Léčba biolampou

Biolampa má úžasnou schopnost svým světlem aktivovat samoléčebný potenciál lidského organismu. Tak dochází ke snížení citlivosti, bolestivosti, k lepšímu prokrvení, k rozšíření cév, likvidaci zánětu a ještě ke spoustě dalších účinků.

Biolampa léčí řadu onemocnění

Moderní biolampy léčí celou řadu zdravotních obtíží od problémů s pohybovým aparátem, přes kožní onemocnění, alergie až po dnešní civilizační choroby. Biolampa také velmi úspěšně ovlivňuje hojení. Hojí otevřené rány, staré jizvy i odřeniny a rány mokvající. Účinky biolampy jsou prokazatelné při léčbě astma a dalších obtíží dýchacích cest.** Biolampa** se doporučována i k léčbě kardiovaskulárních chorob, kde pomáhá opravdu s velkými úspěchy. Biolampu lze dokonce doporučit při vyčerpání, při nachlazení, při chřipce i angíně. Zkrátka biolampa je vysoce účinný přístroj se širokým záběrem. Proto je doporučována do každé rodiny, kde může pomoci při naprosto banálních onemocněních až po nemoci závažné, bolestivé a nepříjemné.

 

Léčba světlem v historii

Léčba světlem není žádnou novinkou. Používala se již v dávné historii. Doklady o světelné terapii najdete ve starém Egyptě a také staré Číně. K opravdovému rozmachu léčby světelnou energií však došlo až ve starém Řecku a Římě, kdy lidé měli v každém domě sluneční lázně. Z historického hlediska je možné za původní metodu považovat helioterapii, což je léčba slunečním světlem. V období středověku byla tato metoda podobně jako mnoho jiných pozapomenuta, ale s příchodem renesance se vrátila zpět a znovu začala být praktikována a doporučována. Největšího rozšíření a také prvních opravdu prokazatelných vědeckých úspěchů dosáhla léčba světlem v roce 1903, kdy získal dánský lékař pan Finsen za léčbu kožních nemocí a to hlavně tuberkulózy kůže, pomocí koncentrované světelné stimulace Nobelovu cenu.

Další vývoj světelné terapie

Jak se léčba světlem vyvíjela, tak měnila i názvy. Byla označována za** ozařování infračervenými paprsky,** a v druhé polovině 60. let minulého století se začala nazývat polarizované nebo fyzikální upravené světlo a umělé zdroje polarizovaného světla byly zkoumány v různých oblastech medicíny. V tomto období bránila rozšíření terapie jeho vysoká cena. Průlom nastal až počátkem 80. let minulého století, kdy byla zkonstruována biolampa, tedy jednodušší a také levnější zdroj léčebného biostimulačního světla, pracujícího na principu polarizovaného světla vyzařovaného halogenovou žárovkou.

Biolampa dnes

Současná biolampa je posledním vývojovým krokem. Jde obiostimulační lampu s polarizovaným LED diodovým zdrojem světla, jejíž využití bylo relativně nedávno objevené laserovým průmyslem. Biolampa s LED diodami má až několikanásobně vyšší životnost a její provoz je mnohem efektivnější než u biolampy s halogenovým zdrojem. Také míra polarizace je daleko vyšší a to až 99%. Zásluhou toho je možné nahradit při některých terapeutických aplikacích laserové přístroje biolampou s polarizovaným LED diodovým zdrojem světla, aniž by byl nějakým způsobem snížen celkový účinek terapie.

Co tedy moderní biolampa je?

Moderní biolampa je důmyslný přístroj, který využívá světelné energie v infračerveném spektru záření. Patentovaná technologie biolampy udává záření o konkrétních fyzikálních vlastnostech. K hlavním patří vlnová délka a polarizace. Biolampa stručně řečeno využívá účinků fototerapie, což je terapie polarizovaným světlem.Nejde tedy o žádný léčebný prostředek nebo lék, ale přírodní fyzikálně-biologickou metodu, která přirozeným způsobem stimuluje všechny živé organismy.

Jak biolampa působí?

Biolampa vysílá světelné záření, které ozařuje tkáň a tak prochází do každé z ozařovaných buněk. Toto záření buňku dostatečně dráždí a ta reaguje na podmět zvýšením své aktivity. Aktivitu zvýší automatickým zrychlením svého metabolismu a to ji donutí více pracovat. Biolampa je tedy založena na principu přinucení buněk k vyšší aktivitě a tím k nastartování organismu k samoléčebnému procesu. Jinak se to dá vysvětlit i tak, že biolampa stimuluje a nutí organismus k vyšším regeneračním schopnostem. A to je v kostce celý systém působení biolampy na organismus.

Biolampa a pokrok

Již tak účinná biolampa prochází neustálým vývojem a zdokonalováním. A to až tak, že dnes najdete řadu různých biolamp, od různých výrobců. Dnešní biolampy umí pomoci s větší řadou onemocnění a také daleko efektivněji. Ještě před pěti lety využívali biolampy jako zdroj světla halogenovou žárovku. Její nevýhoda však byla v nízké účinnosti a vysoké spotřebě energie. Velkou nevýhodou bylo teplo, které tyto žárovky vydávaly. Teplo některé zánětlivé nemoci spíše zhoršuje. A tak nebylo možné biolampu na tato onemocnění použít. Dnešní biolampy využívají jako zdroj světelného záření LED diody, které mají mnohem nižší spotřebu energie a daleko vyšší účinnost a zejména nehřejí! Tyto biolampy nyní mohou pomáhat léčit i neřešitelná zánětlivá onemocnění. Současné biolampy se pyšní patentovanou technologií, které zaručuje jejich úspěšnost u řady onemocnění.

Biolampa a nemoci

Pravidelné** používání biolampy** vede ke snížení řady potíží. Mimořádně dobrou úspěšnost léčby biolampou zaručuje hloubka průniku světelných paprsků do živé tkáně a to až 4,5 až 6 centimetrů v kombinaci s nejvyšší mírou polarizace, která je u biolamp až 99%. Mimo aplikování polarizovaného světla přímo na postižená místa, můžete léčebný účinek zvýšit aplikací světelného záření na akupunkturní místa na těle.

Přehled onemocnění, které lze biolampou léčit:

  • bolesti kloubů, páteře a celého pohybového systému, revma
  • poranění vazů a šlach, zlomeniny, poranění kůže
  • bolesti zubů, hlavy, uší, trojklanného nervu, karpálního tunelu
  • zánět močových cest, průjem, zácpa, žaludeční vředy
  • kožní záněty, ekzémy, plísně, lupenka, neštovice, opary, popáleniny
  • nachlazení, škrábání v krku, rýma, zánět dýchacích cest
  • cukrovka, vysoký i nízký tlak, roztroušená skleróza, hemeroidy
  • jizvy, strie, žilky v obličeji, oděrky, otlačeniny, proleženiny, modřiny, celulitida

Tento výčet je velice stručný. Biolampa dokáže pomoci s daleko větším počtem neduhů a onemocnění. Nejlépe je postupovat podle doporučení zakoupené lampy. A ještě něco.** Kromě lidí pomáhá biolampa také zvířatům a veterinárním lékařům v jejich praxi**.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11891 (cesky-magazin.cz#279)


Přidat komentář