Panenky jako živé - Realistické panenky

Realistické panenky neboli reborn panenky, jsou stále oblíbenější a jejich nabídka se rozšiřuje. Již se pouze nedováží, ale jsou u nás i vyráběny. O co vlastně jde a proč jsou některé ženy ochotné dát za ně i tisíce korun?

Co je reborn panenka?

Realistická panenka nese také název reborn, což v anglickém jazyce znamená znovuzrození. Jde o panenku, která se musí co nejvíce podobat reálnému miminku. Podoba je natolik opravdová, že se může stát, že na první pohled si můžete myslet, že jde o opravdové dítě. To je zřejmě důvod, proč jedna část lidí tyto panenky má velmi ráda a ta druhá je nenávidí a označuje je za mrtvá miminka. Pravdou ovšem je, že tato miminka jsou malým uměleckým dílem a nejsou určena na hraní dětem.

Panenky jako živé

Rádi bychom Vám doporučili e-shop ** http://www.eshop-rychle.cz/panenky-jako-zive** kde naleznete panenky, které vypadají jako živé a co je velmi důležité, tak ceny panenek jsou zde velmi dostupné pro každého :-) Více informací naleznete na www.panenky-jako-zive.cz ( odkaz viz.níže )

Panenky jako živé  Berenguer zde.www.panenky-jako.zive.cz

Panenky jako živé

Jak reborn panenky vznikly?

První realistická panenka se objevila asi před 10 lety v USA. Dnes se panenky vyrábějí v Austrálii, v Itálii a také u nás. Každá panenka je malým uměleckým dílem. Vyrábí se v omezeném počtu. Umělci jsou v podstatě dvojí. Ti první navrhují kit - sculpt a druzí vytvoří miminko.

Jak se reborn panenky vyrábí?

Výroba panenky trvá asi tři týdny. Je třeba si zakoupit základní sadu pro výrobu panenky –** kit.** Pak ještě další materiál na výrobu těla a náplň. Vše je** ruční práce,** nalepují se nehty, vypichují se vlasy, řasy. Barva kůže se dosáhne malováním. Vše musí být co nejvíce** autentické.**

Kolik stojí realistická panenka?

Reborn panenku si můžete pořídit dvěma způsoby. Můžete ji buď koupit, nebo si ji sami vyrobit. Za hotovou panenku zaplatíte, podle kvality provedení a použitého materiálu, od tří do dvaceti tisíc korun. V USA však jsou reborn panenky nabízeny i za** osmdesát tisíc korun.** Tyto panenky vypadají, jakoby dýchaly.Mají zabudovaný strojek, který napodobuje srdeční tep a zdvihá hrudník panenky. Mohou však umět i jiné pohyby. Cenové rozdíly jsou i podle velikosti živé panenky. Panenky můžete vybírat v životní velikosti od miminek až po batolata.

Realistická panenka - Novorozenec 43 cm v tričku

Proč si lidé realistické panenky pořizují?

Často jde o důvody sběratelské. Ale může jít i o ženy, které z nějakého důvodu přišly o vlastní dítě, nebo nemohou mít děti. Těmto ženám reborn panenky pomáhají překonat zármutek ze ztráty dítěte. Panenky si pořizují i starší ženy nebo dokonce páry, kterým odešly děti z domu. Ženy, které se zaměřují na svou kariéru, patří také k rebornistům.

Kdo jsou rebornisté?

Jde o lidi, zejména o ženy, které si reborn panenku zakoupí a také se o ni starají, oblékají ji, chodí s ní na procházku i jinak ji ukazují okolí.

Kdy a jak realistické panenky pomáhají?

Nicméně reborn panenky pomáhají také při terapiích. A nejen u žen, které přišly o své dítě. Realistické panenky se často užívají i u terapií seniorů, kteří trpí některou duševní chorobou, nebo velmi silnou ztrátou.

Panenky Berenguer

Tyto realistické panenky jsou vyráběny ve Španělsku. Panenky jsou opravdu velmi autentické a mají i svůj rodný list. Vyrobeny jsou buď jako celovinylové, nebo mají látková tělíčka a hlavičku, ručičky a nožičky z vinylu. Panenky mají krásné barevné soupravičky a velmi precizně zpracovanou mimiku obličeje. Dodávány jsou v mírách 24, 25, 36 a 38 centimetrů. V krabici jako součást miminka můžete najít například i deku, ale i papučky a holčičky mohou mít náušnice. Všechny tyto nádherné Berenguer panenky si můžete objednat na dobírku.

Panenka jako živá 25cm Holčička Emma

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11813 (cesky-magazin.cz#301)


Přidat komentář