Kadeřnické potřeby a vlasová kosmetika - nákup online

Kvalita vlasů a tvar účesu tvoří jeden z prvních dojmů vizáže. Na trhu je mnoho moderních vlasových přípravků a metod stříhání vlasů, které usnadní úpravu a péči o ně. Upravené vlasy dodávají lidem potřebné sebevědomí.

Kadeřnické služby

Kadeřnické služby představuji** péči o vlasy**. Tuto činnost je možné provádět svépomoci doma, anebo je možné navštívit kadeřnický salón, kde se přímo specializují na úpravu a péči o vlasy. Mezi kadeřnické služby patří umývaní vlasů, barvení a melírování vlasů, stříhání a tvarování vlasů, fénování vlasů, i konečná úprava účesů. Moderní kadeřnické salóny nabízí také prodlužování vlasů, regeneraci vlasů a vlasové pokožky, zhušťování vlasů, žehlení vlasů. Vlasy je možné nechat si upravit dle společenské události, na kterou se chystáte. Jinak vypadá účes pro běžný pracovní den, a jinak na večerní ples či společenskou událost, jakou je např. svatba.

Domácí péče o vlasy

Mezi běžné někdy až každodenní práce o vlasy patří umývání vlasů, jejich fénování, kulmování či žehlení. K provedení těchto výkonů je zapotřebí kvalitní vlasové kosmetiky. Jednoduché kadeřnické činnosti zvládne každý doma ve své koupelně. Mnoho lidí si vlasy také doma barví a přistřihuje, ale tyto kosmetické úpravy je lépe svěřit odborníkům. Výsledek úpravy účesu zkušený kadeřník zvládne určitě kvalitněji.

** ** Svěřte se proto raději do péče vlasovým odborníkům.

Kadeřnické pomůcky

K tomu, aby účes vypadal dokonale, je zapotřebí mnoho důležitých kadeřnických pomůcek a přípravků. Nejzákladnější je správný hřeben. Na delší vlasy se doporučuje používat kvalitní kartáč na vlasy, takový, aby se vlasy zbytečně nelámaly a necuckaly. K úpravě vlasů se používá fén, žehlička na vlasy, kulma na vlasy, difuzéry, loknovače, natáčky, stříhací strojky. K vytvoření nového účesu potřebujete kvalitní nůžky, seřezávače vlasů i žiletky. Kadeřník ale potřebuje ke své práci také ručníky, sušící helmy, pláštěnky, které chrání zákazníka před ostříhanými vlasy či barvou při barvení a melírování. K vytvoření dokonalého střihu a účesu musí mít kadeřník k dispozici sponky, gumičky do vlasů, vlásenky, vlasové klipsy a skřipce. Výborným pomocníkem jsou také kadeřnické pouzdra, díky kterým má kadeřník své nástroje přímo po ruce. Pomocí těchto pomůcek kadeřník vytvoří krásnou hlavu na jakoukoliv příležitost či slavnost.

Klasické nůžky na vlasy

Kadeřnické nůžky musí být dokonale ostré pro dokonalý střih, tak aby zvládly klouzavou techniku stříhání i slajtování, což představuje uříznutí vlasu, a ne jeho přestřihnutí. Zkušený kadeřník tuto techniku ovládá, a se svými ostrými nůžky pracuje rád a jednoduše.

Kadeřnické efilační nůžky

K získání dokonalého sestřihu vlasů se používají efilační kadeřnické nůžky. Tento cenný pomocník pomáhá s prostřiháváním a špičkováním vlasů. Zkušený kadeřník pomocí těchto speciálních nůžek vytvoří střih vlasů střapatého, ostrého či objemného účesu. Nůžky se vyrábějí z kvalitního a velmi odolného materiálů, jsou velmi ostré a mají měkké prstové kroužky pro pohodlné stříhání. Efilační nůžky mají ergonomický tvar, aby se s nimi komfortně pracovalo a vytvořené účesy měly patřičnou eleganci.

Kadeřnické břitvy a nože

Kadeřnické břitvy a nože se vyrábějí z velmi kvalitních ušlechtilých materiálů, aby byly dlouhodobě ostré. Ostrost nožů a břitvy zaručuje příjemné holení a seřezávaní vlasů bez poničení pokožky a vlasů. Tupá břitva způsobí třepení seříznutých vlasů i možnost nedokonalého oholení až pořezání pokožky.

Sada pro začínající kadeřníky

Každý začínající kadeřník ke své práci potřebuje správné nástroje. Na prodej jsou přímo sady pro učiliště, které obsahují nůžky bez mikro zoubků 5,5´, efilační nůžky, břitvu a 10 žiletek. Zboží je baleno v pěkné krabičce, tak aby začínající kadeřník měl vše potřebné pohromadě. Koupil lze také cvičnou hlavu, kde si kadeřník může vyzkoušet různé druhy účesů, případně i sestřihy vlasů.

Kadeřnické nástroje pro mobilního kadeřníka

Mobilní kadeřník je takový, který neprovádí své kadeřnické služby ve svém salónu, ale je schopen přijet kamkoliv a kdekoliv, a tam svého klienta ostříhat a učesat. Pro takové profesionály se prodávají kadeřnické tašky, kufříky a kufry. Obsahem těchto tašek a kufříků je veškeré potřebné kadeřnické náčiní včetně kadeřnické kosmetiky.

Vlasová kosmetika

kadeřnických vlasových přípravků můžeme jmenovat šampon, kondicionér, gely na vlasy, barvy na vlasy, laky, balzámy, tužidla, narovnávače, stylingové přípravky, ale také speciální vlasové regenerační řady, přípravky na lupy či na vypadávání vlasů. Vlasových přípravků vyrábí mnoho různých firem, a je jen na Vás, najít si takovou, která bude Vašim vlasům vyhovovat. Cílem je získat kvalitní, pevné, lesklé, zdravé a krásné vlasy.

Barvy na vlasy

Vyrábí se a prodává obrovské množství barev pro barvení vlasů a obočí. Barvy jsou složeny ze složek, které vlasům dodávají potřebné vitamíny a lesk. Na výběr obrovská škála barev přírodních, ale i těch, které jsou nezvyklá či neobyčejná, jako zelený či modrý odstín. K získání blond odstínů se prodávají peroxidy a kysličníky dnes již na takové bázi, aby vlasy neničily, ale vyživovaly je a ochraňovaly.

Tužidla, laky, styling vlasů

K dokonalé úpravě a tvarování vlasů používají kadeřníci, ale také lidé doma, různé laky, tužidla, gely či narovnávače. Pomocí těchto stylingových přípravků se účes lépe udržuje a drží tvar. Pro získání rovných vlasů se dnes vyrábí přípravek, který je jako opak trvalé. Nanese se na vlasy, jež se poté musí hřebenem pročesávat do rovna. Po umytí jsou vlasy rovné, poddajné, ztratí svou přirozenou vlnitost. Opakem je právě trvalá, která rovné či lehce vlnité vlasy krásně zkudrnatí.

Regenerační kúry

Vlasy je důležité jednou za čas regenerovat. Častým barvením, záření UV či častým přesušováním se ničí, a proto je dobré jim dopřát důležité vyživovací látky. Proto se vyrábějí speciální regenerační kúry pro různě poškozené vlasy, které vlasům dodají hebkost a hedvábný lesk. Regenerační kúry posílí vlasy o potřebné proteiny a vitamíny, které zlepší celkovou strukturu poškozených vlasů.

Péče o vlasy

Vlasy vyžadují pravidelnou starostlivou péči. Vlasové přípravky můžete nakoupit v obchodních sítích, ale dnes už také na internetu. Na výběr je mnoho vlasových přípravků a kadeřnických potřeb včetně těch, co používají profesionálové. Nechte si poradit zkušeným kadeřníkem, jaké vlasové přípravky by Vaše vlasy potřebovaly, aby získali jemnost, lesklost a přirozenou krásu.

Kadeřnické potřeby a vlasová kosmetika

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11876 (cesky-magazin.cz#219)


Přidat komentář