Jungle sports, Jumping a Pilates Praha 9

Kdo má ideální postavu? Zejména ženy se trápí pro své pozadí, stehna, břicho a další partie. Na vše se však najde lék. V tomto případě cílené cvičení a navíc zábavnou formou. Stačí jen začít a výsledky se dostaví společně s lepší náladou.

Dokonalá postava

Znají to ženy i muži. Oblíbené džíny škrtí, triko jaksi táhne. No nic příjemného. Při prohlídce v zrcadle se ženám zdají všechny partie tak nějak větší, a muži mají pocit, že část jejich krásné svalnaté hrudi se přesunula do břicha a teď vyčnívá. A pokud si navíc stoupnou na váhu, tak číslo, na kterém se ručička zastaví, je dorazí. Co s tím? Než se vydat na nákupy pro větší konfekční velikost, je lépe vyzkoušet co s tím udělá** více pohybu**. Se správným programem a** pravidelným cvičením** je možné se dostat na tu správnou váhu, získat zpět svou konfekční velikost, zpevnit svaly a navíc získat nové přátele a dobrou náladu, což jsou bonusy k nezaplacení.

Jungle sports, Jumping, Pilates - Praha 9

K dosažení dokonalé nebo spíše postavy na míru je dobré najít si cvičební studio nebo fitness studio se širokou a zajímavou nabídkou cvičebních programů. Dobré je, pokud navíc můžete ve vybraném studiu navštívit třeba masáže nebo poradenství ohledně váhy. V nabídce jsou zajímavá a zábavná cvičení, jako Schwinn Cycling, Pilates, Alpining, bosu, Zumba, Jumping, Port De Bras a Jungle sports v Praze 9 více informací zde. www.fittime.cz. Všechna tato cvičení mají za úkol nejen pomoci formovat postavu, ale také cvičence pobavit, odreagovat a celkově mu dodat dobrou náladu. Také proto všechna cvičení provází velmi příjemná hudba.

Nabídka masáží, které dokáží zregenerovat, uvolnit tělo a navíc i odplavit stres, je doplněna zábaly a lymfodrenáží. NiodéVacIII. Vacupress je speciální přístroj, který umí pomoci s problematickou pokožkou, jako je celulitida, povadlá či převislá nebo nerovná kůže. Collarium MON AMIE je kombinace světelné terapie na obnovu collagenu a opalování s UV zářením. Oba přístroje jsou doplňkovou nabídkou fitstudia. Mimo to je možné si zde zakoupit i speciální výživu, oblečení a sporttestery pro sportovce. A jako třešničku na dortu nabídku doplňují různé semináře, maratóny a víkendové i dovolenkové pobyty.

Fit Time Praha 9Cvičí se na adrese Železnobrodská 764, Praha 9, PSČ 197 00. Do studia se vchází z ulice Bakovská. Mapu s upřesněním adresy najdete na internetových stránkách fitstudia www.fittime.cz. Mimo ní najdete na internetových stránkách fitstudia i velmi podrobné popisy všech nabízených služeb i cvičebních stylů, samozřejmě rozvrh cvičení a také záložku „Vaše dotazy“, kde se můžete zeptat na cokoli, co vás zajímá. Využít můžete také e-mailové adresy** fittime@fittime.cz** nebo telefonního čísla 777 199 295.

Jungle sports

Co znamená tento zajímavý název? Jde vlastně o opravdu unikátní závěsný systém, na kterém se posiluje a protahuje tělo. Původně měl sloužit k rehabilitačním cvičením, kde měl za úkol protáhnout a posílit všechny svaly těla. Jak se však ukázalo, tak své uplatnění nachází i ve fitness centrech, kde pod dozorem instruktora cvičí zájemci z řad veřejnosti, ale i profesionální sportovci. Cvičení na závěsném systému Jungle sports dokonale nahradí kompletní posilování v posilovně.** Rozvíjí** a také** zpevňuje svaly** celého těla a zároveň upravuje rovnováhu těla. Navíc cvičení na závěsném systému neomezuje v pohybu a tak všechny cviky jsou provedeny v plném pohybu a tím je jejich účinnost vyšší.

Jungle sports Praha 9

S čím Jungle sports pomáhá?

Kromě posilování celého těla, zpevní svaly, zlepší kondici a odstraní bolesti zad. Kromě toho se se závěsným systémem i velmi dobře hubne. Cvičení je doporučováno také pro pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. A samozřejmě stejně jako každý pohyb přináší dobrou náladu a pozitivní pohled na život.

Kdo může Jungle sports cvičit?

Vlastně každý. Cvičení zvládne každý bez rozdílu věku. Velmi vhodné je pro mládež, kde srovnává správné držení těla. Ale stejně tak pomůže lidem se** sedavým zaměstnáním,** řidičům, a všem, jejichž záda trpí jednostranným pohybem. Vyvarovat by se tomuto cvičení měli pouze těhotné ženy, lidé s vysokým krevním tlakem, se zraněním a se zánětlivými onemocněními.

Jumping

To jsou trampolínky, které vás při příjemné hudbě rozskáčou a přinesou nejen dobrou náladu, ale i zpevnění těla a hubnutí. Hodiny Jumpingu vede certifikovaný trenér, který celé cvičení zaměřuje na silové nebo výbušné a rychlé. Případně na kombinace obojího. Cvičení na trampolínách je specifické posilováním hlubokých zádových a břišních svalů, což vede ke** správnému držení těla** a aerobním cvičením, které pomáhá ztrácet nadbytečná kila. Navíc Jumping je šetrný ke kloubům, což umožňuje cvičit i lidem, kteří mají problémy s koleny.

Jumping - Praha 9

Kdo může cvičit na trampolínách

Opět jde o cvičení pro každého. Od dětí až po dospělé. Mnohá studia dokonce pořádají speciální** cvičení na trampolínách** určená pouze dětem. Cvičit ovšem mohou i dospělí a i ti dříve narození. Výhodou je, že každý klient má vlastní trampolínu, tedy vlastní osobní plochu, kde se mu nikdo neplete. A tak si v případě potřeby může odpočinout, snížit intenzitu cvičení nebo se osvěžit.

Pilates – jak toto cvičení vzniklo?

Pilates je cvičení, které nese jméno svého zakladatele. Byl jím Němec Joseph Hubertus Pilates, narozený v roce 1880. Jeho zájem o techniky cvičení pocházel z mládí. Celé dětství ho soužila řada chorob, které ho velmi omezovaly. On sám se však rozhodl, že se nevzdá a pomůže si ne léky, ale intenzivním cvičením. Začal cvičit, jezdit na lyžích, potápět se, studovat jógu a další východní cvičení. Zásluhou toho byl v dospívání úspěšným sportovcem a později také trenérem, který vedl různá cvičení. V roce 1926 odjel do Ameriky, kde se živil jako trenér na základě svých zkušeností vytvořil velmi úspěšný cvičební program. Tato cvičení pomáhala lidem nejen utužovat zdraví, ale i vracet se do života po zranění. Dnes tato cvičení doznala jistých úprav, ale stále nesou po svém zakladateli jméno Pilates.

Pilates - Praha 9

Komu Pilates pomáhá?

Ačkoli by se dalo říci, že cvičení** Pilates** je svým způsobem všelékem není tomu tak. Přesto správně provedená cvičení, pod dozorem certifikovaného trenéra nebo rehabilitačního pracovníka dokáží zázraky. A právě proto je ideálním cvičením pro každého bez ohledu na věk.

Jak cvičení Pilates pomáhá?

Cvičení pomáhá formovat postavu, pomáhá při různých problémech, zejména takových, které vznikly** jednostrannou zátěží.** Základem samotného cviční je kvalita provedení jednotlivých cviků. Je nutné skloubit pohyb těla, jednotlivé cviky, mysl i dech. Jen tak je cvičení účinné. Aby cvičení Pilates pomáhalo co nejvíce, sestavují se jednotlivé cviky pro každého člověka zvlášť. Lektorka pak cvičence vede tak dlouho, až dosáhne opravdu kvalitního provedení. Tím se aktivují procvičované svalové skupiny a dosahuje se požadovaného výsledku.

Účinnost cvičení

Cvičení nepomáhá ihned. Chce to vytrvalost a pravidelnost. Pak dosáhnete nejen požadovaného výsledku, ale zejména trvalého efektu. Pokud zvolíte zajímavá nová cvičení, tak vás cviky budou bavit, budete příjemně unavení a skvěle naladění.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11865 (cesky-magazin.cz#139)


Přidat komentář