Výklad horoskopů

Koho by nezajímalo, alespoň ve skrytu duše, jaký osud nás čeká, co dobrého a zlého nás a naši rodinu potká, jak jsou k nám nakloněné hvězdy? Ruku na srdce, nezačetli jste se alespoň jednou do Vašeho horoskopu, ať už v časopise, nebo na internetu?

Ovlivnily Vás pak tak trochu napsaná slova? Mohli jste také zažít zklamání, že se prostě „nic neudálo“. Ono jde také o to, zda pocházel daný horoskop od fundované osoby. Kromě toho, jen takové vytržení výkladu z kontextu, může mít jiný význam, než by se na první pohled zdálo. Je mnohem lepší a důvěryhodnější, pokud se zaměříte na kompletní výklad horoskopu. Takový si však nepřečtete v novinách, časopisech a jiném tisku. V souvislosti s výkladem horoskopu se spíše obraťte na specialistu, o kterém víte, že nečerpá jen tak z vody, ale výkladu skutečně rozumí a zabývá se jím do hloubky.

Výklad horoskopů

Mezi specialisty, kteří se věnují výkladu horoskopů, můžete najít takové, kteří Vám jej i vypracují „na dálku“ a následně zašlou klasickou poštou nebo do e-mailu. Výhodou je, že nikam nemusíte chodit a pěkně v pohodlí domova se s daným člověkem domluvíte, zašlete mu potřebné údaje, a pak se již jen budete moci těšit na to, co „máte ve vínku“.

Výklad osobního horoskopu z pohledu astrologie

Ve chvíli, kdy jste se poprvé, jako novorozeně, nadechli, byly planety v určitém postavení a tvořily jakousi mapu. Necháte-li si vyložit osobní horoskop astrologickým výkladem, pak můžete očekávat sdělení cest, díky kterým se Vám mohou naplnit Vaše přání a požadavky. Kromě toho se dozvíte, co dobrého, případně i ne zrovna příznivého, můžete v nejbližších dnech, měsících… čekat. Možná budete i překvapeni z informací, které Vám horoskop prozradí, jaké vlohy ve Vás dřímají, jaké dovednosti byste mohli začít rozvíjet apod.

Výklad osobního horoskopu pro Vaše ratolesti

Kdo by nechtěl pro své děti to nejlepší? Kdo z nás nerozmazluje, může-li si to dovolit? Je-li to možné, tak plníme dětem to, co jim na očích vidíme, po čem jejich dětské dušičky prahnou, ať už je to panenka, medvídek, nebo pohádka, kolo aj. Rozmazlování je svým způsobem jednou ze složek výchovy. Kromě splněných přání a následné radosti v očích dětí, chceme bezpochyby vědět, zda se našim dětem bude dařit, na jakou školu je dát, v jakém koníčku je podporovat. To vše se můžete, jako rodič, dozvědět, necháte-li si vyložit osobní horoskop pro Vaše dítko. Díky tomu pak tzv. neuděláte krok vedle.

Přínosy výkladu horoskopu

Každý má jiný důvod, proč si chce nechat vyložit horoskop či karty. Někdo jen tak ze zvědavosti, jiný zase hledá odpovědi na svoje otázky – rozřešení nastolené situace – vhodné nasměrování aj.Vaše kroky, ať už fyzické, nebo směrem k počítači, mohou směřovat za účelem výkladu horoskopu, nejen z uvedených důvodů.

Efektivně vynaložená energie

Díky výkladu horoskopu nebudete muset zbytečně plýtvat Vaší energií, profesním, ale i volným časem. Můžete se totiž dozvědět, ve kterých oblastech jste silní, ve kterých byste se mohli rozvíjet a věnovat se jim. Pokud zrovna stojíte před rozhodnutím, zda máte jít dálkově studovat, pak se můžete dozvědět, do jaké oblasti byste se mohli pustit, a zda vůbec.

Dát potomka vyučit, nebo na střední školu

To samé platí i u Vašich ratolestí. Co si budeme povídat, většina z nás chce, aby jeho dítko minimálně vystudovalo střední školu, ne-li vysokou. Ostatně, je to investice do budoucnosti, do lepšího života. Jenže, ne všichni jsme stejní a disponujeme stejnými schopnostmi. A tak se také může stát, že přílišná očekávání se nemusí vyplatit a můžete jak Vy, tak dítko zažívat krušné chvilky. Kromě toho, nejen že se říká „zlaté české ručičky“ a „řemeslo má zlaté dno“. Tato rčení platí i v praktickém životě. Mnohdy se šikovný a zručný řemeslník v dnešní době chytí a uživí snáze než ten, kdo má vystudovaných několik škol.

Údaje, bez kterých není možné vyhotovit horoskop

Půjdete-li si nechat vyložit karty, pak prakticky nemusíte promluvit ani slovo. Při výkladu karet totiž od Vás vykládající nepotřebuje mluvenou konverzaci, ale Vaše soustředění a sejmutí, případně otočení karet. Něco jiného je to však u výkladu horoskopu, a to například osobního. Bez stěžejních, základních údajů, by Vám nikdo, kdo se výkladem horoskopu zabývá, nemohl sdělit Vaši přítomnost, budoucnost, ale i minulost.

Čas a místo narození

O kterých údajích je vlastně řeč? Stěžejním údajem je bezpochyby čas a místo narození. V tomto případě je na místě sdělit, pokud to víte, co nejpřesnější čas, ale i místo. V horoskopu totiž hrají minuty důležitou roli.

Další nabídka astrologických služeb

Již jsme výše uvedli, že výklad horoskopu může probíhat v souvislosti s astrologií. Kromě osobního a dětského horoskopu, můžete také poptávat výklad partnerského horoskopu. Co víc, pokud zvažujete, že se pustíte do podnikání, je možné si také nechat provést firemní horoskop. Ono, pustit se do neznámého projektu, a to, i když jste v daném oboru znalci, nemusí vždy dopadnout tak, jak jste si na začátku představovali a plánovali. Jedna věc jsou totiž znalosti, finance pro rozjezd firmy, druhá pak konkurenční prostředí, marketing, ale i štěstí a náš osud.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11806 (cesky-magazin.cz#193)


Přidat komentář