Co nás čeká v roce 2012 - Výklad karet v Brně

Každý den je svým způsobem výjimečný a neopakovatelný. Každý den Vás mohou potkat strasti, ale i radosti. Do jisté míry závisí i na Vás samotných, jak se k dané situaci postavíte. Na stěžejní momenty Vašeho života však můžete být připraveni.

Je možné totiž využít služeb zkušené a znalé kartářky, která Vám s pomocí karet vyloží osud – Vaši přítomnost a budoucnost .. A kde je onen fakt, že můžete Vaši cestu životem tak trochu nasměrovat jinam? Výklad karet Vám sdělí odpovědi na Vaše otázky, a to s ohledem na Váš současný život, Vaše konání.

Karty Vám odpoví na otázky

Potýkáte se s nedostatkem financí? Nemůžete již nějakou dobu najít zaměstnání? Hrozí ve firmě, kde jste zaměstnaní, propouštění? Potkáte Váš vysněný protějšek, se kterým Vám bude příjemně a pohodově? Pak nejen tyto otázky můžete položit Vámi vybrané kartářce.

Magická data v našem životě

Že je pro Vás 13. den v měsíci, a ještě k tomu páteční, noční můrou? Skutečně je třeba se „něčeho“ obávat a raději nevycházet ven, nic nedělat, vyvarovat se manipulaci s těžkými a ostrými předměty aj.?Pátek třináctého však nemusí zrovna pro Vás, či většinu jedinců, znamenat nic výjimečného, co by se odchylovalo „od normálu“.

Vliv magických dat

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vůbec jednotlivé dny mají datum, proč máme kalendáře? Jen z důvodu, abychom věděli, který je den, kolik dnů, měsíců od určité příhody, uplynulo? Jedná se o jeden z důvodů. Ovšem numerologie úzce souvisí i s magickými daty. Rozhodně není náhoda, že nás „čísla“ během života doprovází. Někdo například sází čísla, která volí z data narození, data svatby aj. Další zase pečlivě vybírá datum pro sňatek aj.

Datum 21.12.2012 – konec světa?

Zaměříme-li se na letošní rok, přináší nám nejeden „zvláštní den“. I pro tento rok se mezi věštci a numerology najdou tací, kteří předpovídají konec světa. Konkrétně se pak jedná o datum 21.12.2012. Kolik však již takových určených konců světa bylo? A jak je to se zmíněným datem? Nastane konec světa, nebo půjde o omyl a předpověďmi o konci nás budou věštci, numerologové přesvědčovat i příště?

Co nás čeká v roce 2012

Magické datum 21.12.2012

Den s datem 21.12.2012 však magickým bude. O konec světa se však jednat nebude. Astroložka Věra Várady říká: „21.12.2012 se planety Sluneční soustavy v tento čas seřadí na svých drahách do jedné přímky s galaktickým středem Mléčné dráhy. Tento jev nastává jednou za 25 920 let“.

Katastrofu, jako takovou čekat nemusíte. Samozřejmě, je třeba si říci, že hodně záleží na nás samotných, jak se budeme chovat, ať už k sobě, nebo druhým, jak budeme vnímat okolí, jak se necháme okolím ovlivňovat aj.

Místo očekávání konce světa pozměňte svůj pohled

Nebylo by však lepší se na chvíli zastavit, zaposlouchat se do zvuků a vůně přírody? Zapřemýšlejte také, jak často se poslední dobou usmíváte, kdy jste vykouzlili úsměv na tváři Vašemu protějšku, potomkovi? Zaměříte-li se na rozdávání úsměvu, vnitřní radosti, uvidíte, že svět získá jiný rozměr. Snažte se opustit takové lidské vlastnosti, jako je závist, žárlivost, pomluvy, zloba, hněv.

Vaším chováním, přístupem ovlivníte druhé

I kdybyste byli samotní, kteří se k tomuto kroku rozhodnou, uvidíte, jako pozitivní vlnu, až lavinu tím způsobíte. Zkuste jít ven a usmívat se na kolemjdoucí. Někteří budou překvapeni, udiveni, jiní mile překvapeni. Vaším konáním ovlivníte konání i druhých. Uvidíte, jak se hned budete cítit příjemněji. Nečekejte však zázraky tzv. do druhého dne. Změna možná přijde pomalu, zato se však v nás všech usídlí a rozvine.

Karty nám ukážou, co nás čeká

Je jen čistě na Vás, jak se zachováte, co uděláte, řeknete, jak se cítíte, jak ovlivníte, aby se ostatní cítili.

Možnosti karet i Vás samotných

Můžete však díky odbornému výkladu karet poodkrýt roušku toho, co Vás může v nejbližší dny, týdny, měsíce potkat. S tím, co Vám kartářka sdělí, je pak na Vás, jak naložíte. Můžete nechat věci volně plynout, nebo můžete sami zasáhnout. Již z toho důvodu není výklad karet neměnný. Nejste sice strůjci Vašeho daného osudu, ale můžete být strůjci Vašeho života.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11807 (cesky-magazin.cz#200)


Přidat komentář