Polohovatelné postele, invalidní chodítka a dětské zdravotní potřeby

Hledáte obchod, který nabízí zdravotní potřeby a pomůcky? Nevíte jak koupit invalidní chodítko, invalidní vozík nebo třeba polohovatelnou postel? Nejlépe je, pokud si můžete nabízené produkty osobně prohlédnout a vyzkoušet.

Nevíte kam se vypravit pro zdravotní pomůcky a potřeby? Hledáte obchod, kde můžete tyto pomůcky zakoupit za výhodné ceny? Pokud vás tyto otázky zajímají a jste právě v situaci, kdy nevíte na koho se obrátit, podívejte se s námi na možnosti kamenné prodejny nebo on-line obchodu, který se specializuje na zdravotnické potřeby a nabízí co nejširší sortiment.

Zdravotní potřeby - nákup

Naším tipem pro nákup veškerých zdravotních potřeb, invalidních vozíků a mnoha pomůcek je společnost Zdravotní prostředky s.r.o., která se zabývá prodejem nových a málo použitých zdravotních prostředků. Nabízí například polohovatelné postele, invalidní chodítka, dětské zdravotní potřeby, zdvihací zařízení, elektricky polohovací a zvedací křesla, invalidní vozítka a mnoho dalších. Protože si zde svých zákazníků opravdu váží a snaží se jim vycházet všemožně vstříc, odborně vyškolený personál vždy rád poradí při výběru správného produktu a maximálně se snaží vyhovět požadavkům klienta. Veškeré nabízené produkty je možné si osobně prohlédnout, vyzkoušet nebo vyzvednout. Výrobky prochází důslednými kontrolami a výstupními testy, takže i pokud si vyberete mírně použitý produkt, můžete si být jisti jeho kvalitou a navíc příznivou cenou. Veškeré informace naleznete

  • na webových stránkách: http://www.zdravotni-prostredky.cz/
  • nebo použijte kontakt: Zdravotní prostředky s.r.o.
  • telefonní číslo: 608 978 710
  • e-mail: info@zdravotni-prostredky.cz

 

Jak nakoupit zdravotnické potřeby?

Zdravotnické potřeby a pomůcky je velmi široký pojem a patří sem mnoho výrobků od pomůcek pro nemocné pacienty nebo pro pacienty po operacích. Mezi zdravotnické potřeby patří také pomůcky, které pomáhají pacientům po dlouhodobé nemoci nebo speciální zdravotnické potřeby. V dnešní době je na trhu poměrně velký výběr produktů od mnoha dovozců a výrobců, ale není vždy tak snadné najít ve svém regionu specializovanou prodejnu zdravotnických potřeb. Zdravotnické potřeby lze samozřejmě koupit také přes internet v některém u e-shopů, ale pro zdravotnické potřeby je lépe zajít přímo do prodejny, kde se vám dostane poradenství a každý produkt si můžete vyzkoušet.

Co prodejny zdravotnických potřeb nabízí?

Specializovaná prodejna, která nabízí zdravotnické potřeby a pomůcky vám může nabídnout například invalidní vozíky a to nové i mírně použité elektrické invalidní vozíky, polohovatelné postele i elektrické polohovatelné postele, invalidní chodítka pro lidi se sníženou pohyblivostí, toaletní vozíky a židle, berle, hole, invalidní chodítka čtyřbodové, invalidní chodítka čtyřkolové, nástavce na WC, židle do sprchy, sedátka do vany apod.

Technické služby a servis

Profesionální přístup zaručuje, že veškeré produkty jsou pečlivě vybírány a prochází důslednými kontrolami a výstupními testy. V případě použitého zboží se provádí kompletní analýza produktu, důsledná kontrola, opotřebené díly jsou nahrazeny novými, provádí se důkladné čištění a především zátěžové zkušební a testovací jízdy s následnou fotodokumentací. Kontrola veškerých produktů prochází kvalifikovaným servisním technikem a prodejna přebírá plnou zodpovědnost za plnění záručních podmínek. Po dobu opravy pak poskytne zákazníkovi odpovídají náhradní výrobek.

Polohovatelné postele

Polohovatelné postele jsou vhodné pro užití jak v domácím prostředí tak i v zdravotnickém zařízení nebo v domovech pro seniory. Jedná se o vysoce komfortní lůžka, která jsou vybavena kvalitními dřevěnými prvky. Tato lůžka lze velmi jednoduše sestavit i bez použití nářadí. Vysoký komfort zaručuje elektricky polohovatelné lůžko, které je snadno ovladatelné pomocí ručního ovladače a má čtyři různé možnosti polohování - zad, nohou a výšky postele. Polohovatelná postel je vybavena lamelovým roštem, kdy lze plynule polohovat zádovou a spodní část lamelového roštu a je také možné měnit výšku lehátka pro snadnější uléhání či usedání na postel či přesedání na vozík. Jednotlivé body polohování jsou navzájem nezávislé a lze je nastavovat buď jednotlivě či současně. Prodejna zdravotnických potřeb vám může k posteli současně nabídnout antidekubitní matraci a v případě potřeby vám ráda předvede možnosti zdvíhacího zařízení k postelím.

polohovatelná postel

Invalidní chodítka

Invalidní chodítko ocení všichni, kteří špatně chodí, vstávají, celkově se pohybují. Chodítko je skvělý pomocník pro jedince se sníženou pohyblivostí k použití v interiéru i exteriéru. Při výběru invalidního chodítka je u kolového vozítka vhodné zaměřit se zejména na brzdový systém (včetně parkovacích brzd) a na to, zda je možná složitelnost jednoduchým pohybem. Invalidní chodítka mívají nastavitelnou výšku opěrek, držák pro zachycení hole a možnost zabrzdění pro usednutí i odpočinutí během chůze. Existují také chodítka pevná čtyřbodová, což je výborný pomocník pro osoby se sníženou pohyblivostí, který je vhodný pro použití v bytě i exteriéru a snadno použitelný i pro chůzi do schodů. Nabízí výškové nastavení, je snadno složitelné a toto chodítko se snadno vejde do koupelny či na toaletu.

Dětské zdravotnické potřeby

Je to bohužel smutné, ale i naše nejmenší děti bohužel vyžadují pomoc v této oblasti. Mezi zdravotnické potřeby pro děti pak patří zejména mechanické vozíky, elektrické vozíky, speciální kočárky a toaletní program.

Mechanické invalidní vozíky pro děti

Mechanické invalidní vozíky pro děti jsou zvláště pečlivě zkontrolované a prochází důkladnými interními testy. Prodejna zdravotních potřeb vám může nabídnout mechanické invalidní vozíky, které jsou určené pro děti a mladé lidi. Takovýto vozík vyniká krásným a elegantním designem, moderním vzhledem a  především se za použití nejnovějších technologií stává pro děti vynikajícím pomocníkem. Pohyb s ním je opravdu snadný, proto s ním mladí lidé hravě zvládnou objevování nových míst nebo návštěvu přátel. Moderní mechanické invalidní vozíky pro děti jsou vhodné jak pro uživatele samotné tak i pro rodiče nebo pečovatele pro každodenní použití.

Elektrické invalidní vozíky pro děti

Elektrické invalidní vozíky pro děti vynikají mimořádným výkonem, velmi vysokou stabilitou a snadnou ovladatelností. Prodejna vám může nabídnout vozík, který je vybaven flexibilním sedacím systémem, což oceníte při růstu dětí. Je možné si vybrat ze tří velikostí a různých tělesných podpěr. Děti s ním velmi snadno zvládnou manipulaci díky snadnému ovládání, můžou jet v zhoršeném terénu při zachování maximálního komfortu a bezpečí. Možnost zvýšení sedací části umožňuje snadnější uchopení předmětů umístěných vysoko – věšáky, horní skříňky apod.

Zdravotní kočárky pro děti

Zdravotní kočárky pro děti jsou speciálně vyvinuty pro každodenní použití dětí s postižením. Tento kočárek vypadá a funguje jako běžný kočárek, ale je vybaven extra silným rámem z čtvercové hliníkové trubky a samozřejmostí jsou nožní brzdy, 5-ti bodový bezpečnostní pás a pohodlné rukojeti. Zdravotní kočárky pro děti mohou mít nosnost až 50kg, což mu umožňuje vynikající konstrukce.

Toaletní program pro děti

V tomto případě vám prodejna může nabídnout například toaletní a sprchový vozík pro děti a mladistvé, který je vhodný pro mytí, sprchování a toaletu. Má nastavitelný úhel zádové opěrky, nastavitelnou výši sedu i podnožek a umožňuje snadnou manipulaci pomocí koleček. Dalším produktem je sprchová židle pro děti, která je vhodná do sprch a van. Má síťový povrch, různé varianty nastavení a po roztažení nohou židle lze jednoduše vložit do vany.

Je možné získat příspěvek po koupi zdravotnického výrobku?

Způsob úhrady bývá nutno s příslušným orgánem individuálně dohodnout. Někdy můžete získat 50% ceny na základě "Rozhodnutí o přiznání příspěvku", jindy je vyplacen příspěvek ve výši 100% po předložení naší faktury s vyznačením uhrazení výrobku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11898 (cesky-magazin.cz#315)


Přidat komentář