Online prodej přípravků na vlasy - ochrana vlasů před sluncem a mořem

I když je stále zimní období, jaro a s ním spojené intenzivní sluneční záření se nezadržitelně blíží. Stejně jako ochraně pokožky a očí, je nezbytné v tomto období věnovat zvláštní péči také ochraně vlasů, zejména před negativním vlivem UV záření.

Ochrana vlasů

Asi není ženy, která by si nepřála mít krásné, pevné, zdravé, případně dlouhé a lesklé vlasy. Díky zdravým vlasům a dokonalému účesu zcela jistě každá žena vypadá atraktivněji a přitažlivěji. Dokonalé vlasy a účes přispívá také v neposlední řadě ke zvýšení sebevědomí. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou vystaveny mnoha nepříznivým vlivům, je důležitá jejich pravidelná péče a ochrana. Vlasy jsou poškozovány například různými kosmetickými zásahy a experimenty, stresem, nesprávnou životosprávou, ale také slunečním zářením nebo koupáním v moři. Jelikož většině žen, ale i mužům na kvalitě a kráse svých vlasů záleží, je možné vlasům dopřát výživu a ochranu ve formě různých kvalitních a osvědčených přípravků různých značek. V dnešní době stále více lidí volí pohodlný nákup, tzv. on-line,z tepla domova prostřednictvím internetových obchodů, přičemž přípravky na péči o vlasy nejsou výjimkou.

Ochrana vlasů před sluncem

Sluneční záření, pokud ho není v přehnaném množství, je velmi zdraví prospěšné, které dodá člověku mimo vitamínu D, také energii a dobrou náladu. Sluneční paprsky obsahují také na druhou stranu ultrafialové záření, které mohou vážně poškodit nejen pokožku, ale také vlasy. Pokud se chcete těmto nežádoucím faktorům slunečního záření bránit, nesmíte mimo pokožku zapomenout také na vlasy. Zvláštní péče by se měla vl

asům věnovat zejména od časného jara, kdy je slunce nejintenzivnější. Jestliže se stane, že necháte vlasy napospas slunci bez jakékoliv ochrany, můžete se spolehnout, že na konci léta budou suché, nepoddajné, bez lesku a v žádném případě nebudou vypadat, jak byste si představovali. Dnes je na trhu široká paleta přípravků od různých výrobců, které jsou schopny vlasy spolehlivě ochránit. Takové přípravky si můžete zakoupit i on-line, prostřednictvím nákupu přes internet, kde si můžete vybrat z mnoha značek v různých cenových relacích.

Čím vlasy před sluncem chránit

Jak je již výše uvedeno, pro ochranu vlasů před UV zářením je důležité zvolit tu správnou vlasovou kosmetiku, která obsahuje UV filtry, které vlasy spolehlivě chrání. Tuto vlasovou kosmetiku je nutné začít aplikovat již od brzkého jara, kdy je záření velice intenzivní. V nouzi je možné dokonce použít i přípravek s UV filtry určených pro tělo, které jsou schopné obalit vlasy jakýmsi neviditelným filtre

m, jež zabraní slunečním paprskům proniknout do vlasů a poškodit je. Samozřejmostí by ale měly být speciální přípravky, které například obsahují výtažky z manga nebo kokosu, díky čemuž zůstávají vlasy hydratované. Během horkého léta se někdy doporučuje vlasy mýt o něco méně častěji. Velmi důležité je používání vhodného kondicionéru, díky kterému se vlasy snadněji rozčesávají a získají potřebnou sílu a hebkost. Pro ochranu vlasů před sluncem jsou důležité přípravky s obsahem vitamínu E, A, D 12, které jsou k dostání u kvalitních prodejců vlasové kosmetiky nebo i v lékárně. Mimo vlasové kosmetiky je dobré chránit vlasy před sluncem i vhodnou pokrývkou hlavy, případně omezit pobyt na slunci mezi 10 a 15 hodinou, kdy je záření nejintenzivnější.

Přípravky pro ochranu vlasů před sluncem

Přípravky, jež jsou určené pro** ochranu vlasů před sluncem,** bývají na etiketě viditelně označeny většinou anglickým slovem SUN. Důležitým a základním přípravkem je kvalitní šampon, jak pro přirozené, tak i pro barvené vlasy, který je schopný vymýt z vlasů i chlór, slanou vodu, nečistoty a prach. Dále pak zmíněný kondicionér, který vlasy ochraňuje, posiluje a regeneruje. Vhodné jsou také přípravky k občasnému použití, mezi které například patří regenerační maska, balzám, apod., jež zajistí jak hloubkovou regeneraci, tak i ochranu. K dostání je také speciální sprej

s UV faktorem, kterým se vlasy několikrát během dne postříkají, čímž se ochrání struktura i barva vlasů. Jelikož je na trhu velká škála těchto přípravků, je možné si vybrat jak levnější, tak i dražší profesionální řady. Při výběru vhodného přípravku není určitě špatné poradit se s dobrým kadeřníkem.

Ochrana vlasů před slanou vodou

Stejně jako slunce i mořská slaná voda může značně poškodit kvalitu Vašich vlasů. Při ochraně vlasů, je vhodné aplikovat podobné přípravky, které jsou také určeny k ochraně před sluncem. Po každém namočení vlasů ve slané vodě je nezbytné tyto vlasy umýt kvalitním šampónem, který je zbaví jak nečistot, tak i slané vody. Samozřejmostí by měl být také kondicionér, regenerační maska, balzám, apod., jež dodají vlasům potřebnou hydrataci, pevnost a lesk.

Jak připravit vlasy na letní dovolenou

Jestliže se chystáte na letní dovolenou, zvláště ženy by si neměly nezapomenout připravit vlasy a přípravky pro ně. Dopor

učuje se minimálně 14 dní před odjezdem do jižních států nebarvit si vlasy. Barvení vlasů totiž samo o sobě vlasy oslabuje, díky čemuž jsou mnohem zranitelnější vůči slunečnímu záření a slané vodě. Takové oslabené vlasy se poté hodně třepí a díky soli mohou dokonce změnit i svoji barvu. Před odjezdem věnujte vlasů zvláštní péči, zejména ve formě vlasových zábalů a zastřihnutí konečků. Vlasové zábaly s potřebnými výživnými látky a vitamíny si můžete zakoupit a aplikovat sami doma, nebo u kadeřníka. Vhodnou regenerační kůru dopřejte svým vlasům i po návratu z dovolené. Díky kvalitním přípravkům, speciálně určených pro ochranu vlasů před sluncem a slanou vodou, se nemusíte bát, že horké letní počasí či zahraniční dovolená se nějak negativně na Vašich vlasech podepíšou.

Jak je již výše uvedeno, v současné době je možné veškeré přípravky určené pro ochranu a péči o vlasy možné zakoupit prostřednictvím internetového obchodu. Díky takovému nakupování on-line můžete v klidu doma porovnat ceny jednotlivých výrobků a prodejců a přečíst si potřebné recenze. Internetoví prodejci také vychází potencionálnímu zákazníku vstříc různými akčními nabídky, slevy, apod. Je ale třeba volit firmu, která bude mít k zákazníkovi seriózní a profesionální přístup.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11867 (cesky-magazin.cz#156)


Přidat komentář