Druhy a výběr rekvalifikačních kurzů Praha

Pokud se v dnešní době chcete uplatnit na pracovním trhu, neobejdete se bez kvalifikace. Existuje způsob, jak si své vědomosti a znalosti rozšířit – přihlásit se na odborné rekvalifikační kurzy.

Hledáte dlouhodobě uplatnění na pracovním trhu? Trápí vás, že nemůžete najít vhodnou práci díky tomu, že nemáte potřebnou kvalifikaci? Vzdělávat se je v dnešní době je více než nutné. Zejména je nezbytné znát alespoň základní obsluhu počítače, se kterým se setkáte téměř na každém pracovišti. Pokud tyto základní dovednosti ovládáte, nic nebrání v cestě vzdělávat se dál. Vybírat lze z různých rekvalifikační kurzů, stačí se obrátit na ty správné odborníky.

Rekvalifikace a rekvalifikační kurzy

Rekvalifikační vzdělávací zařízení vám pomůže získat zaměstnání, které je vám blízké, po kterém toužíte, ale nemáte v něm prokazatelné patřičné dovednosti. K jejich získání je vhodné se obrátit na profesionální vzdělávací zařízení, které je akreditováno ministerstvem školství. Díky tomu po ukončení rekvalifikace a při úspěšném složení závěrečných zkoušek, získáte osvědčení s celostátní platností. Rekvalifikační kurzy se vyučují buď denně (po-pá) nebo o víkendech. Je vhodné si místo na rekvalifikačních kurzech zajistit včas, protože pro kvalitní výuku při individuální péči zkušených lektorů je počet míst v rekvalifikačním kurzu omezen. Pokud jste evidováni na úřadu práce, můžete vám tento úřad uhradit rekvalifikační kurzy v plné výši.

Rekvalifikační kurz kosmetické služby

Rekvalifikační kurz kosmetické služby vás naučí znalostem a dovednostem v oblastech kompletní kosmetické ošetření, čištění pleti, aplikace krémů a masek, úprava obočí, masáž, diagnosa pleti, depilace teplým a studeným voskem, barvení řas a obočí. Počet kosmetických lehátek je volen tak, aby se výuky účastnili všichni frekventanti kurzu najednou. V ceně tohoto kurzu je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál jako kosmetické krémy či masky a také studijní materiály, které vám zůstávají i po jeho dokončení. Na závěr podstoupíte závěrečnou praktickou a teoretickou zkoušku, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení a certifikát o absolvování kurzu.

Rekvalifikační kurz manikúra a nehtová modeláž

Z důvodu nových požadavků ministerstva školství, lze vyučovat a vystavovat osvědčení pouze při kombinaci manikúra a nehtová modeláž, samostatně již nelze manikúru vyučovat. V tomto kurzu se vyučuje základní klasická manikúra, masáž rukou, aplikace umělých nehtů, to znamená gelová metoda, případně akrylová metoda. Součástí kurzu je i výuka francouzské manikúry a permanentní francouzské manikúry. Můžete absolvovat pouze kurz manikúry nebo jen kurz nehtové modeláže, protože podle nového živnostenského zákona obdržíte živnostenský list na nehtovou manikúru pouze v případě, že máte osvědčení i na manikúru. Na nehtovou modeláž si musíte zabezpečit tři modely na kompletní nehty (model má provedenou nehtovou modeláž zdarma a neplatí ani materiál) a jeden model na doplnění. Kurz končí složením závěrečné praktické a teoretické zkoušky, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení a certifikát o absolvování kurzu.

Rekvalifikační kurz pedikúra a nehtová modeláž

Z důvodu nových požadavků ministerstva školství, lze vyučovat a vystavovat osvědčení pouze při kombinaci pedikúra a nehtová modeláž, samostatně již nelze pedikúru vyučovat. V tomto kurzu se naučíte oblasti klasická pedikúra, pedikúra za použití skalpelu, masáž nohy a modeláž technikou gel do lampy.

Rekvalifikační kurz holičství a kadeřnictví

Toužíte se stát kadeřnicí a vytvářet skvělé účesy? Pak se přihlaste na rekvalifikační kurz holičství a kadeřnictví. Tento kurz vás naučí mnoho nového - aplikace moderních technologických postupů, zásady péče o vlasy, večerní i svatební účesy a veškeré kadeřnické úkony, které budete v praxi potřebovat. Potřebné vybavení, jako fény, strojky, natáčky a další pomůcky a nástroje jsou součástí vybavení a vy si donesete pouze vlastní nůžky a hřebeny. Na začátku kurzu Vám lektoři poradí, jaké nůžky a hřebeny budete potřebovat, případně mám je zajistí. V ceně je zahrnuta i závěrečná praktická a teoretická zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení a certifikát o absolvování kurzu.

Rekvalifikační kurz vizážistka a barvová typologie

Tento zajímavý kurz vás seznámí s podstatou líčení a typologické poradenství. Po absolvování kurzu vizážistka a barvová typologie se naučíte používat denní, večerní, karnevalové a svatební líčení, dále senior make-up, a samozřejmě základní barvové poradenství. V ceně je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce a studijní materiály.

Rekvalifikační doplňkové kurzy

Doplňkové kurzy jsou určeny nejen pro ty, kdo mají již základní znalosti z daného oboru a v daném oboru podnikají, ale i pro naprosté laiky, kteří chtějí dané metody využívat pro svoje potřeby. Můžete si rozšiřovat vědomosti z celé řady oborů a oblastí, například třpytkové tetování, barvová typologie, aplikace umělých řas, trvalá na řasy nebo depilace teplým a studeným voskem. Zajímavá je také mikromasáž očí, nail-art (zdobení nehtů) nebo P-shine (japonská přírodní manikúra). Vzdělat se můžete také v oblasti lymfodrenáž (obličej, krk, dekolt nebo celé tělo), reflexologická masáž chodidel, dornova metoda (pouze pro maséry), medová masáž, čokoládové zábaly, masáž měšci nebo lávové kameny. Nechybí ani kurz depilace cukrovou pastou nebo fotomakeup.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11844 (cesky-magazin.cz#84)


Diskuze a zkušenosti

Kristina Hagarová | 06.04.2014 15:17
Re: Druhy a výběr rekvalifikačních kurzů Praha a Děčín Dobrý den, měla bych zájem o rekvalifikační kurz nehtové modeláže v Děčíně prosím bližší info na e-mail: Hagarovak@seznam.cz Děkuji Hagarová


Přidat komentář