Kosmetika Avon nákup on-line - Registrace nových Avon Lady a Avon Gentleman

Chtěli byste si vydělat nějaké peníze? Máte rádi kvalitní kosmetiku? Už jste někdy viděli film Střihoruký Edward? Znáte Williama Shakespeara? A co má společného film s kosmetikou a s jedním z nejznámějších světových dramatiků? Čtěte dále a vše se dozvíte!

Abychom v tom neměli zmatek, začněme nejdříve pěkně od začátku. Už jste někdy slyšeli o společnosti** Avon** a jejich kvalitních a oblíbených kosmetických výrobcích?

Kosmetika Avon

Kosmetická společnost Avon vznikla v USA. Na začátku 90. let expandovala i k nám, díky čemuž zná výrobky této značky i většina českých žen a dívek. Společnost Avon je známá kvalitou svých kosmetických výrobků, které zahrnují přípravky péče o pleť i o pokožku těla, péče o vlasy, vůně, make-up, kosmetiku s ochranným faktorem i wellness výrobky a rovněž speciální kosmetiku pro muže. Díky tomu si mezi produkty společnosti Avon vybere opravdu každý.

Z produktů firmy Avon pro líčení patří mezi nejoblíbenější například vyživující řasenka a sérum, tuhý make-up s omlazujícím účinkem SPF 15, vyhlazující oční stíny 3 v 1 nebo vyživující balzám pro zvětšení objemu rtů. Co se týče produktů péče o pleť, určitě jste už slyšeli o oblíbené a účinné řadě Anew, která zahrnuje řadu krémů pro den i noc, například obnovovovací noční krém či obnovovací denní krém, vyhlazující krém, noční obnovovací krém atp.

 

Pokud máte rádi wellness, určitě vyzkoušejte hydratační krém pro zářivou pleť s bílým čajem SPF 10, rozjasňující masku a peeling nebo vyhlazující péči o oční okolí s rýží a japonským saké. Kosmetiku Avon si můžete kupovat buď prostřednictvím svého Avon prodejce nebo také on-line na internetu. Společnost Avon vám však kromě kvalitní kosmetiky nabízí i další příležitost.

Historie kosmetické společnosti Avon

Historie firmy Avon se začala psát už před pěknou řádkou let. A nejzajímavější na tom je, že tahle firma vznikla vlastně tak trochu náhodou. V druhé půlce 19. století se kalifornský obchodník s knihami David McConnell u svých zákazníků pokoušel vzbudit dobrý dojem tím, že jim k zakoupeným knihám přidával malou pozornost – vždy se jednalo o nějakou kosmetickou drobnost. McConnell časem zjistil, že o jeho kosmetické dárky je paradoxně větší zájem než o literaturu kterou prodával. Protože měl McConnell obchodního ducha, rozhodl se chytit příležitost za pačesy a založil si kosmetickou společnost California Parfume Company, jejíž know how bylo založeno na osobním kontaktu ženy – prodejkyně kosmetiky s ženou – spotřebitelkou kosmetiky. V 19. století bylo totiž běžné, že většinu pracovních míst zastávali muži, zatímco ženy pracovaly v domácnosti. McConnellovi bylo ovšem jasné, že pokud chce prodávat kosmetiky co nejvíce, musí ji prodávat ženy, protože kosmetiku nakupují rovněž převážně ženy a kdo rozumí ženě více než jiná žena… McConnell se proto rozhodl, že jeho** kosmetiku** budou prodávat především ženy a to přímým prodejem.

Avon Lady a Avon Gentleman

Avon Lady

McConnellově firmě se dařilo čím dál více a počet zaměstnanců se stále rozrůstal. Společnost Avon je známá tím, že své výrobky prodává přímým prodejem prostřednictvím svých zaměstnanců. Zaměstnanci firmy Avon se stali známí jako** Avon Lady a Avon Gentleman. Přestože od dob Davida McConnella uběhlo spoustu času, mnohé se změnilo, tento koncept přímého prodeje a osobního kontaktu vydržel společnosti Avon dodnes, což svědčí o tom, že se ze strany Davida McConnella jednalo o nesmírně úspěšný krok. Tento způsob prodeje je výhodný jak pro zákazníky, tak pro prodejce. Zákazníci firmy Avon mají tu výhodu, že se mohou před objednáním poradit se svou Avon Lady nebo Avon Gentlemanem a případně si vyzkoušet nějaké vzorky aniž by na ně kdokoliv tlačil a nutil je ke koupi. Prodejci Avon mají díky přímému prodeji tu výhodu, že si mohou sami zvolit a **uspořádat svou pracovní dobu a že se při své práci zároveň i baví, popovídají si se svými zákazníky, kteří jsou často i jejich přáteli nebo známými, což by v klasickém obchodě nebylo možné.

Proč se stát Avon Lady nebo Avon Gentlemanem?

Pokud se stanete Avon Lady nebo Avon Gentlemanem, získáte tím zajímavou a někdy i zábavnou práci, volnou pracovní dobu a možnost vydělat si tolik peněz, kolik času a úsilí svému snažení věnujete. Zpočátku se můžete pokoušet prodávat výrobky společnosti Avon mezi svými přáteli a známými, kde to jde zaručeně nejlépe. Později vás vaši spokojení zákazníci určitě doporučí svým známým a přátelům a vy tak budete získávat stále více kontaktů a spokojených zákazníků. Své katalogy můžete půjčovat svým kamarádkám a kamarádům, kteří je ukáží zase svým známým a přátelům a počet vašich zákazníků se bude stále rozrůstat. Čím déle se budete spolupráci s Avonem věnovat, tím více zákazníků získáte a vaše výdělky stále porostou.

Výhodou** spolupráce se společností Avon** je to, že nijak neomezuje vaše prodejní aktivity a tím pádem ani vaše výdělky, takže skutečná výše vámi vydělaných peněz bude záležet jen na vás a samozřejmě taky trochu na štěstí. To však stále není vše – s Avonem získáte i další výhody. Nepotřebujete živnostenský list, neplatíte žádné členské poplatky a registrace na Avon Lady nebo Avon Gentlemana je samozřejmě rovněž zdarma, stejně jako veškeré vstupní materiály. K tomu obdržíte každé 3 týdny také zcela zdarma nový Avon katalog a** tříměsíční záruku na výrobky**, které je možné vrátit nebo vyměnit a to i když budou otevřené. Dále získáte možnost dostat dárky, objednávat vzorky a další výhody.

Avon a William Shakespeare

A nyní si konečně prozradíme, co má firma Avon společného s Wiliamem Shakespearem. V roce 1929 uvedla na trh McConnellova firma California Parfume Company řadu kosmetických výrobků Avon. Tato řada se stala mezi lidmi natolik populární, že se firma o 10 let později oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc. Jak jste se mohli dočíst na začátku, David McConnell, zakladatel California Parfume Company, pozdějšího Avonu, byl obchodníkem s knihami. Protože knihy nejen prodával, ale také je s velkou oblibou četl, měl i své oblíbené autory. A jedním z nich byl právě William Shakespeare. Snad nejznámější a nejobdivovanější autor divadelních her na světě, Wiliam Shakespeare, se narodil ve městě Stradford upon Avon. Protože se tento název McConnellovi zalíbil, použil ho pro své kosmetické výrobky a později i pro název své stále úspěšnější firmy.


Avon a Střihoruký Edward

A pokud se ptáte, co spojuje Avon a film Střihoruký Edward, tak i vy se to nyní konečně dozvíte: Prodejci společnosti Avon, Avon Lady a Avon Gentlemani, se za dlouholetou, dnes už vlastně více jako stoletou historii společnosti Avon, stali především v domovské zemi společnosti Avon, ve Spojených Státech Amerických, natolik známými, že se dostali i na stříbrné plátno. Jedna z hlavních postav známého filmu Střihoruký Edward, herečka Dianne West, zde hraje roli ženy, která pracuje rovněž jako Avon Lady.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11855 (cesky-magazin.cz#105)


Přidat komentář