Lymfodrenáž a prodlužování nehtů Přerov

Dnešní uspěchaná doba kráse příliš neprospívá. Stres, špatná skladba jídelníčku, nedostatek pohybu i relaxace vede k povadlé kůži, celulitidě, vráskám, lámavosti nehtů i k velkému přibývání na váze. Na vše však existuje lék.

Lék na dnešní dobu

Nedejte se mýlit, nejede o žádnou zázračnou pilulku. Na špatný životní styl žádná pilulka nepomáhá. I když některé pilulky v podobě vitamínů mají jistě své opodstatnění. Obzvláště v zimním období. V létě, kdy je dostatek vitamínů, je lépe využívat darů přírody. Chcete-li najít lék na stres, kila navíc, na únavu, zkrátka na vše, co vás trápí, musíte hledat jinde. Jedním ze základních pomocníků proti dnešní době přecpané povinnostmi je správně fungující lymfatický systém. Pak samozřejmě nutnost uspořádání povinností, tak, že splníte ty opravdu nezbytné, některé převedete na ostatní a jiné vypustíte úplně. V získané době můžete relaxovat, cvičit nebo navštívit některé studio a nechat si zde nejen pomoci* s*** nastartováním lymfatického systému,** ale relaxovat při kosmetice, manikúře, pedikúře nebo masáži. Doba strávená při péči o vaše tělo bude opravdu velmi nápomocná vaší regeneraci, odplavení veškerého stresu a nabytí nových sil. Příjemné dotyky, které klouzají po vaší pokožce, zábaly, péče, to vše působí přímo blahodárně. Stačí jen najít správný salon a vyzkoušet.

Správně fungující lymfatický systém

Pokud** lymfatický systém** funguje správně, pak se cítíte ve formě, plni elánu a dobré nálady. Jakmile lymfatický systém začne mít problémy, objeví se jako první únava, a následuje špatná nálada, šedivá pokožka, pomerančová kůže a mnohé další problémy. Obnovení správné funkce lymfatického systému je i není jednoduché. Jde o to, že lymfatický systém je tvořen lymfatickými cévami a uzlinami, kterými koluje** lymfa** či míza, která vzniká z mezibuněčné tekutiny a zastavit tento tok může nahromadění škodlivin, tedy toxinů, stejně jako pooperační jizvy, úrazy a civilizační zlozvyky. Pokud neobnovíte včas správnou funkci lymfatického systému, začínáte rychleji a viditelně stárnout a to v jakémkoli věku.

Jak nastartovat lymfatický systém?

Základem je změna jídelníčku, dostatek tekutin, ovoce, zeleniny a pohyb. Je třeba snížit nebo úplně vyloučit z jídelníčku kofein, alkohol, červené maso, sladkosti, a všechny prázdné potraviny, které neposkytují žádné živiny, ale ukládají se v těle v podobě toxinů a tuků. Pohyb je důležitý nejen pro dobrou náladu a hubnutí, ale i zpevnění pokožky a svalů. Ke zpevnění a samozřejmě i pružnosti a jemnosti přispívají také krémy s obsahem speciálních látek. Problémy s lymfatickým systémem se projeví i takzvanou pomerančovou kůží. Zde je dobré využít pomoci salonů, kde vám provedou lymfodrenáž a další podpůrné procedury.

Jak na celulitidu

Jakmile se celulitida objeví, je problém se jí zbavit. Naštěstí existuje řada možností, jak pokožku obnovit a také zvýšit její elastičnost. Novinky v těchto metodách znamenají vždy další a úspěšnější cestu.

Odstraňování celulitidy metodou Body Forming

Jedná se** kompletní péči proti celulitidě**. Tato metoda je kombinací několika způsobů aplikací a nabudí detoxikační proces celého těla. Lymfatický systém je povzbuzen hned třemi způsoby. Prvním je přístrojová lymfatická masáž, která se provádí pomocí elektrod. Druhým systémem je kompresní masáž-zábal do podtlaku, který se provádí pomocí kompresních obvazů, a je vytvarován přímo na postavu klientky. Zde dochází k nastartování svalové pumpy. Třetí systém je** infra nahřívání,** zásluhou kterého dochází k odplavování škodlivin z těla ven. V průběhu metody Body Forming dochází ke** zpevnění svalové tkáně a tím i k objemovým úbytkům**, tedy k hubnutí a tvarování postavy. U této metody je nutné dodržovat** pitný režim**. Délka jedné procedury trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny.

Gumový gel neboli technologie FAST OF

Gumový gel je určen pouze na** přírodní nehty**, jedná se o potažení nehtové ploténky gelem, který má velmi specifické vlastnosti. Po vytvrzení v UV lampě vypadá gel jako velmi tvrdá guma. Na první pohled je gel stejný jako na klasické gelové nehty, i vytvrzení probíhá pod UV světlem, ovšem výsledek je jiný. Zákaznice odchází s tvarem i délkou nehtu, s jakou přišla. Zvláště pak u krátkých nehtů je výsledek téměř neznatelný. V tomto okamžiku se zákaznice musí obrnit trpělivostí a čekat, jak nehty porostou s ochrannou vrstvou gelu do požadované délky. Při další návštěvě, která následuje asi tak po třech týdnech, kdy nehty již odrostly, následuje úprava tvaru a délky nehtu a doplnění gelu. Další návštěvy následují pak po 4 až 6 týdnech. Nehet je potažen tenkou vrstvou gelu, který může být nalakován nebo nazdoben podle přání zákaznice.

Gel s vlastností gumy má především tyto výhody:

  • Odpadá lepení typu a tím i použití lepidla, které nejvíce poškozuje ploténku nehtu.
  • Při prudkých nárazech se nehty nezalamují a nevyštipují, protože guma je pružná a nehty ochrání.
  • Samotný gel je vyvinutý tak, že je velmi šetrný k vašim nehtům, navíc obsahuje přírodní kalcium.
  • Nehet potažený gumovým gelem postupem času naroste do požadované délky a tvaru.
  • Velmi často se stává, že zákaznice požadují zkrácení nehtů, jelikož nejsou dlouhé nehty zvyklé. U nehtů potažených gumovým gelem nezáleží na délce nehtu. Nehet je krásný a zároveň chráněný v jakékoli délce, při jakémkoli zdobení. Tím je vhodný i pro profese, kde není možné nosit dlouhé nehty.

S energií a pohodou

Jak je vidět nové procedury dokáží dodat zdraví, krásu i energii. Jejich výhodou je zejména minimalizace chemických přípravků a maximální účinek. Již proto stojí za to je vyzkoušet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11864 (cesky-magazin.cz#132)


Přidat komentář