Léčivé kameny

S léčivými kameny se můžete setkat u léčitelů a esoteriků. I Vy sami však můžete využít moc a sílu léčivých kamenů. Stačí si jen vybrat takový, který Vám pomůže vyřešit Váš problém, zbavit se trápení a bolesti.

 

Vše by mělo být v rovnováze a harmonii. To ostatně platí také u léčivých kamenů. Abyste se mohli v plné míře těšit z moci léčivých kamenů, je třeba nejen brát, ale také dávat. V tomto případě je více než důležité se o** kameny** starat, protože ony se starají o nás.

Proč se svěřit léčivým kamenům

Proč vůbec zajít do** specializovaného obchodu**, či virtuálně do některého z e-shopů a zakoupit si léčivý kámen?

Léčivé kameny uzdravují tělo i duši

Léčivé kameny, vyberete-li si dobře, dle Vašeho zdravotního problému, mají významnou schopnost uzdravovat „svého“ majitele.

S léčivými kameny získáte lepší pohled na svět

Již výše jsme zmínili o nutnosti rovnováhy, aby byly zaplněné obě „misky vah“. Jak je to u Vás s negativem a pozitivem? Díváte se na svět okolo sebe s nedůvěrou a téměř neustálou negativitou? Léčivé kameny Vám napomohou k získání pozitivní energie.

Síla léčivých kamenů

Léčivé kameny se také mohou pochlubit významnou magnetickou silou, která pozitivně působí na tělo držitele kamene.

Štěstí, které přináší léčivé kameny

Když se do něčeho pustíte, ať už v práci, doma, ve škole, dáváte do toho bezpochyby vše. Ovšem vědomosti a znalosti nemusí kolikráte stačit. Co si budeme povídat, i trochu toho štěstí je zapotřebí. Někdy však místo trochy, je zapotřebí plný kopec štěstí, a to v situacích a momentech, které jsou pro Vás velmi důležité. Pro někoho se jedná o vykonání maturitní zkoušky, státnic, získání pracovního místa, početí potomka, nalezení vysněného bytu, domu aj. Ve všech těchto případech, a ne jen u těchto, Vám mohou pomoci léčivé kameny. Kameny totiž přinášejí svému majiteli štěstí. Proč se tedy bránit tomu, co se nám přímo nabízí?

Léčivé kameny léčí i zdobí

U léčivých kamenů, máte nejen možnost volby, co do druhu kamene, ale také co do tvaru a formy. Někdo dává přednost přirozenému tvaru kamene, jiný zase volí oblý, hladký valounek, který má i jako talisman. Je tu však možnost si zakoupit léčivý kámen zasazený ve šperku. Kámen Vás také může zdobit, ať už jako náhrdelník, náušnice, prsten, brož aj.

Léčivé kameny jako vhodný dárek

Dumáte, co Vašim blízkým, rodině, kamarádům zakoupit jako praktický, účelný a krásný dárek zároveň? Pro tentokrát si již nemusíte lámat hlavu, co pořídit k svátku, narozeninám, či k Vánocům. Můžete totiž pořídit každé osobě léčivý kámen. A že nevíte, jaký zvolit? Můžete se orientovat podle znamení zvěrokruhu. Ke každému znamení totiž patří určitý kámen. A tak se nestane, že byste se netrefili.

Když Vás něco trápí a sužuje, kam a k čemu směřují Vaše kroky? Je to na místo, kde máte lékárničku, abyste si vzali léky proti dané bolesti? Co však nejprve vyzkoušet mocnou sílu léčivých kamenů? Ostatně léčivé kameny můžete využívat ne až v momentě, kdy u Vás vyvstane problém. Léčivé kameny je možné použít i jako účinnou prevenci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11799 (cesky-magazin.cz#45)


Přidat komentář