Nehtová kosmetika a potřeby pro gelové nehty

Zvažujete, že byste rozjeli podnikání se zaměřením na modeláž gelových nehtů, manikúru, pedikúru? Můžete si být minimálně jisti v tom, že zájem o upravené ruce a nohy, bude stále. Je však třeba také pamatovat na fakt, že salónů krás, studií přibývá.

Vedle Vaší šikovnosti a přístupu ke klientele rozhodují v úspěšnosti podnikání také kvalitní pomůcky a potřeby. Bez nich byste jen těžko mohli odvést kvalitní práci. A šetření, respektive volení pomůcek jen dle ceny, by se nemuselo vyplatit. Jednou, dvakrát upadnutý nedržící gelový nehet, může v klientce nabýt dojmu, že práci nerozumíte, neděláte ji pečlivě apod. A to by byla bezpochyby škoda. S kvalitním materiálem, potřebami a pomůckami Vám však půjde dílo, jaksepatří pěkně od ruky. A klientela se k Vám nejenže bude vracet, ale může i utěšeně přibývat.

Zbývá tedy vybrat si solidního prodejce s nehtovou kosmetikou, pomůckami a potřebami.

Nehtová kosmetika v kamenné prodejně, e-shopu

Jste-li z menšího města, pak se můžete potýkat s problémem vůbec najít kamennou prodejnu s** nehtovou kosmetikou** a** potřebami pro gelové nehty**. Krom toho, v případě kamenné prodejny je velká pravděpodobnost, že konečné ceny budou vyšší, než v řadě e-shopů.

V případě e-shopů s nehtovou kosmetikou pak můžete mít opačný problém, a to vybrat si z nemalého množství tu nejvhodnější virtuální prodejnu.

 

Nejen pleťová kosmetika je důležitá

Na používání pleťové kosmetiky snad žádná žena, ale také řada mužů, nezapomíná. Jedná se v podstatě o takový ranní a večerní rituál. Podle zaměření krém pleť zjemní, vyživí, hydratuje, postará se o zmírnění, až vyhlazení jemných linek a vrásek.

Důležitost nehtové kosmetiky

Jak je to však u Vás nehtovou kosmetikou? Nijak ruce neřešíte a namažete je až v momentě, kdy tzv. volají o pomoc? Používáte na ně krém, který Vám zbude na konečcích prstů při roztírání pleťového přípravku? Jenže – pokožka rukou je velmi odlišná od pokožky na obličeji a dekoltu. To, co vyhovuje pleti, nemusí dostačovat, či vyhovovat rukám. Navíc, při péči o ruce, je třeba také vyživovat nehty, nehtová lůžka. Rozhodně není nic příjemného, když druhé osobě podáte vyschlou, zhrublou ruku s neupravenými nehty, se záděrami apod. A o estetické stránce ani nemluvě. Nemusíme snad ani zdůrazňovat, že ruce a nehty jsou naší vizitkou, ne jen upravená tvář, dokonalý make-up, nejmodernější sestřih vlasů, moderní oblečení.

Nehtová kosmetika - výběr

V rámci nehtové kosmetiky je základem kvalitní krém na ruce a nehty, který ruce zjemní, vyživí, bude léčit prasklinky, záděry. Málokdo z nás má rád po použití krému, mastné ruce. Není pak divu, že stoupá obliba v krémech, které jsou nejen kvalitní, ale také se rychle vstřebají a nezanechají mastný film na pokožce rukou.

Další nehtová kosmetika

Kromě krému na ruce a nehty, je dobré také zainventovat například od balzámu na ruce, do masti, parafínu či kompletní pečující sady na ruce a nehty. Investice se vrátí v podobě hebkých, vláčných, voňavých rukou bez záděrek.

Vhodnost nehtové kosmetiky v rámci modeláže nehtů

Při modeláži nehtů jsou nehty odlakovány, zapilovány, leštěny... Pokud jste již někdy byli u manikérky, ať už jste žena, či muž, mohli jste v některých případech sice odcházet s dokonale upravenými nehty, zato však s vysušenou jemnou kůžičkou okolo nehtů a nehtového lůžka. Je více než vhodné, aby po dokončení manikúry, ale také po modeláži nehtů, Vám manikérka vetřela dostatečné množství výživného a zjemňujícího krému na ruce a nehty. Předejde se tak případným záděrkám.

Doporučení vhodného krému na ruce, nehty

Ať už provozujete, nebo plánujete provozovat** manikérské studio** s nabídkou modeláže gelových nehtů, můžete klientkám, ale i klientům (v případě manikúry), „jen“ vetřít účinný krém na ruce a nehty, nebo jim také nabídnout krém k prodeji. Ono totiž krémů na ruce a nehty je značné množství. V prodejně, ať už v drogerii, nebo některém z hypermarketů, supermarketů, si jen těžko vyzkoušíte krém a vzorky, ty jsou také výjimečnou záležitostí. A de facto pak „vyhodit“ desítky korun za krém, který nevyhovuje, není jistě nic příjemného.

Potřeby pro gelové nehty

S upravenými a kvalitně udělanými gelovými nehty můžete odcházet od profesionální manikérky. Není však i výjimkou, že si některé ženy dělají nehty sami doma. Jste na straně podnikající osoby, klientely manikérského studia, nebo koncovým zákazníkem prodejny s nehtovými potřebami? Ve všech případech Vás mohou oslovit a zaujmout nejmodernější a současně kvalitní potřeby pro gelové nehty.

Výběr potřeb pro gelové nehty

V prodejnách, které nabízí potřeby pro modeláž gelových nehtů, si budete moci vybrat kvalitní UV lampy – UV gely – pilníky - nehtové tipy – laky na nehty – zdobičky – samolepky – razítka a další zdobení nehtů – celé nehtové sady aj.

Taková prodejna není jen výlučně určena pro profesionální manikérky, ale také pro dívky a ženy, které chtějí o své ruce a nehty pečovat i doma. S kvalitními potřebami bude péče o nehty s lehkostí a radostí. Samozřejmě, v případě** modeláže** gelových nehtů, to chce nejen nadšení a chtění, ale také vzdělání, praxe a zkušenost.

UV lampy

Bez UV lampy, stejně jako bez dalších, výše jmenovaných potřeb, kromě snad zdobení a laků, které je spíše estetickou záležitostí, se při modeláži neobejdete.

I v případě UV lamp je možné si vybrat hned z několika vychytaných modelů. Například Vás může oslovit UV lampa na nehty, která disponuje nejen sušičkou, ale také LCD displejem. Krom toho, UV lampu využijete nejen pro gelové, ale také akrylové nehty.

UV gely

Další neméně důležitou potřebou pro gelové nehty, jsou speciální UV gely. Ty je možné dále dělit na gely modelovací – gely modelovací s perletí – gely, které mění barvu – gely barevné aj. Základem však, pro modeláž, zůstávají gely modelovací.

Výběr UV gelů

Při modeláži nehtů se používá hned několik UV gelů. Především se pak jedná o gel podkladový a modelovací gel (čirý a růžový). Vedle těchto základních UV gelů, se využívá také UV gel vrchní pro docílení extra lesku – UV gel s krycími vlastnostmi, pro zakrytí případných barevných nerovností – UV gel pro francouzskou manikúru – UV gely rozličné barvy, kdy není poté nutné již použít vrchní barevný lak aj.

Pilníky na nehty

A určitě bychom také neměli zapomenout na pilníky a tzv. brusné válečky. Jak u pilníků, tak válečků je třeba zohlednit jejich hrubost. Vybrat si můžete například pilník na nehty s hrubostí 80/80, s hrubostí 100/180, brusný váleček s hrubostí 80, či s hrubostí 120 aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11872 (cesky-magazin.cz#205)


Přidat komentář