Laserové odstranění chloupků - Příbram a okolí

Chloupky patří na tvář spíše mužům než ženám. Proto se dámy často trápí procedurami, kdy si bolestivě a s netrvalým účinkem odstraňují porost. Jde to ale bez bolesti a trvaleji.

Zejména v minulém režimu se u žen zrovna neřešilo, jestli mají ochlupení nebo ne. Už ale i tehdy dámy trápily třeba jemnější fousky, které se jim objevily v obličeji. Proto podstupovali různé procedury, které ale neměly trvalý účinek. Dnes ale existuje řada metod, které pomohou s chloupky bojovat. Přesto je tu jeden problém. Takové depilační krémy nebo nedej bože chloupek seříznou na kůží. Tím se odstraní jen tato část, takže druhý je chlup znovu na světě. Navíc tím, jak se zploští tento řez, pak chloupek vypadá silněji. Řešením není ani pinzeta. I když se vytrhne chlup i s kořínkem, tak se pár dní neobjeví, ale stejně někdy zase vyroste. Navíc se rozšiřují místa, kde chloupky rostou, takže zpočátku krátkodobá procedura zabírá čím dál více času. Proto se musí využít metody, která navždy poničí ložiska vzniku. A to dnes existuje. Může se to aplikovat na různých místech. Laser má široké využití.

Odstranění chloupků Příbram

Problémy s chloupky

Ptáte se, proč zrovna vám rostou v obličeji tmavé chloupky a vaše kamarádky nemají ve tváři ani stopy byť jen světlých chloupků? Je ale možné, že spousta z nich využívá účinnou metodu odstranění chloupků a tak to nevidíte. Ostatně není to záležitost, o které ženy běžně mluví. Ochlupení je zcela přirozenou záležitostí, jen se více toleruje u mužů než u žen. Předně je to dáno dispozicemi. Pokud jste tmavší typ, tak u vás je pravděpodobnější, že chloupky vám porostou. Proč je to ale s přibývajícím věkem větší? Je to vývojem, hormonálními změnami a i třeba tím, že si chloupky odstraňujete, takže jsou pak při dalším růstu viditelnější. Proto je zapotřebí využít metodu, která trvale odstraní chloupky. I když se bavíme jen o obličeji, tak to ale platí i na celé tělo. Je ale nejčastější, že chloupky ženy nejčastěji řeší právě v obličeji, protože tam to opravdu není příhodné. Podívejte se proto, jak zázračně vám pomůže laser.

Laserové ošetření – Příbram a okolí

Laser je flexibilní nástroj, který se využívá k řadě zákroků a je velmi oblíben. A osvědčil se právě i u odstranění chloupků, kde má úžasné výsledky. Proto se podívejte, jak celý proces probíhá a co můžete čekat.

Laserové odstranění chloupků – růst chloupkůHladké nohy s LightSheer Duet

Proč na těle chloupky vůbec rostou. Z přirozeného vývoje člověka by nikoho nenapadlo, že bude lidem vadit jejich porost. Jen si vezměte předchozí typy člověka, ti byli porostlí až běda. Dnes se ale žádá hladkost, a proto jsou lidé čím dál více obtěžováni tím, že se musí holit. Každý proto uvítá metodu trvalého odstranění chloupků, které může navždy vyřešit problém.

Co se týká** porostu chloupků**, tak na těle mají lidé jednak světlé a také tmavé typy. Logicky, když už někdo má chloupky, tak mu tolik nevadí ty světlé, protože nejsou vadit. Paradoxně ale právě světlejší typy se hůře odstraňují. Což je dobrá zorává, že tmavých chlupů se snadněji zbavíte. Jaký je tedy postup?

Chloupky rostou ve třech fázích – aktivní, regresivní a odpočinkové. Protože je to takto rozděleno, tak všeobecně platí, že laserové ošetření musíte spíše absolvovat vícekrát. Chloupky nerostou rovnoměrně a ošetření bývá nejúčinnější jen v jedné fázi. Tou je ta aktivní. Tady totiž chloupek obsahuje hodně melaninu a** laser** ho tak snadno pohltí. Regresivní fáze je ten okamžik, když chloupek přestává růst. Jenže nezaniká a folikuly jsou tak zpět absorbovány, tudíž má schopnost obnovy. Ve fází odpočinku pak chloupek rovnou vypadává, ale nahradí se novým.

Laserové odstranění chloupků – postup

Integrovaná vakuová technologie je založena na principu větší účinnosti** laserové** energie. Před ošetřením si vás odborník nejprve prohlédne a stanoví postup aplikace laseru. Pokud je to odstranění chloupků na obličeji, tak na oči dostanete speciální ochranné krytky, aby se vám nepoškodil zrak. Pak vám odborník na jednotlivých partiích dává** laserové zákroky**. Vakuum, které je v přístroji lépe vtáhne kůži do aplikační koncovky. Zde se pak napíná kůže a  tím pádem se lépe přitáhne chlup ke zdroji energie. Melanocyty se pak více rozdělují a cirkulace krve se omezí. Zde pak působí laserová energie. Poté je pokožka se zasaženými vlasovými folikulami uvolněna.

Laser takto dokáže zničit kořínek chlupu. Pod kůží je totiž mnohem více kořínků, než kolik chloupků vidíme. Zatímco při vytržení se vždy odstraní jen celý chlup, tak zárodek je pořád pod kůží. Laser ale dokáže zničit celý chlup včetně základu. A protože ten tu pak není, tak nemůže ani znovu vyrůst.

Celé ošetření je bezbolestné. Po zákroku dostanete chladivý gel, který omezí zarudnutí. Co byste ale měli dodržovat je omezení pobytu na slunci. Protože je pokožka ošetřena, tak by se na inkriminovaných místech mohl usadit pigment, který by už mohl být trvalý. Proto je všeobecně lepší chodit na zákroky třeba v zimě nebo ne v době, kdy slunce vysílá velký žár. Pokud ale jdete na zákrok i v této době, tak se můžete chránit opalovacím krémem, případně třeba šátkem. Alespoň v den zákroku nebo dokud máte zarudnutí.

Laserové odstranění chloupků – počet zákroků

Už jsme zmínili, že díky tomu, kolik má chlup fází růstu, tak ne vždy se podaří jeden zničit. Proto se většinou opakují sezení, i když ne vždy to musí být pravidlo. V průměru to je asi 4x, ale samozřejmě záleží na každém typu klienta. Každopádně vždy platí, že se chloupků zbavíte rozhodně na delší dobu, než jakou by vám způsobilo třeba vytržení.

Laserové odstranění chloupků – cena

Ceny se samozřejmě odlišují. Všeobecně se ale cena u brady pohybuje kolem 2 000, horní ret za 1 000 korun. V oblasti třísel kolem 3 000 korun. Celé nohy kolem  9 000 korun, ale lze si nechat epilovat jen poloviny. Kolem bříška to budou asi  2 000 a podobná cena i na rukou.

Netrapte se chloupky a zbavte se jich jednou pro vždy. Vidíte, že to jde.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11857 (cesky-magazin.cz#108)


Přidat komentář