Přírodní doplňky stravy pro zdraví

Zdraví – slůvko, které snad každý z nás zahrnuje v gratulačním přání, ať už k narozeninám, svátku či jinému výročí. I když „hodně zdraví, štěstí a lásky“ bereme možná jako frázi, hned změníme názor, jen co nás něco zabolí a začne sužovat.

Zdraví je a mělo by pro každého z nás být velmi důležité. Měli bychom si ho hýčkat, chránit. No, jen řekněte sami. Na co nám bude x leté se pachtění, stresování, abychom bydleli v nejmodernějším bytě, domě, oblékali se do luxusních oděvních kousků, jezdili v posledním modelu autě, dopřávali si vybrané lahůdky, když nebudeme zdraví?

Vše souvisí se vším – zdraví je základ

V dnešní době by to chtělo spíše trošku ubrat na ctižádostivosti, dravosti a neustálé nespokojenosti s tím, co máme a nemáme. Kdy naposledy jste byli na sluníčku? Kdy naposledy jste se ze srdce zasmáli? Kdy naposledy Vás nebolela hlava? Kdy naposledy jste se opravdu dosyta vyspali? A v neposlední řadě, kdy naposledy jste si nemuseli vzít nějaký ten lék na bolest? Vše opravdu souvisí se vším. Nebudete-li se tolik stresovat, budete si dopřávat venkovní radovánky, rozmanitou stravu, pak můžete očekávat tzv. první vlaštovku.

Nedostatek potřebných vitamínů a minerálů v naší stravě

Že jíte ve spěchu? Ráno si maximálně vypijete kávu, čaj, kousnete do sušenky? A po zbytek dne také jíte v poklusu, rozhodně ne pravidelně? O dostatečném množství ovoce a zeleniny nemůže být moc řeč? Rozhodně nejste sami. Krom toho, i kdybyste se stravovali v pěti malých dávkách a dbali na každodenní přísun ovoce, zeleniny, luštěnin, obilovin aj., nejspíš se Vám nepodaří sestavit jídelníček tak, aby Vám z dlouhodobého hlediska nic nechybělo. A stačí, aby chyběl „jeden kousek v skládačce“ a my začali pociťovat zdravotní neduhy. Smířit se však s tím rozhodně nemusíte. Řešení je poměrně jednoduché a spočívá ve vhodném výběru kvalitního přírodního produktu, který podpoří zdraví Vaše, ale i Vašich dětí.

Zvolení přírodních doplňků stravy

Chcete mít jistotu při nákupu přírodních doplňků, aby šlo o skutečně kvalitní přípravky, ne jen nějaký reklamní trik? Pak určitě nenakupujte na tržnicích od prodejců, či jiných jedinců, kteří Vám nemohou zaručit kvalitu a původ daného produktu.

Je v podstatě jedno, zda půjdete do kamenné prodejny, či e-shopu, spíše svoji pozornost soustřeďte na renomé firmy, zkušenosti nakupujících s produkty a prodejcem. Jen tak budete mít jistotu, že „držíte v rukou“ kvalitní přípravek.

Přírodní doplňky stravy pro zdraví OKG

My Vám můžeme dát tip na kvalitní přírodní doplňky stravy společnosti OKG. Můžete si být jisti, že nebudete obrazně řečeno „pokusnými králíky“. Produkty OKG jsou na trhu více než 10 let – jsou prověřené nejen časem, ale také tisícem spokojených zákazníků.

Díky kombinaci přípravků zaznamenáte pozitivní vliv nejen v rámci Vašeho zdraví, ale také se budete cítit mnohem vitálnější. S výrobky OKG se Vám může podařit nastolit a udržet tolik potřebnou rovnováhu a harmonii Vašeho organismu.

Bližší pohled na přírodní doplňky stravy OKG

Určitě Vás bude zajímat, co se ukrývá a z čeho jsou vyrobené** přírodní doplňky stravy OKG**. Výrobky OKG jsou vyrobené z čistě přírodních látek, a to bez jakékoli chemické stabilizace. Dodají Vám nezbytné vitamíny, minerály, nenasycené mastné kyseliny, ale i další účinné látky z obsažených bylinek.

Účinky přírodních doplňků stravy OKG

Při užívání výrobků OKG pocítíte významný pozitivní vliv, a to například při zažívání, látkové výměně. Odlehčíte Vašemu tělu při vylučování odpadních, nežádoucích látek. Bez detoxikace by Vaše tělesná, ale i psychická stránka předčasně stárla. Cítili byste se unaveni, špatně spali, měli byste potíže se zácpou aj.

Přírodní doplňky stravy OKG příznivě ovlivňují celkovou kondici – obranyschopnost – imunitní systém u dětí – trávicí systém – vylučovací systém – optimální hmotnost i objem – metabolismus – nervovou soustavu aj.

Produkty OKG

Pro Vaše zdraví i vitalitu si můžete zakoupit tyto produkty: Emulips ® (s příchutí skořice, citronu, anýzu, vanilky, natur) – Emulips ® Forte – Emulips ® XXL (s příchutí anýzu, citronu, natur) – Emulips ® Forte XXL – OK Omega+ - OK Omega-3 Complete – OK Alfa+ - OK Gel – OK Balsam – OKG Factor Base – OK Tau+ - Emulips ® Slim – Emulips®Slim DRINK – OK Beta+ - OK Gama+ - Factor Base Kids.

Emulips®

Emulips® je doplňkem stravy určeným k optimalizaci trávení tuků. Postará se o posílení činnosti Vašeho trávicího traktu, usnadní Vám zažívání. Budete-li přípravek pravidelně užívat, můžete očekávat upravení metabolismu tuků v těle. Navíc v kombinaci s vlákninou Vám napomůže k úpravě tělesné hmotnosti. Je možné si zakoupit i rodinné balení Emulips ® XXL.

Emulips®Forte

I tento produkt byl vyvinutý pro harmonizaci činnosti trávicího traktu. Obsahem bylinných extraktů u něj dochází k významnému zvýšení účinnosti Emulipsu, kdy jeho působení především pak na trávicí trakt je ucelenější. Produkt usnadňuje štěpení a následné trávení tuků, díky tomu se Vám upraví metabolismus tuků a můžete také očekávat úbytek nadbytečných kilogramů. Vzhledem k oblíbenosti produktu, si ho můžete pořídit i v rodinném balení Emulips ® Forte XXL.

OK Omega+

Jedná se o doplněk stravy určený pro zdravé srdce a cévní soustavu. Produkt se může pochlubit exklusivní směsí vysoce čistých rostlinných olejů, které mají blahodárné, revitalizující účinky.

OK Omega-3 Complete

Není Vám lhostejné „srdíčko“? Pak pro Vás může být zajímavý tento produkt, který je určený pro ochranu kardiovaskulárního systému.

OK Alfa+

Kdo by se nechtěl cítit fit na těle i po duši? OK Alfa+ Vám pomůže docílit celkové harmonizace Vašeho organismu. Jedná se o bylinný extrakt ze 17ti druhů bylin, připravený podle osvědčeného receptu ze 17.stolení, navíc doplněný o nejmodernější poznatky z vědeckých výzkumů.

OK Gel

Také pokožka Vašeho těla si zaslouží Vaši péči. I stav naší kůže vypovídá o tom, jak se cítíme, žijeme, staráme se o sebe. Proč zbytečně vypadat starší, než ve skutečnosti jsme? OK Gel je přípravkem určeným k péči o pokožku, a to s regeneračními a zklidňujícími účinky. Svým složením je vhodný pro každého člena rodiny.

OK Balsam

Vedle OK Gelu, můžete vyzkoušet také OK Balsam. Uvidíte, jaká textura Vám bude více vyhovovat. I balzám je určený k péči o pokožku s regeneračními a zklidňujícími účinky.

OKG Factor Base

Jste často nemocní? Máte pocit, že není měsíc, kdy se necítíte fit, jste unaveni, bez energie? Pak je třeba se soustředit na posílení Vašeho imunitního systému. Za tím účelem byl vyvinut OKG Factor Base, který stimuluje obranyschopnost organismu.

OK Tau+

Přípravek OK Tau+ se svým výjimečným složením může pochlubit blahodárnými a revitalizujícími účinky v rámci správné funkčnosti vylučovacího systému.

Emulips® Slim

Již Vás nebaví se neustále potýkat s „jo-jo efektem“? Daří se Vám shodit pár kilogramů s velkým sebezapřením, ale po čase Vám ručička vah opětovně ukáže Vaši původní hmotnost a někdy dokonce i vyšší? V tom případě je dobré přestat s pokusy a vsadit na kvalitní a ověřený produkt, například v podobě** Emulips® Slim**. Jedná se o doplněk stravy, který Vám napomůže ke snížení obsahu podkožního tuku.

Emulips® Slim DRINK

Vedle želatinových kapslí, můžete podpořit Vaši snahu o nižší hmotnost s přípravkem Emulips® Slim DRINK.

OK Beta+

Stárnutí patří k životu. Na nás samotných však je, zda mu „podlehneme“, nebo se naopak budeme snažit být vitální i v pokročilejším věku. S doplňkem stravy OK Beta+ můžeme účinně bojovat s onemocněním kloubů.

OK Gama+

Vedle celkové harmonizace těla, je dobré se soustředit i na náš pohybový a cévní systém. S přípravkem** OK Gama+** účinně posílíte a podpoříte systém cév a srdce, zpevníte pohybovou soustavu, ochráníte organismus před nebezpečnými volnými radikály. Navíc zaznamenáte i pozitivní účinek v podobě pružných, lesklých vlasů, pevných nehtů a lepší kvalitě kůže.

Factor Base Kids

Kdo by nechtěl pro své děti to nejlepší, o zdraví nemluvě. Představujeme Vám doplněk stravy v podobě žvýkacích tablet, které si Vaše děti zamilují, a to díky svěží jablkové příchutě. Děti budou tablety vnímat jako bonbonky, Vy však budete vědět, že obsahují řadu prospěšných vitamínů a minerálů, a to s cílem o posílení obranyschopnosti dětského organismu. Je dobré užívat tablety v období, kdy na dětský organismus vyvíjena vyšší zátěž – vyšší výskyt nemocí, na jaře, v zimě, v období rekonvalescence aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11873 (cesky-magazin.cz#208)


Přidat komentář