Centrum laserové estetiky - Praha 2

Potřebujete odstranit prohlubující se vrásky, jizvu či bradavičku? Nemusíte podstupovat invazivní zákroky. Nabídka laserové estetiky umožňuje provádět veškeré zákroky velmi šetrně.

Estetické laserové centrum se zabývá léčbou spojenou s využíváním moderní laserové technologie a komplexnost služeb napomáhá klientům udržet si jejich zdraví a krásu. Lasery jsou výkonné přístroje, které pracují s určitou vlnovou délkou a to umožňuje, že paprsek zasáhne jen vybranou oblast tkáně a nepoškodí přitom ostatní oblasti a to i v případě, že je tkáň uložena pod povrchovou vrstvou kůže. Po použití laseru se nevytvoří žádný strup ani jiné poškození. Centrum laserové estetiky dokáže nabídnout celou řadu zákroků a služeb v kvalitě a komfortu, která byla v minulosti nemyslitelná.


Laserová depilace

Trápí vás nevzhledné chloupky? Nová generace depilačního laseru umožňuje provádět zákroky bez rizika a nezáleží na barvě chloupků. Mezi výhody laserové depilace metodou NdYag patří vysoká účinnost, minimální bolestivost, nehrozí riziko vzniku popálenin a hyperpigmentací a po laserové depilaci se ani netvoří stroupky. Tuto depilaci lze provádět i na opálené a pigmentové pokožce a již druhý den po zákroku je možné opalování i v soláriu.

Odstranění celulitidy - TriActive

Odstranění celulitidy TriActive je dnes nejdokonaleji vyvinutá a odzkoušená technologie, dramaticky redukující celulitidu a to velmi rychle a nebolestivě. Tato metoda umožňuje efektivní odstranění celulitidy na hýždích, stehnech, pažích a břiše, zvýšení elasticity kůže, tonizaci, zpevnění a modelování postavy, podporuje vyloučení jedovatých a odLaserová depilacepadních zplodin z organismu, pomáhá ve zlepšení metabolismu kůže při odstranění depozitního tuku.

Vyhlazení vrásek

Vráska je velice široký pojem a můžeme je rozdělovat podle různých kritérií. Může jít o vrásky způsobené nedostatečnou regenerací kůže, o vrásky mimické a také je dělíme podle hloubky. Samotné ošetření laserem je velice jednoduché. Po vmasírování gelu do hloubky kožních pórů se nastartuje reakce světlem příslušného laseru. Zkušenosti ukazují, že tak dojde k intenzivnímu okysličení pleti s účinností, jaká je jinými metodami prakticky nedosažitelná. Podobně lze postupovat také u dalších typů vrásek, ale jedno mají společné - okamžitý efekt a při pravidelném používání nedochází k ochabování kontur obličeje.

Modelace a zvětšení rtů

Další velmi žádaná služba v centru laserové estetiky je úprava obrysů a zvětšení rtů, jejichž kůže také postupně ztrácí na pevnosti a tvaru. Ke korekci těchto případů jsou používány tzv. kožní implantáty. V dřívější době býval aplikován kolagen. Bohužel řada lidí byla na tuto látku alergická a proto bylo nutno před zákrokem provádět speciální testy. Dnes mezi nejoblíbenější patří kyselina hyaluronová "Restylan". Tato látka přírodního původu je jemnými ultratenkými jehličkami aplikována do svrchních vrstev kůže.

Laserové odstranění žilek

Laserové odstranění žilek umožňuje odstranit kožní defekty jako červené žilky v obličeji, pavoučky a metličky na stehnech a lýtkách nebo tzv. "oheň". Pomoc přináší cévní laser na odstranění žilek, který bez následků problémy odstraní. Poslední generace cévních laserů již velmi přesně působí na cílovou tkáň, jež jsou v tomto případě žilky. Dochází k tepelnému zničení žilek bez poškození okolí. Takto lze ošetřovat drobné žilky v obličeji, na dolních končetinách a kdekoliv na těle. Při zákroku se také předchlazuje povrch pokožky, čímž se ošetření stává téměř nebolestivým s minimalizací vedlejších účinků (otok, zarudnutí kůže apod).

Neinvazivní zeštíhlení

Díky nejnovější estetické technologii B.E.A.M. je možné přesně podle požadavků klienta část postavy posilovat nebo tvarovat. Výsledkem je bezkonkurenOdstranění pigmentových skvrnční procvičení a zformování problémových partií, počínaje zónou prsních svalů přes břicho, záda až po oblast hýždí a stehen. Tato metoda umožňuje zeštíhlení a tvarování postavy, redukci obvodových centimetrů zpevněním svalové tkáně, nechirurgické zpevnění poprsí a rejuvenaci kůže. Procvičování problémových partií probíhá vleže a celý proces je bezbolestný. Během výkonu klient vnímá stahy svalů, po výkonu se cítí jako po cvičení, avšak bez celkové únavy. To je způsobeno tím, že partie, které nechceme procvičovat, jsou během ošetřování v klidu a veškerá energie je využita ke cvičení cílové oblasti těla.

Odstranění strií

Strie jsou malé růžové až červené trhlinky v kůži. Vznikají při rychlých změnách objemu určité partie těla jako např. v těhotenství apod. Nejúčinnější boj proti jejich vzniku tkví v prevenci, ale když už se nám strie objevily, je možné tyto defekty kůže úspěšně opticky zmenšit a zneviditelnit. Při výběru metod ošetřování strií je nutné přihlédnout na jejich stáří. Ideální je ošetřovat červené strie staré max. 2 roky, neboť korekce strií mladších je mnohem snadnější a výraznější.

Bělení pigmentových skvrn

K cílenému bělení jsou nejlépe vhodné pigmentace, které vznikly v těhotenství, při užívání hormonální antikoncepce nebo při hormonální léčbě v klimakteriu. Dále je možno bělit pihy nebo pigmentace, které se vytvořily po aplikaci parfémů, některých druhů kosmetiky, po kožních vyrážkách, po chirurgických zákrocích (jizvy), nebose může jednat o odstranění pigmentací v souvislosti se stárnutím kůže vlivem slunečního záření (stařecké skvrny). Nejlepších výsledků je dosahováno u pigmentových skvrn, kde je pigment uložen převážně v pokožce, nikoliv hlouběji ve škáře.

Léčba akné a korekce jizev

Při léčbě akné centrum laserové estetiky odstraní nadbytečný kožní maz speciálním mycím přípravkem a dále potlačí zvýšené rohovatění kůže a tvorbu zánětu. K tomu lze využít Léčba akné intenzivní ošetřování pleti biostimulačním laserem v kombinaci se speciálním gelem (metoda LASOCARE - zbaví pleť nežádoucích bakterií) a Jauquetovu masáž. Důležitá je také detoxikace - odstranění jedovatých toxinů z organismu a plísní ze střev. Odstranění vřídků přenechte odborně vyškoleným pracovníkům neboť odstraň** ** ování vlastními silami vede často k zánětlivým komplikacím a případným jizvám. Hojení čerstvých červených jizev se provádí terapeutickým laserem a pokud jsou jizvy po akné již staré a vpadlé, lze je korigovat kožním laserem CO2. Podobně lze korigovat jizvy. Jizva je méněcenná tkáň a nelze donutit kůži, aby se v místě jizvy plnohodnotně zregenerovala. Jizvu odstranit nelze, ale je možná její korekce.

Odstranění znamének

Většina znamének nám činí pouze obtíže kosmetického rázu, ale některá z nich mohou být i nebezpečná. Odstranění znamének lze provést chirurgicky nebo odpařením CO2 laserem kdy je riziko vzniku jizvy minimální. Laserovou odpařovací metodu lze použít pouze v případě, že se jedná o znaménko, které není nebezpečné. Ke správnému určení postupu odstranění znaménka používá centrum laserové estetiky digitální dermatoskop – Microderm, což je analýza obsluhovaná zkušeným kožním lékařem. Posoudit míru rizika často není lehké, ale pomocí microDERM® analýzy lze stanovit přesnou diagnózu.

Ošetření bradavic

Ošetření bradavic se řídí jejich velikostí, polohou a rozšířením. Ošetření laserovým přístrojem CO2, které nabízí centrum laserové estetiky se v současné době jeví jako účinné a radikální ošetření, které zároveň nemá tak velké pozákrokové komplikace, jako chirurgic

ké odstranění. Běžně se zákroky musí několikrát opakovat a vhodná se jeví kombinace s prostředky stimulující imunitu.

Zamezení nadměrného pocení

Pocení je přirozený mechanismus na regulování tělesné teploty, ale pocení, které není způsobeno horkem nebo tělesným pohybem a které je hojnější než je obvyklé může být známkou celkového onemocnění nebo endokrinní poruchy. Nejčastěji bývají postiženy dlaně, plošky chodidel a podpaží. Centrum laserové estetiky vám přináší i zde řešení a těmi jsou: přípravek Monodermá Idrosi XL nebo aplikace botulotoxinu. Monodermá Idrosi XL je novinka a jedná se o přípravek zabraňující pocení. Jedna aplikace vydrží 12 hodin, lze jej použít v oblasti celého těla včetně obličeje, nemá žádné vedlejší účinky, je bez konzervačních látek a parfemace a jeho balení je ve formě ampulek, kdy si jej aplikujete rozetřením na postižená místa sami. Naopak použití botulotoxinu zabrání převodu vzruchů nervových vláken na potní žlázy. Roztok je aplikován sérií mikrovpichů v místě největší koncentrace potních žláz a za 2 - 10 dnů tyto žlázy významně omezí až zastaví svou aktivitu. Trvání účinku je individuální - přibližně 8 - 12 měsíců i déle. Poté je vhodné aplikaci opakovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11893 (cesky-magazin.cz#283)


Přidat komentář