Let vrtulníkem

Hledáte zážitek, na který jen tak nezapomenete? Vyzkoušejte si let vrtulníkem kdekoliv po České republice. Tento adrenalinový zážitek si můžete užít ještě víc, když budete vrtulník sami pilotovat.

Let vrtulníkem může být zajímavým dárkem pro Vaše blízké nebo také nezapomenutelná zkušenost pro Vás. Kolik stojí let vrtulníkem, jak probíhá a kde jej můžete zakoupit?

Vyhlídkové lety vrtulníkem

Vyhlídkové (seznamovací) lety vrtulníkem jsou v současné době velmi oblíbené. Tento adrenalinový zážitek je dostupný široké veřejnosti. Kromě vyhlídkového letu si můžete také sami vyzkoušet, jak vrtulník pilotovat.

Proč se rozhodnout pro let vrtulníkem

Lety vrtulníkem se nabízí ve všech větších městech (Ostrava, Brno, Olomouc, Hradec Králové, Praha, Karlovy Vary, Jihlava, České Budějovice atd.). S vrtulníkem se můžete na rozdíl od letadla dostat kamkoliv. V některých případech je možné dohodnout se na místě (jakákoliv travnatá plocha) blízko Vašeho bydliště a vrtulník pro Vás přiletí zde. Většina vyhlídkových letů však začíná na letištích, kde budete moci navštívit zázemí běžné veřejnosti nepřístupné. Poté si už můžete užít samotný let a úžasný rozhled nad krajinou.  Pilot vrtulníku vám může zastavit na místě, které si budete chtít vyfotografovat nebo prostě jen vychutnat.

Jak probíhá let vrtulníkem

Na začátek je potřeba vybrat, u koho si let vrtulníkem vyberete. Vyhlídkové lety vrtulníkem jsou nabízené na mnoha místech České republiky. Ceny se pohybují od 2 000 do 7 000 korun. Záleží na tom, kolik osob vrtulníkem poletí, jak dlouho bude let trvat a jestli si budete přát i samotný vrtulník pilotovat.

Let začíná příjezdem na letiště. Na letišti si Vás vyzvedne pilot a zavede vás k vrtulníku. Tady se můžete dozvědět základní informace o technických záležitostech, bezpečnostní ponaučení. Získáte informace o leteckém provozu a základních pravidlech při pohybu v okolí letiště.

kabině vrtulníku budete mít možnost vyzkoušet si základní ovládací prvky a porozhlédnout se. Poté se už může nastartovat motor a váš let začíná. Trasa letu, po které poletíte, záleží na Vašich přáních a domluvě s pilotem. Trasu můžete nechat také jen na pilotovi, který vám nabídne nejkrásnější a nejzajímavější místa v okolí. Poté si už jen užíváte neobyčejný zážitek. Po návratu se můžete pilota dotázat na další věci, které vás zajímají.

Let vrtulníkem je jistě unikátní zážitek, který můžete darovat svým blízkým nebo si jej vyzkoušet sami. Záleží také na vás, zda si vše vychutnáte jako divák nebo si sami vyzkoušíte pilotování vrtulníku pod dohledem zkušeného pilota. V případě, že se rozhodnete pro aktivní účast, bude potřeba projít delší přípravou.

Zaujal vás tento adrenalinový zážitek? Tak teď už stačí jen zakoupit poukaz na let vrtulníkem. Cenově výhodnější nabídky můžete najít např. na různých slevomatech. Ve formě dárkového poukazu můžete letem vrtulníkem potěšit i své blízké.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11826 (cesky-magazin.cz#603)


Přidat komentář