Kosmetické ošetření - Praha 4

Chcete, aby vaše pleť byla opět svěží a zářivá? Chcete se nechat hýčkat v příjemném prostředí? Kosmetika nabízí širokou škálu možností. Pomůže Vám také zbavit se celulitidy nebo vytvořit permanentní make-up.

Každá žena je jedinečná stejně jako její pleť vyžaduje osobitou péči. A právě péče o pleť by neměla být ošetřována pouhými obyčejnými prostředky z drogerie, ale přizpůsobena jejím individuálním potřebám a složení. Kosmetika nabízí v tomto ohledu širokou škálu možností a ideální způsob kvalitní ošetření pleti přináší kosmetické salony, kde lze spolu s odborníky společně nalézt ten nejvhodnější program, který nechá vyniknout ženskému půvabu. Vždyť přece každá žena touží nejen po dokonalém vzhledu, ale chce se také dobře cítit. Pro současnou ženu, která o sebe dbá, se v dnešní době stala samozřejmostí pravidelná péče o své tělo, o svoji pleť a o zdravou výživu, která s kvalitou pleti souvisí. Dnešní moderní žena navštěvuje pravidelně kosmetičky, které přesně ví, co její pleť vyžaduje. Správná péče o pleť vyžaduje pravidelné kosmetické ošetření a používání kvalitní kosmetiky. K docílení dobrého pocitu ze sebe sama stačí navštívit profesionály kteří vědí, jak vaši pleť ošetřit.

Proč kvalitní kosmetickou péči

Možná se podivujete nad stavem vaší pleti, ale především je nutné si uvědomit, že dnešní doba sebou přináší mnohá negativa - znečištěné ovzduší, stres nebo nezdravé stravování. Tyto negativní vlivy ovlivňují náš organismus a jejich účinky se projevují právě v podobě nekvalitní pleti. Proto je třeba o svoji pleť správně a účinně pečovat. Domácí péče o pleť dostupnými kosmetickými přípravky je v tomto případě mnohdy nedostačující a naše pokožka potřebuje mnohem víc. Krásná a pružná pokožka vyžaduje profesionální péči a používání kvalitních kosmetických prostředků.

Kvalitní kosmetické ošetření

Opravdu kvalitního kosmetického ošetření pleti lze dosáhnout v domácích podmínkách jen stěží. Profesionální kosmetické ošetření vám dokáže nabídnout mnohem víc. Základní kosmetické ošetření je prováděno kvalitními přípravky firmy Janssen Cosmeceutical a doplňkem základního kosmetického ošetření je ozonizace, při které se na povrchu pokožky vytváří ozón, který redukuje povrchové mikroorganismy a uvnitř pokožky urychluje látkovou výměnu. Další nabízenou procedurou, kterou si doma sami těžko uděláte, je parafínová maska. Před nanesením parafínové masky jsou na pokožku aplikovány ampulky s koncentráty účinných látek a zahřívací efekt parafínové masky následně podporuje jejich lepší vstřebávání. Tato procedura má mnoho zdravotních a estetických účinků: hydratace pokožky, zlepšení prokrvení, stimulace regenerace tkání, urychlení metabolismu a uvolnění svalové spasmy. Kosmetický salon vám může nabídnout řadu dalších služeb jako depilace, hloubkové čištění, denní i slavnostní líčení, barvení řas nebo trvalá na řasy.


Vakuová masáž


Účinky vakuové masáže lze využívat při prevenci i proti následkům celulitidy, jako podpůrná metoda při ošetřování obličeje, proti akné a jako příprava pro různá speciální ošetření. Vakuová masáž tedy slouží například k uvolňování ztuhlého svalstva na zádech či na šíji, k propínání kůže proti striím na ochablých partiích těla a obličeje nebo k vyhlazování vrásek. Masáž podporuje prokrvení a regeneraci vlasové pokožky, kůže obličejové části a oblasti dekoltu. Vakuum vytvářené přístrojem umožňuje provádět s využitím speciálních nástavců** lymfatickou drenáž** či hloubkovou podtlakovou masáž pokožky stehen, břicha a zad. Kombinací obou postupů lze tedy při jedné proceduře úspěšně odbourat tukové polštářky, odplavit zplodiny metabolismu i ošetřit celulitidu. Při ošetření celulitidy nebo zpevňování vybraných partií těla se doporučuje podstoupit celou kúru v rozsahu minimálně 6 aplikací v průběhu 3 týdnů (vždy 2x týdně). Podmínkou udržení dosažených výsledků jsou další pravidelné masáže, přičemž výrazného zvýšení účinku lze dosáhnout kombinací s mezoterapií.

vakuová masáž

Mezoterapie

Mezoterapie je způsob, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky obličeje, dekoltu a krku, ale také například zmírnit celulitidu, odstranit tukové polštáře apod. V principu dochází ke zvyšování cirkulace krve a lymfy, čímž se výrazně podporuje regenerační schopnosti pokožky. Mezoterapie přirozeným podnícením tvorby kolagenu a nových buněk vypne kůži a vyrovná středně hluboké vrásky. Jedná se o minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže. Aplikovaní léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů, které mají zásadní význam pro regeneraci pokožky. Pro viditelný a trvalejší efekt je potřeba více aplikací v závislosti na rozsahu postižení. Minimální doporučený počet je 4 až 6. Pro stanovení konkrétního plánu vašeho ošetření je třeba individuálního posouzení, které je bezplatnou součástí péče.


Chemický peeling

S výrazem chemický peeling se v poslední době setkáváme poměrně často, ale co vlastně znamená? Chemický peeling patří mezi oblíbené neinvazivní zákroky, které slouží k omlazení a regeneraci pokožky. Princip této metody je působení speciálních přípravků s obsahem kyseliny glykolové (AHA), což je přírodní látka, získaná z cukrové třtiny, která se používá v různých koncentracích. Dle typu pleti se tento zákrok provádí v několika stupních. Rozlišujeme proto chemický peeling na hluboký, středně hluboký a povrchový. Zlepšení po chemickém peelingu můžeme pozorovat v řadě oblastí a pokud si necháte tuto proceduru udělat, dojde k projasnění pleti, zvýšení hydratace a pružnosti pokožky, zmenšení pórů, vyhlazení vrásek, vyhlazení jizviček po akné, barevnému sjednocení, odstranění nežádoucích pigmentací, odstranění projevů akné a k odstranění projevů stárnutí pokožky vlivem slunečního záření. Počet ošetření je individuální a stanovuje se na základě stavu pleti a její reakcí na jednotlivé procedury. Obvykle se doporučuje 4 až 6 v rozmezí 4 až šesti týdnů. Následně je doporučován udržovací program.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Prodlužování řas metodou řasa na řasu je revoluční technika, která zajistí atraktivní vzhled vašich očí. Umělé řasy jsou vyrobené z lehkého hypoalergenního materiálu a jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy a proto působí naprosto přirozeně. Prodlužování technikou řasa na řasu se stalo velmi populární službou, která je oblíbená i mezi celebritami po celém světě. Vaše přirozené řasy se pravidelně obměňují každých 30 - 90 dnů ale při správné péči vydrží prodloužené řasy stejně dlouho jako řasy přírodní, na které jsou lepeny. Z tohoto důvodu se doporučuje navštívit kosmetičku na doplňování každé 3 - 4 týdny.

Permanentní make-up

Permanentní make-up je určen všem ženám, které chtějí vypadat** krásně a přirozeně**, ale nemají dostatek času na líčení. Permanentní make-up je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. Tímto způsobem lze upravit například velikost obočí, zvýraznit oční linky nebo rty, nebo vyrovnat jejich asymetrii. Působení permanentního make-upu je časově omezeno a to na dobu 1 – 3 let. Účinek tedy není na celý život, jako při tetování. Můžete proto reagovat na změny v obličeji nebo na trendy v líčení a stále budete mít jistotu, že v každé situaci vypadáte skvěle. Permanentní make-up může být použit nejen jako zkrášlovací, ale používá se také na pooperační jizvy, popáleniny apod.

Piercing a tetování

Piercing i tetování je v současné době velmi oblíbená metoda trvalého zdobení těla. Při piercingu je kůže propíchnuta a do vzniklého otvoru je vložen šperk, který může být vyrobený například z chirurgické oceli, titanu, stříbra nebo zlata. Tetování je implantace pigmentu barvy do spodní vrstvy pokožky. Kosmetický salon samozřejmě dodržuje nejvyšší hygienické standardy a používá sterilní jednorázové pomůcky. Můžete si přát tetování drobných obrazců, které si můžete vybrat z rozsáhlého katalogu nebo si můžete donést svoji předlohu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11889 (cesky-magazin.cz#269)


Přidat komentář