Kvalitní elektronické cigarety a E-liquidy nákup online

Elektronické cigarety jsou jednou z možností jak překonat nejtěžší období odvykání kouření. Elektronická cigareta vám poskytne nikotin, na kterém je tělo závislé. Nepřijímáte však jiné škodlivé látky, které jsou obsaženy v běžných cigaretách.

Kdo se jednou rozhodne skoncovat s kouřením, může si být jistý, že jej nečeká jednoduchá cesta. Jedním ze způsobů, jak si usnadnit odvykání, je elektronická cigareta. Elektronická cigareta vám nemůže zaručit, že vás jednou provždy zbaví návyku na kouření, může vám však pomoci ve chvílích, kdy budete mít opravdu velké nutkání po cigaretě sáhnout. Nejhorší jsou vždy první dny odvykání od kouření. Mnoho lidí si tento zlozvyk nahrazuje konzumací jídla (především sladkého) a kila se pak dostávají velmi rychle nahoru. Právě v těchto prvních těžkých dnech vám může elektronická cigareta pomoci. V této těžké fázi odvykání vám zůstanou všechny kuřácké návyky, ale snížíte přijímané množství nikotinu na minimum.

Elektronická cigareta je skvělý způsob, jak zaměstnat ruce, ústa i plíce. Navíc u elektronických cigaret můžete vyfukovat viditelný dým. Další výhodou elektronických cigaret je, že vám poskytne okamžitý pocit uspokojení (na rozdíl od nikotinových náplastí a žvýkaček). Kouření elektronické cigarety vás zbaví škodlivých látek, které jste před tím vdechovali v běžné cigaretě. Díky elektronické cigaretě můžete postupně snižovat koncentraci nikotinu v kapslích. Můžete kouřit stále stejný počet šluků, ale množství nikotinu, které přijímáte, se snižuje. Nikotinové kapsle jsou rozděleny od extra silné až po nízké. Kuřáci moc dobře znají ten nepříjemný pocit, že by měli típnout nedokouřenou cigaretu. Tzv. syndrom nedokouřené cigarety vám nebude dělat potíže při kouření cigarety elektronické. S elektronickou cigaretou si jednoduše dáte čtyři šluky a cigaretu můžete zase odložit s pocitem uspokojení.

Co jsou elektronické cigarety eGo-T

Elektronické cigarety eGo-T je cigareta, která zaujme svým převratným způsobem plnění. Tento typ cigaret eGo-T (tank systém) nepotřebuje ke svému plnění vatičky, ale nový systém těchto cigaret je postaven na bázi bombičkového pera. U tohoto typu elektronické cigarety tedy stačí nalít liquid do prázdné tank cartridge a nandat ji na atomizér, který bude postupně odebírat požadované množství e-liquidu. Cartridge můžete doplňovat opakovaně. Vzhledem k průhlednosti cartridge je vždy viditelný stav e-liquidu bez nutnosti vysunutí. Plnění tímto způsobem je časově nenároční a zabere vám tak 30 sekund.

Co jsou elektronické cigarety eGo-W

Tento typ elektronických cigaret se dá pokládat za luxus v oblasti elektronických cigaret. EGo-W je elektronická cigareta s tím nejvyšším výkonem a také vysokým uživatelským komfortem. EGO-W je vybaven klasickou baterií, zamykacím tlačítkem a krytkou náustku, která slouží pro hygienickou úschovu e-cigarety. Tento typ elektronických cigaret je knotový, bezvatičkový systém. E-liquid je zde dodán ke spirálce pomocí soustavy knotů.

Co jsou E-liquidy

E-liquidy jsou důležitou součástí elektronických cigaret. E-liquidy slouží k  doplnění cartridgí a dokapávání cartomizérů. E-liquidy se skládají z nikotinu, propyl-glycolu, vegetace-glycolu, kyseliny mléčné, alkoholu a potravinářského aroma. Rozhodnout se můžete také pro e-liquid premium, pro který je typická velká dýmavost, výrazná chuť a žádné pachutě. Náplně do elektronických cigaret je možné vybrat z řady příchutí. Vyzkoušejte např. příchuť třešně, borůvky, Red Bullu, melounu, jahody, banánu, tabáku a mentolu nebo kávy. Je jen na vás, co si vyberete.

Odvykání kouření

Zbavit se závislosti na cigaretách není vůbec jednoduchá záležitost. Tělu chybí nejen nikotin, ale také kuřácké rituály. Při odvykání je nejdříve nutné překonat fyzickou závislost na nikotinu. Člověk, který je zvyklý na svou každodenní dávku nikotinu si při odvykání prochází abstinenčním stádiem. Další závislost, s kterou je nutné bojovat, je psychická závislost na kuřáckých rituálech. Cigareta zaměstnává vaše ruce, ústa, plíce. Rituály spojené s kouřením cigarety, tak najednou musí vymizet z vašeho života a mnozí je nahrazují jídlem nebo žvýkačkami. A proto se mnoho lidí zalekne nabraných kil a raději se vrátí ke kouření. Odvykání kouření znamená pro celý organismus zátěž a stres a tělo si cigaretu bude žádat.

Čím vším cigarety ničí naše zdraví

Škodlivin v jedné cigaretě opravdu není málo. Nejvíce chemikálií z celé cigarety není v samotném tabáku, ale v cigaretovém papírku. V cigaretovém papírku najdete látky, které podporují hoření, zlepšují barvu popela nebo zvyšují soudržnost popela. V cigaretě jsou obsaženy následující škodliviny: nikotin, dehet, oxid uhličitý, karcinogenní látky, jedovaté látky, chemikálie.

Nikotin se řadí mezi přírodní alkaloidy, které jsou obsaženy v tabákových listech a některých dalších rostlinách. Tato látka působí na organismus jako stimulant. Na nikotinu je nejhorší jeho návykovost. V případě nadměrného užívání nikotinu dochází ke změnám na krevním tlaku. Nikotin je škodlivý pro plod a malé děti.

Jednou z látek tabákového kouře, která se považuje za nejškodlivější, je dehet. Tato látka má velký vliv na dýchací systém. Dehet zanáší plícní sklípky, pokrývá je neprodyšnou vrstvou a brání tak průchodu kyslíku. Dehet se považuje za karcinogenní látku. Kromě respiračního systému má dále dehet vliv na žloutnutí zubů a blokaci činnosti chuťových pohárků. Tato látka ohrožuje nejen samotného kuřáka, ale také osoby v jeho blízkosti. Cigarety obsahují nejenom karcinogenní látky, ale také mnohé další jedovaté látky.

Proč se rozhodnout pro elektronické cigarety

Všichni kuřáci jsou si moc dobře vědomi účinku cigaret na jejich organismus. Ale všichni mají možnost změnit svůj životní styl k lepšímu. Jednou z možností, jak se dostat ze závislosti na cigaretách, jsou elektronické cigarety, které neobsahují dehet a další škodlivé látky. Koupením elektronické cigarety prospějete svému zdraví, potěšíte své okolí a také svou peněženku. Elektronická cigareta je zdravou náhradou běžné cigarety. Průměrný kuřák, který vykouří 20 cigaret denně, tak díky elektronické cigaretě může ušetřit až 2000 Kč měsíčně. Zbavte se své závislosti a vyzkoušejte elektronické cigarety. Na výběr máte z velkého množství druhů a také různé příchutě E – liquidů.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11805 (cesky-magazin.cz#171)


Přidat komentář