Neinvazivní estetická medicína - Sokolov

Redukce tuku v problémových partiích, celulitida, strie, projevy stárnoucí pokožky, to vše trápí ženy po celém světě. V současnosti však už existují způsoby, jak s těmito problémy bojovat.

V současné době se klade na vzhled velký důraz. Nedokonalosti našeho těla se mohou ve velké míře podepisovat na našem sebevědomí. Trápí-li vás celulitida, strie, povislá kůže na obličeji nebo tuk v problematických partiích, můžete vyzkoušet neinvazivní estetickou medicínu, která nabízí řešení právě na tyto problémy. Velkou výhodou tohoto způsobu ošetření je, že nemusíte mít strach z chirurgického zákroku, ošetření je naprosto bezbolestné. Kontaktujte např. Centrum regenerace a neinvazivní estetické medicíny v Sokolově.

Neinvazivní estetická medicína

Neinvazivní estetická medicína je způsob bezbolestné, neinvazivní liposukce, která je založena na principu radiofrekvence. Mnoho žen raději přistoupí k této neinvazivní metodě, která je bezbolestná a nezatěžuje zbytečným stresem z chirurgického zákroku. Radiofrekvenční technologie, která je při neinvazivní estetické medicíně používána, slouží k zahřátí kůže do hloubky 6 mm. Radiofrekvenční energie působí na buňky tak, že začínají tvořit nový kolagen.

Co je to radiofrekvenční technologie

Radiofrekvenční technologie je vysokofrekvenční energie, její účinek je založen na hloubkovém zahřívání ošetřované tkáně. Působením tepla dochází ke kontrakci a vypnutí kolagenních vláken a ke stimulaci tvorby nového kolagenu (pomocí zvýšení lymfatické mikrocirkulace a narušením tukových buněk).

Co je to kolagen

Kolagen je hlavní bílkovina, kterou můžeme najít v pojivových tkáních. Tvoří 25 – 35% obsahu bílkovin v našem těle. Kolagen dodává pokožce pevnost a elasticitu. Při procesu stárnutí dochází k úbytku této bílkoviny a rozpustný kolagen se mění na nerozpustný. Kolagen degeneruje a ztrácí schopnost vázat vodu. U žen po 25 roce dochází ke snížení tvorby kolagenu a ve vyšším věku se postupně zastaví.

hubnutí

Regenerace pokožky pomocí radiofrekvenční technologie

Radiofrekvenční technologie působí na tkáně, které začne zahřívat. V kolagenových vláknech dojde k zvýšené krevní cirkulaci a lymfatický systém začne odvádět zbytky tuku a toxinů. Poté dojde k tvorbě nového kolagenu, který zvyšuje elasticitu pokožky a tak způsobuje mladší vzhled pokožky.

Tato technologie dokáže zpevnit povolenou kůži kdekoliv na těle. Ženy nejčastěji chtějí ošetřit pokožku na tvářích, krku a horní části paží. Tato metoda se dále používá k vyrovnání nerovnosti na břiše, bocích nebo stehnech. Doporučuje se tuto proceduru opakovat 3 -5x.

Tvarování a zpevnění postavy

Radiofrekvenční technologie může také pomoci ženám, které se chtějí zbavit celulitidy a redukovat tuk v určitých tělesných partiích. Tato technologie je založena na zahřívání tkání, kdy dochází k lipolýze a tuky se vyplaví z tukové buňky. Dochází takto k redukci tuku v problémových partiích. Na principu radiofrekvenční technologie funguje** přístroj Accent**, který vám může dopomoci ke krásnějšímu zevnějšku. Tento přístroj redukuje tukové vrstvy, slouží k tvarování problematických partií, pomáhá v boji s celulitidou, dále vám může pomoci k zeštíhlení břicha, boků, stehen nebo paží. Tato unikátní technologie vám může pomoci při vyhlazení nerovností vzniklých po chirurgických zásazích nebo po porodu.

Jak probíhá ošetření

Před ošetřením je nejdříve nutná konzultace s terapeutem, která bývá většinou bezplatná. Samotná délka ošetření je vždy individuální, záleží na rozsahu ošetřované partie a také individuální tolerance těla k teplu. V žádném případě se nemusíte bát, že by tento zákrok byl bolestivý. Ošetření pomocí radiofrekvenční technologie je naprosto bezbolestné, příjemné a není zde nutná žádná rekonvalescence. Jediné, co je nutné dodržet, jsou časové rozestupy mezi jednotlivými aplikacemi a to v rozmezí 7 – 14 dní. Efekt ošetření je možno pozorovat od druhého ošetření.

Pro koho je radiofrekvenční technologie vhodná

Tento způsob ošetření těla je vhodný pro ženy, které chtějí tvarovat problematické partie těla jako např. břicho, boky, hýždě, stehna, oblast kolem kotníků, paže, podbradek nebo obličejovou část. Neinvazivní estetická medicína účinně odstraňuje tuk, zmírňuje projevy celulitidy, vyhlazuje vrásky, vypíná pokožku. Ocenit tuto technologii mohou také ženy, které trápí strie. Ošetření je určené nejen pro ženy, ale také muže různého věku.

Pro koho není vhodná radiofrekvenční technologie

Tento způsob ošetření se nedoporučuje osobám, které trpí aktivním zánětlivým nebo nádorovým onemocněním. Zákrok dále není vhodný pro ženy v těhotenství. Dále se nedoporučuje osobám s onemocněním jater a ledvin, poruchou integrity kůže, s kožními výsevy v místě ošetření nebo s kovovými implantáty v místě aplikace.

radiofrekvenční technologie

Jak bojovat s nadváhou

Česká republika se řadí na předních příčkách v Evropě v počtu obézních obyvatel. Průzkumy ukazují, že přibližně 21% mužů a 31% žen je u nás obézních. Tento stav může být zapříčiněn nevhodným stravováním u nás. Naštěstí již dochází k zlepšení tohoto stavu. Zatímco v minulosti byla podporována pouze konzumace masa, současný jídelníček obsahuje také dostatek ryb, zeleniny a ovoce. Nárůst obezity je také způsobován tím, že lidé přijímají více energie, než vydávají. V současné době dochází k omezení pohybu. Alarmující je, že obezita již není pouze záležitostí dospělých osob, ale také dětí.

Vznik obezity je podmíněn působením faktorů vnějších a vnitřních. Za příčiny obezity se považuje nepoměr mezi příjmem a výdejem energie, genetika, metabolické vlivy, hormonální vlivy, léky, psychogenní faktory a jídelní zvyklosti.

Chcete-li zjistit, zda se vaše váha pohybuje v normálním rozmezí nebo již máte nadváhu, vypočítejte si BMI index. BMI index nebo také Body Mass Index je index tělesné hmotnosti, který vypočítáte jako podíl hmotnosti v kilogramech a výšky v metrech umocnění na druhou. K jednoduchému výpočtu vám poslouží BMI kalkulačky, které najdete na mnohých internetových stránkách. Do těchto BMI kalkulaček jednoduše zadáte svou výšku a váhu a program vám sám vypočítá a ukáže, do které kategorie patříte a jaká jsou vaše případná rizika. Poté existují různé způsoby, jak redukovat váhu. Někteří z nás přistupují ke zvýšenému výdeji a omezení příjmu potravy. Jiní sázejí na diety. Ať už je váš přístup jakýkoliv s redukcí tuků v problematických oblastech a se zpevněním pokožky vám může pomoci neinvazivní estetická medicína.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11879 (cesky-magazin.cz#240)


Přidat komentář