Potřeby pro nehtovou modeláž - nákup online

Mít krásné upravené nehty je nejen důležité pro krásu, ale také určitou reprezentaci. Dnes si můžete nehty upravit samy anebo poskytnout péči i jiným. Pro všechny jsou tu obchody s potřebami pro nehtovou modeláž.

Není to tak dávno, kdy se nabízely odstíny láků základní palety barev a umělé nalepovací nehty. Různé ozdůbky byly dostupné jednou za čas v časopisech pro teenagery. Trendy ale došly i k nám a najednou se k nám dostává řada výrobků, kterými si jemně i extravagantně ozdobíte nehty. V nabídce pak vynikají zejména internetové obchody a zbožím se jen plní. Chcete mít pěstěné a upravené nehty? Poradíme vám, jak na to a co všechno se vám nabízí.

Umělé nehty

Než se pustíte do zdobení nehtů, tak pokud nemáte ty své kvalitní, které třeba nemají tvar, jenž se vám líbí, nebo vám nehty nevyrostou, můžete si aplikovat nehty umělé. Dnes se prodávají buď jednobarevné variace, které mají různý základ. Buď jsou čiré anebo pokryté světlou barvou. Díky tomu pak můžete nehet bohatě zdobit dle své fantazie nebo představ. Jsou ale i typy nehtů, které už jsou nazdobené, takže si stačí vybrat ten dezén, který se vám líbí a nalepit. Tento typ nehtů je spíše pro krátkodobější nošení, na dlouhotrvající dobu jsou třeba gelové aplikace.

UV gely

Gely nebo třeba** akryly** jsou k tomu, kdy se dělá nehet krok po kroku, a tím pádem se základy upevní a déle vydrží. Jak se postupuje? Nejprve se musí váš nehet zcela zkrátit, očistit a nejlépe zmatnit, aby na něm umělé nehty lépe držely. Na ně se poté nalepí podložky, které připomínají klasické umělé nehty. Těmto produktům se říká nehtové tipy. Přilepíte je na nehtové lůžko a poté upravíte podle požadovaného tvaru a délky. Na něj začnete nanášet vrstvu akrylu nebo gelu, který necháváte zasychávat pod UV lampou. Právě takovým důkladným postupem se nehty stávají odolnějšími a déle vydrží. Pak můžete nehet lakovat a zdobit dle libosti. Výhodou tohoto typu nehtu jsou i barevné variace gelů. Když už máte v základu červený, tak se vám barva tzv. neoprýská, protože pořád budete mít stejnobarevný základ. A na ten můžete dát co?

Laky na nehty

Můžete třeba čirý a světlý základ nalakovat jednou barvou anebo přetřít třeba barevný základ. Správný lak je základem a mějte na paměti, že z tmavšího odstínu se ke světlému nedostanete už tak snadno. To platí víceméně pro základní vrstvu gelu, která nejde odstranit odlakovačem. Barevné provedení nabízí ale i různé formy francouzské manikúry. Nemusíte mít jen klasiku v podobě růžového laku a bílé konce nehtů. Můžete mít třeba červený podklad a zlatý proužek konce. A můžete i zdobit. Všeobecně platí, že veškerou práci zakončíte bezbarvým lakem. Jednak se zafixuje celá práce a pak dodá nehtu i lesk.

Ozdoby na nehty

Na nehty je řada ozdob, kterými můžete zkrášlit své ruce, které pak budou vaší chloubou. Výjimkou pak není ani kreativita u manikérek, které objevují stále nové možnosti zdobení.

Znaky na nehty

Různé** grafické motivy**, které si necháte na nehty aplikovat, můžete mít buď jako něžnou ozdobu, tak i divočejší na party. Jak ale zdobit? Třeba u výraznějších motivů se nabízí různé znaky, obrázky a podobně. Většinou se ale hodí spíš pro zvláštní chvíle, protože jsou nápadné. Když ale budete mít motiv jen na jednom prstu (efektně se používají prsteníčky), tak je to zvláštní a tolik to u ozdob na běžné nošení nevadí.

Brokáty a prach

S brokátovým zdobením nebo prachem můžete smíchat gel nebo bezbarvý lak. Díky tomu budete mít lesklé nehty. A je to jemnější forma glitrů.

Krajky na nehty

Výrazné ozdoby a přesto jsou velmi jemné. Krajky se hodí zejména nevěstám, ale běžně se dají nosit. Krajky se nejlépe kombinují se světlým lakem, čímž obě vrstvy lépe splynou. Pro výraznější zdobení můžete zvolit kontrastní vrstvy. Pro lepší efekt můžete přidat i kamínky, které nehet ozdobí.

Drcené mušle

Chcete plastičtější zdobnost? Zvolte** drcené mušle**. Ty vytvoří žíhaný efekt a také prostorovější formu. Perleťový nádech zase vytvoří luxusní vzhled.

Fimo

Měli jste za to, že** fimo** je jen výtvarná hmota? Dá se s ní dokonale experimentovat. Dnes se na nehty používají různé prostředky, které ozdobí vaše ruce výrazněji. Mohou to být udělané kytičky nebo třeba, když jste zručnější, můžete vytvořit samostatně motiv.

Samolepící fólie

Nemáte na zdobení tu správnou ruku? Pak si kupte** samolepící fólie**, na kterých je zdobení přímo namalované. Můžete si vybírat z různých výrobků, které mají grafické motivy nebo třeba i jemnější zdobení ve formě francouzské manikúry. Samolepící fólie se přesně aplikuje na nehet. Pak se upraví podle jeho tvaru a velikosti. Pak se přelakuje bezbarvým lakem, kdy se vše zafixuje.

Kameny ke zdobení nehtů

Kamínky se aplikují třeba jako doladění třeba grafických motivů. Můžete nalepit kamínek, a pak ho obmalovat vybraným motivem. Většinou se využívá jen pár kamínků na nehty. Často se dají nosit i na běžné nošení. Velmi oblíbené jsou komponenty jsou i Swarovski.

3D ozdoby na nehty

Prostorovější ozdoby ve formě různých motivů vám zkrášlí nehty, kdy pak budete mít plastičtější zkrášlení rukou. V podstatě se mezi takové formy počítá třeba i fimo. Jinak se využívají třeba umělé hmoty nebo gumové ornamenty.

Pomůcky ke zdobení nehtů

Abyste si zdobili nehty, tak potřebujete i sadu pomůcek. Jednak je tu klasická manikúra, ale pak třeba již zmíněné UV lampy, samolepky na francouzskou manikúru, podložky, štětečky, tyčinky a jiné prostředky k perfektní manikúře.

Máte spousty možností, jak si nebo někomu jinému zkrášlit nehty. Proto toho využijte a nechte vyniknout to, na co se lidé při kontaktu zaměřují. Jsou to právě ruce, tak o ně náležitě pečujte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11862 (cesky-magazin.cz#128)


Přidat komentář