Metacrill, endermologie, neinvazivní lifting - Sokolov

Chcete, aby byla Vaše pokožka opět svěží, zářivá? Cítíte, že se na Vaší pleti s přibývajícími léty začínají objevovat první vrásky? Existuje převratná novinka ve formování obličeje a postavy – Metacrill.

Která žena ráda nenavštěvuje kosmetické salony, s cílem zachovat si svůj mladiství vzhled. Každá žena přirozeně touží po dokonalém vzhledu, který ji zvedne sebevědomí a kdy se velmi dobře cítí a je sama se sebou spokojená. Pro současnou ženu, která o sebe dbá, se v dnešní době stala samozřejmostí pravidelná péče o své tělo, o svoji pleť a o také zdravou výživu, která s kvalitou pleti souvisí.

Obvykle se jedná pravidelné návštěvy kosmetičky, která ví, co pleť vyžaduje. Ale běžné kosmetické prostředky mají své hranice a návštěva kosmetického studia bývá v některých případech až příliš krátkozraké řešení. Pokud očekává žena lepší výsledky, musí se obrátit na odborníky, kteří ji umí nabídnout mnohem víc. Řeč je o estetické chirurgii a používání převratného prostředku, jehož jméno je Metacrill. Trvalý injekční implantát Metacrill s okamžitým výsledkem zachovává znaky mládí, koriguje objemové nedostatky nebo deformující vady obličeje a těla.

 

Tvarování a zpevňování pomocí Cellu M6

Ošetření přístrojem Cellu M6 od firmy LPG neboli endermolgie v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří takzvanou "vakuovou vlnu", která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, do stran nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní vibrací. Pomocí této techniky můžeme přirozenou cestou podpořit produkci kolagenu, elastinu v pokožce a spustit přirozenou aktivaci spalování tuků. Neinvazivně a bezbolestně.

Endermologie se v estetické oblasti používá k ošetřování těla, tzv. Lipomassage nebo k ošetření obličeje, tzv. Endermolift ale je také možné ji využít k ošetření jizev nebo k regeneraci před a po sportovních výkonech.

Lipomassage je velmi dobrým pomocníkem pro ženy, které se snaží zhubnout, ale trápí je problémové partie, ve kterých je usazené větší množství tuku nebo celulitida. Lipomassag aktivuje lipolýzu, tj. štěpení a uvolňování tuků v tukové buňce, prokrvuje a stimuluje pokožku, čímž se pokožka zpevní a zároveň je ošetřovaná partie drenážována.

Endermolif je ideální pro klienty a klientky, kteří chtějí** zpomalit proces stárnutí pleti přirozeným a neinvazivním způsobem**. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni a přirozeně obnovuje pevnost a pružnost pleti. Obličej je lehkou masáží zároveň drenážován, takže jej zbavuje otoků. Pokožku zanechává hladkou a rozjasněnou.

  • Použití: pro ženy i muže, na celé tělo
  • Cena za ošetření: od 300 Kč
  • Délka programu: 6 -10 ošetření
  • Průměrná délka ošetření: 35 min

Neinvazivní lifting přístrojem Ulthera

Přístroj** Ulthera** je revoluční** novinkou v omlazování**, provádí se s ním neinvazivní lifting obličeje, očí a krku. Díky fokusovanému ultrazvuku s vysokou energií se Ulthera dostane až do hloubky 4,5 mm, což je hloubka, ve které mohl být doposud proveden jen chirurgický zákrok.

Ultherapie (ošetření Ultherou) představuje jednorázový a bezpečný zákrok bez nutnosti rekonvalescence s výrazným liftingovým efektem a stimulací kolagenních struktur. Pokožka reaguje na dodanou energii smrštěním roztažených kolagenových vláken a tvorbou nového kolagenu, čímž postupně dochází ke zpevnění a vypnutí. Již jedno ošetření je schopné nastartovat celkový regenerační proces a výsledný efekt se vyvíjí ještě další 3 měsíce po ošetření. Svrchní vrstvy pokožky zůstávají neporušené, takže provedení zákroku není nějak omezující.

Ulterapie je vhodná pro každého, jehož pokožka je ochablá, méně pevná a nechce podstoupit chirurgický zákrok, ať už z obav z dlouhé a bolestivé rekonvalescence nebo ze vzniku jizev. Během jednoho ošetření je možné ošetřit celý obličej nebo se soustředit na konkrétní problémovou partii.

Co je Metacrill?

Kolébkou Metacrillu je Brazílie, což je země plastické chirurgie. Tam se také Metacrill vyrábí a je patentován. Ve světě není používání Metacrillu žádnou novinkou a v korektivní dermatologii se úspěšně aplikuje již od roku 1996. Trvalý injekční implantát Metacrill dokáže zachovat znaky mládí, korigovat objemové nedostatky nebo vady obličeje a těla a to s okamžitým výsledkem. Metacrill je možné bez nadsázky označit za revoluční prostředek v estetické medicíně. Vedle kyseliny hyaluronové a botulotoxinu se Metacrill stal dalším zdatným bojovníkem proti stárnutí, jak se můžeme přesvědčit z mnohých článků ze zákulisí Hollywoodu.

Výjimečné schopnosti Metacrillu

Jednoduchá a o to více geniální myšlenka aplikovat tyto mikročástice a využít tak přirozené reakce těla na cizorodý materiál způsobila revoluci v plastické chirurgii. Po aplikaci do tkáně dochází k fibrotické reakci, kdy se kolem mikročástic vytváří kolagenní vlákna s cévním zásobením, takže vzniká vlastní tkáň. Toto nově vytvořené vazivo objemově nahradí nosný gel, který se postupně odbourá a vazivo zůstává součástí původní tkáně. Přirozenou formou tak** vytvaruje obličej, vyhladí vrásky, vyplní různé deformity,** vypne kůži nebo zvětší objem žádaných partií.

Použití Metacrillu

Metacrill je možné použít například u stárnoucího obličeje, kde dochází k úbytku podkožního vaziva a následné tvorbě vrásek. Je možné jej také použít v místech, kde je vaziva a tkáně nedostatek a jejich doplněním vytvořit požadovaný přirozený tvar těla. Této vlastnosti se úspěšně využívá například v případech modelace, zpevnění nebo zvětšení ňader. Metacrill také dokáže nahradit výkon plastické chirurgie, kdy lze provést například korekci nerovného či zahnutého nosu. Aplikace Metacrillu nabízí naprosto přirozený vzhled a trvalý efekt. Nově vytvořená vlastní tkáň už samozřejmě na těle zůstává, stejně jako ostatní tkáně těla. Metacrill se aplikuje speciální technikou i do anatomicky hlubokých partií a patří do rukou zkušeného lékaře či chirurga, který dokáže vylepšit partie jako lícní obrys a profil, vrásky a rýhy na čele, zvětšení objemu rtů i vyhlazení vrásek kolem nich, korekce svislé nebo nevýrazné brady, korekce úhlu dolní čelisti , poúrazové jizvy či následky akné, vrásky na hřbetech rukou, korekce deformovaného či propadlého hrudního koše nebo zvětšení objemu hýždí či ňader.

Modelace obličeje

Na rozdíl od běžného vyplnění vrásek, které se obvykle nabízí, aplikace Metacrillu umožňuje modelaci obličeje. Jeho stárnutím se totiž z určitých obličejových partií ztrácí objem, což je patrné především na tvářích a lících, které ochabnou. A právě MetaCrilll může obličeji tento ztracený objem navrátit. Pokud navštívíte lékaře, který nabízí odstranění vrásek a modelaci Metacrillem, budete s následným postupem podrobně seznámeni během bezplatné konzultace. Následně si domluvíte vhodný termín aplikace a budete mít dostatek času si vše promyslet. Při druhé návštěvě centra již dochází k samotné aplikaci materiálu. Nejprve budete odlíčena včetně šetrné povrchové desinfekce a vyfotografována pro pozdější srovnání. Na ošetřovanou část je na 20-30  minut nanesena mast s anestetickým účinkem, která místo znecitliví. Těsně před aplikací MetaCrillu se na obličej nakreslí mapa, která vyznačuje místa, kam je zapotřebí MetaCrill aplikovat. Vzhledem k tomu, že se jedná o modelaci obličeje, je důležité zachovat správné proporce, protože většina lidí má každou polovinu obličeje trochu jinou.  Samotná procedura se provádí atraumatickými pružnými kanylami, přičemž na vyplnění jedné oblasti, např. líce, postačí jeden vpich, ze kterého se pak rovnoměrně vyplní celá označená oblast. Po zákroku budete poučeni, jak se o ošetřené místo starat.

Výhody Metacrillu

Metacrill nabízí mnoho výhod a jednou z nich je skutečnost, že Metacrill neobsahuje žádné toxické látky. Neobsahuje ani látky pocházející z živočišných tkání, a proto Metacrill nevyvolává alergie. Výhodou je v tomto případě fakt, že před jeho aplikací není třeba provádět žádné testy. Metacrill také nevyvolává žádné vedlejší účinky, při jeho správné aplikaci zkušeným lékařem nevytváří granulomy a aplikace Metacrillu je nebolestivá. Další výhodou je fakt, že se nešíří organismem. Jedná se o jediný injekční preparát, jehož nález nebyl prokázán v plicích, játrech či ledvinách. Na základě odborných a vědeckých výzkumů lze tedy z praxe říci, že Metacrill je nejbezpečnější implantát, který je v současnosti na trhu. Metacrill samozřejmě splňuje přísné požadavky Evropské unie, má certifikát CE a jeho výroba má certifikovaný systém jakosti ISO.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11861 (cesky-magazin.cz#125)


Přidat komentář