Přikrývky a polštáře z ovčí vlny

Kdo by se večer netěšil „do peřin“? Pro pohodový spánek však nestačí jen pohodlná postel a správně zvolená matrace, ale také kvalitní přikrývka a polštář. Čím se v současnosti přikrýváte?

Nezasloužili byste si novou přikrývku, polštář? Jak by se Vám líbilo zachumlat se do přikrývek a povlečení z ovčí vlny či dutého vlákna? Chcete-li však kvalitu, pak určitě nenakupujte na tržnicích, spíše si zvolte výrobce, u kterého budete mít jistotu, že se jedná skutečně o profesionálně vyhotovený produkt.

Výroba vlněných výrobků

I když se jedná o specializaci výroby, která není zas tak častá, můžete u nás najít hned řadu firem, které se zabývají výrobou přikrývek, polštářů a dalších výrobků z ovčí vlny. Předtím, než si objednáte, či zakoupíte některý z výrobků, informujte se u Vámi vybrané firmy, jakou ovčí vlnu, ale také povrchovou sypkovinu, používají.

Výhody vlněných výrobků

Je celkem zřejmé, že vlněné výrobky v porovnání s výrobky z dutého vlákna, jsou čistě přírodním materiálem. Vlna je také jedinečná v tom, že disponuje schopností regulace tělesné teploty. Krom toho, v ovčím rounu nenajdete roztoče, můžete se tak spolehnout na zdravotní nezávadnost. Údržba vlněných výrobků je velmi snadná. Přikrývku, polštář stačí jen povléci do ložního povlečení. Je doporučováno i větrání a v případě nutnosti chemické čištění, dle etikety.

Nabídky vlněných výrobků

Jaké produkty z** ovčí vlny** můžete u firem, které se zabývají jejich výrobou, poptávat a zakoupit? Kupříkladu se jedná o prošívané přikrývky (klasického rozměru, prodloužené délky, dvojpřikrývky, pro děti aj.) – polštáře (malé, klasického rozměru) – sety přikrývky a polštáře - prošívané podložkyspací pytlecestovní podkovy – dětský fusak – dětskou ložní soupravu – prošívanou podušku – sedačku – válec aj.

Vlněné výrobky nejen pro zakrytí

Kromě přikrývek, polštářů, si můžete užívat teplíčka a komfortu i jiným způsobem. Pořídit si můžete výrobky z vlněného měkkého plyše: bačkory, vestu, rukavice, ledvinový pás, myslivecký pytel aj. A kromě hřejivých bačkor, mohou být Vaše nohy v pohodlí, zakoupíte-li si pletené ponožky z ovčí vlny.

Praní přikrývek, polštářů z ovčí vlny

Čas od času je třeba přikrývky, polštáře vyprat. Nejspíš by se Vám z hlediska komfortu, zdraví a hygieny v přikrývkách dobře nespalo, pokud byste s nimi nic nedělali. Přikrývky i polštáře je třeba prát. Jen toho množství potu, který během noci naše tělo vyprodukuje, o odumřelých částečkách kůže ani nemluvě. I když Vám může být sděleno, či se dočtete, že je možné peřiny, polštáře dát jednoduše do pračky, raději své přikrývky svěřte odborné firmě. Budete mít jistotu, že jsou přikrývky zbaveny veškerých nečistot, neulpěl v nich zbytek prášků apod.

Přikrývky a polštáře z dutého vlákna

Dáváte spíše přednost „modernímu“ dutému vláknu? I v tomto případě vsaďte na kvalitu u profesionálního výrobce. U něj si můžete zakoupit přikrývky – polštáře – spací pytle – podložky a další výrobky z kvalitního polyesterového dutého vlákna.

Výhody výrobků z dutého vlákna

Jste alergičtí či někdo z Vaší rodiny? Pak Vás jistě potěší fakt, že právě** výrobky z dutého vlákna** jsou vhodné pro alergiky. V dutém vláknu, stejně jako v případě vlněných výrobků, nenajdete roztoče. Také údržba přikrývek, polštářů z dutého vlákna, je velmi snadná, kdy je stačí povléci do povlečení, pravidelně větrat. Výrobky z dutého vlákna nemusíte nikam nosit kvůli jejich vyčištění. Je-li kapacita Vaší pračky dostatečná, pak můžete přikrývku, polštář jednoduše vyprat v pračce. V tomto případě je doporučována teploty do 60°C. Vždy se však řiďte etiketou na příslušném produktu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11878 (cesky-magazin.cz#237)


Přidat komentář