Kosmetika z Mrtvého moře - Avon

Výběr kosmetiky může být někdy pěkně složitý. Pokud jste si pro sebe ještě nenašli tu správnou péči, tak zkuste přírodní produkty. Dnes si představíme Mrtvé moře a jeho účinky.

Možná, že už jste o nevšedních účincích výtažků z Mrtvého moře slyšeli. Tyto jedinečné vlastnosti, které si představíme podrobněji níže, mají tu devizu, že se dají aplikovat do více produktů. Tím se vám nabízí široká škála péče, kdy si můžete dopřávat to, co vám vyhovuje, na více míst. Může se to týkat pokožky, jemnější pleti a i třeba vlasů. Poznejte tedy s námi to, co vám může Mrtvé moře dát.

Avon Lady a Avon Gentleman – Karlovarský kraj

Práce** Avon Lady nebo Avon Gentlemana** není nijak časově náročná a můžete ji dělat kdykoli chcete. Výhodou je, že nemusíte nikam chodit do kanceláře a jste pány svého času. Samozřejmostí jsou různé benefity, které firma nabízí. O co se jedná? Získáváte třeba zboží za jedinečné ceny s možností slev až 30%. Navíc se stanete součástí týmu prestižní společnosti, která má dobrou pověst po celém světě. Být Avon Lady nebo Avon Gentleman není jen o tom, že vás někdo vhodí do vody jako neplavce. Projdete speciální školení, kde se seznámíte se značkou jako takovou, a pak také se vám nabízí jedinečná možnost poznat její know-how.

Kosmetika z Mrtvého moře

Nyní se ale dostáváme ke kosmetice z Mrtvého moře. Jistě jste na to nejspíše už narazili. Proč se vůbec používají výtažky z Mrtvého moře? Mrtvé moře samo o sobě je tak atypické, že se jeho blahodárných účinků využívá všelijak. Obsahuje totiž velmi mnoho užitečných látek, které pomáhají pěstit léčit. Dovolené u Mrtvého moře jsou tedy ideálními ozdravnými pobyty. Pokud ale nemáte tolik peněz nebo času, abyste si zajeli k moři, tak si jeho kousek můžete přenést i domů. Ale i když k moři vyjedete, tak vám samozřejmě nic nebrání nechat se dál oblažovat příznivou kosmetikou s výtažky z Mrtvého moře. Naopak účinky podpoříte.

Výtažky z Mrtvého moře mají tu vlastnost, že se hodí na každý typ pleti nebo vlasů, takže se mohou aplikovat bez použití různých chemických přísad, kterých je v ostatní kosmetice mnoho. Podívejme se na konkrétní produkty z hlediska míst aplikace.

Péče o pleť

Pokud se bavíme o pleti, tak myslíme pokožku na obličeji. Ta je mnohem jemnější a citlivější než na jiných částech těla, a proto si zaslouží speciální složení kosmetiky. Pokud máte problémy s pupínky, a to hlavně v pubertě, tak** výtažky** z Mrtvého moře pomohou vylepšit stav pleti. Mají totiž hojivý charakter, takže se pokožka uklidní a zjemní. Výtažky z Mrtvého moře jsou ale dobré i pro sušší nebo zralejší kůži. I tady dokáží pomoci svých jedinečných účinků zjemnit pokožku, která je po použití vyhlazenější. Ve všech případech ale kosmetika z Mrtvého moře nabízí ještě jednu vlastnost – dokáže provonět vaši kůži tak, že se cítíte příjemně celý den.

Co se týká produktů, které jsou s obsahem složek z Mrtvého moře, tak můžete mít třeba krémy na různé typy pleti, masky, pleťové vody, pleťová mléka či jiné specifické emulze.

Péče o tělo

Jak už jsme zmínili, tak kůže na těle je mnohem odolnější, proto ale bývá třeba někdy přesušená. Takový tělový zábal z výtažků z Mrtvého moře pokožku nejen zjemní, ale stejně tak ji provoní. Proto si zkuste aplikovat nejen tělovou masku, ale třeba i zábal na tělo. Pokud třeba neseženete některý z výrobků, tak vám nebrání si z většího množství třeba tělového mléka udělat masku, když použijete silnější vrstvu. I tak budete krásně zvláčnění.

I kůže na těle může ale stárnout. Jen si vybavte třeba kůži nad koleny, jak se může vytahat. Proto si masírujte nejen ta místa, která vidíte, ale i tak, která mohou vlivem času upadat. S tím souvisí i třeba drsnější lokty, na které je produkt s výtažkem z Mrtvého moře jako dělaný.

Péče o vlasy

Šampon na vlasy s výtažky z Mrtvého moře dokáže vaši hřívu pořádně pročistit. Pokud máte zplihlé, nečisté a bez lesku, tak jimi prožeňte šampon a následně kondicionér. Bude to jako, kdyby získaly novou energii. Mrtvé moře totiž dokáže snáze vytáhnout negativní složky ve vlasech a ještě podpoří jejich strukturu.

Přípravky z Mrtvého moře

Už jsme nadnesli, jak výtažky z Mrtvého moře působí na různé části těla. Jak si ale vybírat kosmetiku z Mrtvého moře? My jsme vám dali spolehlivý typ, ale přeci jenom lidé mají tendenci zakoupit něco, co běžně nepoužívají a připadá jim to atraktivní. Pokud budete mít doma kalíšek se svým oblíbeným krémem, ale zalíbí se vám dekorovaný kelímek v nějakém obchodě, tak někdy si musíte dát pozor na původ. Přípravky s výtažky z Mrtvého moře jsou mimořádně atraktivním obchodním artiklem, proto se řada firem drží toho, že třeba nabízí takové produkty, ale ve skutečnosti tam není původ takový, jaký byste čekali. Proto se ptejte po původu a třeba si něco zjistěte o dané značce, než něco koupíte. Vždy raději udělejte test nejprve třeba na zápěstí, kde není kůže tak citlivá a i potom oparně aplikujte kosmetiku. Vždy je ale spolehnutí na osvědčené značky, které takové produkty nabízejí. Jednak je to díky jejich snaze rozvíjet svoji nabídku a pak si musí budovat pověst, kterou nemohou ohrozit špatným krokem.

Vyzkoušejte** kosmetiku s výtažky z Mrtvého moře** a uvidíte, že si zamilujete. Výhodou je, že je nabídka tak široká, kdy můžete mít krémy na obličej i tělo a zároveň šampony, takže máte v jedné řadě péči, která vám vyhovuje. Díky tomu jsou tyto produkty vhodné i jako dárky, protože jsou tématicky sladěné a jsou vhodným dárkem. Ne náhodou jsou výrobky s výtažky z Mrtvého moře ihned pryč z regálů obchodů. Proto také jich pár popadněte a vyzkoušejte něco, co vás bude nejen krášlit, ale i léčit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11853 (cesky-magazin.cz#101)


Přidat komentář