava Šimůnka, který se zabývá výrobou, zpracováním a prodejem medu a medových produktů, včetně medové kosmetiky.

Medová kosmetika

Pokud máte rádi med, určitě víte, že je považován za velmi léčivou a zdraví prospěšnou potravinu. Med se však nemusí užívat jen na konzumaci, ale i jako součást kosmetických výrobků.

Medový noční a denní krém

Mezi kosmetické výrobky s obsahem medu patří například** pleťový noční krém z medu**, olejového extraktu s datlí a slunečnicového oleje. Med obsažený v krému dodá pleti okamžitou výživu, vitamíny, minerální látky, enzymy a další prospěšné látky. Olejový extrakt z jader datlí obsahuje spoustu antioxidantů a vitamín A. Extrakt z jader datlí má výrazný efekt proti vráskám a regenerační a revitalizační účinky, jež byly klinicky prokázány. Tento krém vaši pleť pročistí, bude ji chránit proti stárnutí a vrásčení, pleť bude hladší, jemnější a zpevněná. K nočnímu medovému krému se hodí používat také denní medový krém, který obsahuje samozřejmě také med a dále Omega 9 Ceramide a extrakt Pongamia.** Med** dodá pleti velmi kvalitní zcela přírodní výživné látky, Omega 9 Ceramide pleť hydratuje a tím zlepšuje její elasticitu a pevnost. Další složka krému – Extrakt Pangamia – se získává ze semen indické rostliny Karanja Tree. Tento extrakt má filtrační účinky pro UV záření, zejména škodlivé UVA záření. Při pravidelném používáním denního medového krému bude pleť jemná, vláčná, zpevněná a chráněná proti UVA záření.

Medový krém proti vráskám

Medový krém proti vráskám samozřejmě obsahuje kvalitní český med a dále výtažky z mořských řas a olejový extrakt z pupenu růží. Med pleť dokonale vyživuje. Výtažky z mořských řas pleť regenerují do hloubky a podporují tvorbu vlastního kolagenu. Klinické studie prokázaly, že olejový extrakt z pupenu růží dokáže viditelně vyhladit pokožku. Tato aktivní složka medového krému proti vráskám pomáhá potlačit příznaky stárnutí a obnovit pevnost a hladkost pleti a mladistvý vzhled pleti.

Medové tělové mléko

Medové tělové mléko kromě kvalitního** českého medu** obsahuje ceramid z extraktu rýže a extrakt z prykyřice stromu Boswellia. Ceramid pro medové tělové mléko je získáván z extraktu rýže. Tento typ ceramidu pomáhá vytvářet ochrannou vrstvu pokožky a hydratovat ji. Při pravidelném používání medového tělového mléka s ceramidem z extraktu rýže je pokožka dlouhodobě a kvalitně hydratovaná. Přírodní extrakt z pryskyřice stromu rodu Boswellia na pokožku působí jako uklidňující balzám. Extrakt z pryskyřice Boswellia pokožku zklidňuje, redukuje podráždění, zarudnutí, svědění a bolest. Proto je medové tělové mléko s obsahem extraktu pryskyřice Boswellia vhodné pro normální ale i pro velmi citlivou pleť. Pravidelným používáním medového tělového mléka s obsahem extraktu rýže a extraktu pryskyřice Boswellia zajistíte pokožce kvalitní výživu, hydrataci a pokožka se velmi brzy zklidní a dostane zdravý vzhled.

Vlasová kosmetika s včelími produkty

Kromě medu dokáží včelaři od včel získat také velmi vzácné včelí produkty, jako je propolis nebo mateří kašička. Pro léčivé účinky těchto cenných látek se i z nich vyrábí kosmetika. K mání je například vlasová voda s mateří kašičkou. Po umytí vlasů se vlasová voda s mateří kašičkou vmasíruje do pokožky hlavy a vetře do vlasů. Velmi cenné látky obsažené v mateří kašičce začnou vlasy rychle regenerovat a podporovat jejich růst. Dále si můžete pořídit také vlasovou vodu s propolisem, která působí proti řídnutí vlasů, tvorbě lupů a nadměrnému maštění. Aby byla péče o vlasy s včelími produkty úplná, je vhodné používat také šampón s propolisem, který má stejné účinky jako** vlasová voda s propolisem**. Pokud jsou vaše vlasy slabé a chybí jim výživa, vyzkoušejte medový šampón. Med obsahuje vysoké množství kvalitních výživných látek a díky tomu vlasy zpevňuje a regeneruje, taktéž omezuje tvorbu lupů.

Přírodní med

Kosmetika podporující hojení

Včelí produkty jsou považovány za velmi cenné pro svoje léčivé a regenerační účinky. Pokud máte problémy například se suchou kůží, praskající kůží, praskajícími rty nebo koutky úst, máte citlivé dásně či paradentózu, určitě vyzkoušejte léčivou kosmetiku s propolisem. K dostání jsou například balzámy na rty, mast, gel, propolisové kapky nebo propolisová tinktura, zubní pasta, ústní voda nebo ústní sprej s propolisem a další.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11902 (cesky-magazin.cz#410)


Přidat komentář