Kabelky, peněženky, pásky a doplňky

Kabelky, tašky, peněženky, pouzdra, opasky - všechny tyto módní doplňky jsou nepostradatelnou součástí každé ženy i muže. Jak se v nich však vyznat a kde je dobře nakoupit? Poradíme Vám.

Módní doplňky

Módní doplněk, který si vyberete ke svému oblečení, je takovou pomyslnou tečkou vašeho outfitu. A to je také důvod proč mu věnovat dostatek pozornosti. Pravdou je, že módní doplněk nemusí být nutně jen jeden. Jde o celou řadu módních doplňků, které z jednoduchého oděvu udělají luxusní záležitost. Jde však o to, aby módní doplňky ladily, aby na sebe navazovaly, aby měly co říci. Módní doplňky je třeba vybírat s citem, s ohledem na kvalitu materiálu a samozřejmě také na zpracování.

Kabelky a tašky

Nabízené kabelky a tašky vycházejí ze současných módních trendů, stylu i přístupu k životu. Najdete zde kabelky značek Axel, Difussion, Abaccino, Crumpler a další. Stejně jako ostatní zboží vynikají kabelky vysokou kvalitou i variabilností a přijatelnými cenami. Navíc zde najdete kabelky pro každou příležitost.

Kožené kabelky

Patří k nejprodávanějším kabelkám vůbec. Ostatně umně zpracovaná kůže je krásná sama o sobě. Kožené kabelky se hodí pro každou příležitost a ke každému oblečení. Jsou zhotoveny z kůží barevných, mají velmi praktické vnitřní uspořádání a nastavitelné dlouhé ucho přes rameno. Mezi koženými kabelkami najdete i kožené batůžky.

Kabelky z eko kůže

Jsou levnější variantou kožených kabelek. Eko kůže je** věrnou napodobeninou kůže klasické, přírodní,** a je dobrým tahem pro ty, kterým se příčí pomyšlení, že kůže pochází ze zvířete. Eko kůže má své nesporné výhody – vyrábí se z více vrstev, dobře vypadá, je odolná, pevná i prodyšná a navíc je nabízena v různých barvách. Na e-shopu najdete Eko kabelky od výborné řecké firmy Axel, od španělské firmy Rossetti Difussion, francouzské značky Paris, ale i od dalších módních tvůrců.

Plesové kabelky

Plesové kabelky mohou být v decentních barvách, ale i v pastelových či jinak zářivých odstínech. Materiál se pohybuje od eko kůže přes látku až po různé zajímavé materiály. Kabelka může být zdobená látkou, řasením, flitry, korálky. Zde se zdobení meze nekladou. Jedno je však důležité. Plesová kabelka by měla být malá a měla by mít odepínací dlouhý řemínek nebo řetízek. Výhodné je i malé ucho, které umožňuje plesovou kabelku elegantně nosit na předloktí.

Kabelky a tašky podle příležitosti

Kabelky vybíráme i podle toho, kde nám bude kabelka sloužit. Ze zajímavých materiálů a zajímavě designově provedené jsou vycházkové kabelky, sportovní kabelky, pracovní kabelky i tašky na notebooky.

Eko – tašky

Poslední dobou již nejsou moderní igelitové neekologické tašky. Výbornou náhradou se staly eko tašky značky Envirosax, které se vyrábějí z recyklovaných materiálů a již na první pohled jsou skvělým módním doplňkem. V nabídce najdete velký počet barevných vzorů. Eko tašky můžete nosit v ruce i přes rameno a nemusíte se s nimi bát ani deště. Všechny jsou voděodolné. Jejich výhodou je, že je poskládáte do velmi malého tvaru, a tak máte u sebe vždy nákupní tašku, která unese nákup a zároveň nezabere v kabelce místo. Krásné vzory a barevnost je umožňují používat i jako letní plážové tašky.

Tašky RUW

Jde o tašky vysoce módní a exkluzivní. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a vždy mají v konečném výsledku opravdu vynikající vzhled i vlastnosti. RUW tašky mají ukázat, že i recyklací jde vytvořit zajímavé dílo. Vybere si každý. Najdete zde tašky pro volný čas, do školy, na notebooky, do města i do práce, stejně jako luxusní tašky do společnosti.

Dámské peněženky

Do dámské kabelky patří i peněženka. Ta by měla být nejen krásná, elegantní, ale i praktická. Vybírat dámskou peněženku jde hned několika způsoby. Dámská peněženka může být sladěná s kabelkou, může být designově a výjimečně zdobená (a tím se stát zajímavým módním doplňkem) a může být i v neutrálních barvách, kdy bude ladit s každou kabelkou. U dámské peněženky je důležité také množství přihrádek, jejich uzavíratelnost a samozřejmě praktičnost. I dámské peněženky jsou nabízeny ze 100% kůže a z eko kůže, takže můžete vybírat zcela podle svého vkusu i pohledu na materiál.

Pánské peněženky

U mužů vítězí kožené peněženky. Zejména ty z hovězí a jehněčí kůže, přičemž právě kůže jehněčí vyniká svou jemností. V nabídce najdete i peněženky z eko kůže. Kožené peněženky mají tu výhodu, že se hodí ke sportovnímu i ke společenskému oblečení. Navíc jsou trvanlivé a elegantní.

Kožené peněženky jsou nabízeny jako kapesní, dokladovky nebo dolarovky. Kapesní peněženky jsou malé a úzké, aby se vešly i do kapes kalhot. Mají ale také řadu kapsiček na peníze, které jsou samozřejmě i uzavíratelné.

Dámské pásky

Ideálním materiálem pro výběr dámského pásku je** kůže**. Ta působí elegantně a také velmi dlouho vydrží. Nejčastěji najdete v nabídce pásky z hovězí kůže, ale nechybí ani eko kůže, která při dobré péči vydrží také velmi dlouho. Dámské pásky lze vybírat z mnoha barev, šíří i zajímavých spon. Většinou je možné nechat si je upravit na míru.

Pánské pásky

Pánské pásky jsou nabízeny z hovězí kůže. To jim zaručuje vysokou kvalitu i zajímavé zpracování. Podle vzhledu i výběru spony je možné vybírat pánské pásky k riflím i ke společenským kalhotám. Barevné provedení se pohybuje v černé klasické barvě a pak v řadě hnědých odstínů. I pánské pásky je možné zkrátit na míru.

Módní doplňky

Výběr módních doplňků je rozmanitý. V nabídce najdete nejen kabelky, tašky, peněženky a pásky, ale lze vybírat také z kosmetických kufříků, šátků, šál, aktovek, pouzder na mobil, šperkovnic, manikúr, klíčenek a mnohých dalších. Pokud je budete vybírat pro své blízké jako dárek a nebudete si vědět rady, můžete využít dárkových poukazů. Tak budete mít jistotu, že obdarovaný bude naprosto spokojený.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11809 (cesky-magazin.cz#220)


Přidat komentář