Bezbolestná účinná liposukce - Praha 5

Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Ošetření je vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň formuje postavu a odstraňuje celulitidu.

Současný zaneprázdněný životní styl, nevhodné diety a nízká aktivita dramaticky zvyšuje počet obézních lidí. Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně může jistě pomoci redukovat váhu, ale trvalé tukové polštářky na stehnech, břichu, bocích a hýždích obvykle zůstávají. Roky bylo jediným řešením chirurgické odstranění tukových buněk, znamenající liposukci. Nyní existuje nová pokroková technologie, která umožňuje liposukci bez rizika a bez bolesti. Zní to jako úplný zázrak? Přijďte se přesvědčit o účinnosti této terapie!

Nová technologie kavitace s vakuem poskytuje řadu výhod. Vakuum znásobuje působení na kůži, stiskne ji pevně na aplikátor a tím poskytuje vysoce selektivní a bezpečné zacházení. Tato kombinace zajišťuje, že účinek kavitace zvyšuje působení pouze na podkožní tukové tkáně. Díky neustálému tlaku na kůži se zvyšuje účinnost ošetření a přináší vynikající výsledky. A v neposlední řadě se riziko náhodného působení ultrazvuku snižuje na minimum.

Kam se tuky ztrácejí

Po ** zničení tukové tkáně** je tuk ve formě triglyceridu vypouštěn do intersticiální tekutiny mezi buňkami, kde jsou enzymaticky metabolizovány do glycerolu a volných tukových kyselin. Vodou rozpustný glycerol je absorbován oběžným systémem a použit jako zdroj energie, zatímco nerozpustné volné tukové kyseliny jsou přeneseny do jater, kde jsou zpracovány jako každé jiné tukové kyseliny – včetně tukových kyselin z potravy. Proto je efekt trvalý a odstraněný tuk se zpět do tkáně nevrátí.

Jak se chovat po ošetření kavitací

Tuk je vylučován z těla v následujících 7 - 10 dnech. V těchto dnech se doporučuje zvýšit pitný režim, omezit množství vypité kávy, neboť zadržuje vodu a vyvarovat se extrémně tučným jídlům a většího množství alkoholu.

Jaké jsou úbytky

Klient je měřen před a bezprostředně po ošetření. Okamžité úbytky jsou při ošetření bříška a boků 2 - 4 cm. Toto jsou výsledky, kterých dosahují všichni klienti. U některých klientů dosáhly úbytky i 8 cm. V následujících dnech po ošetření dochází k vylučování tuku z těla ven. V těchto dnech může dojít k dalším druhotným úbytkům (záleží na hormonálních změnách, tkáňové struktuře apod.). Pokud by nedošlo k žádnému okamžitému úbytku, má klient ošetření zdarma.

Jaký je rozdíl mezi kavitací a kryolipolýzou

Obě metody patří do bezbolestné liposukce, každá působí trochu jinak. Na ** výsledky kryolipolýzy** si klient musí počkat, neboť tukové buňky začínají odumírat po 14 - 21 dnech a odumírají 2 - 3 měsíce. Pokud by chtěl toto ošetření klient zopakovat, může nejdříve za 4 - 6 týdnů. Kdežto u kavitace je to pouze 10 - 14 dní. Pokud chce klient modelovat své tělo do plavek, rozhodně je lepší metoda kavitace, která je pro klienta rychlejší s okamžitými výsledky.

Sedm důvodů pro kavitaci

1. Dlouhodobé zkušenosti

Jsme na trhu již několik let a máme dlouhodobé zkušenosti a praxi. V současné době se objevilo mnoho nových salonů na bezbolestnou liposukci, kde si pořídili přístroj a očekávají, že přístroj za ně všechnu práci vykoná. Není to pravda. Je třeba přistupovat ke každému klientovi individuálně, každý jsme jedinečný, nejsme roboti, každé tělo je jiné. Je třeba poznat správné nastavení a intenzita, tak aby výsledek byl co nejefektivnější. A k tomu jsou třeba zkušenosti a praxe.

2. Kvalitní přístroj

Pracujeme s** nejkvalitnějším přístrojem na trhu**. Klienti u nás odcházejí s okamžitým průměrným úbytkem v jedné míře 2 - 4cm.

Současná nabídka strojů v ČR je široká a klienti se sami špatně orientují. Někteří klienti se svěřili, že si vyzkoušeli kavitaci i jinde a bylo to většinou s minimálním účinkem a bez okamžitého efektu.

3. Profesionální přístup

Před prvním ošetřením probíhá konzultace, která je samozřejmě zdarma. My i klient musíme vědět, že je vše v pořádku a klient může kavitaci podstoupit. Poradíme, kde začít a co bude mít největší efekt.

4. Individuální přístup

Každý klient by měl mít pocit, že je jedinečný. Nepotřebujeme se chlubit fotkami VIP klientů. Pro nás je důležitý každý klient, bez rozdílu věku, pohlaví či postavení.

5. Mezinárodní zkušenosti

Naše zkušenosti konzultujeme i s kolegy v zahraničí, tak aby ošetření bylo co nejefektivnější, podle posledních trendů.

6. Počet návštěv

Ihned po první návštěvě je výsledek patrný. Pokud klient chce efekt znásobit, může ošetření opakovat. Klienti se rádi chlubí, jak musí nahradit v šatníku velké velikosti za menší.

7. Nadělujeme

Každý klient si odnáší malý dárek, aby byl výsledek co nejlepší.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11880 (cesky-magazin.cz#242)


Přidat komentář