Celopolepy aut - Liberec a okolí

Změny barvy nebo vzhledu vašeho automobilu můžete dosáhnout i jinak a levněji než v lakýrnické dílně. Nově jsou nabízeny celopolepy aut, které dodají autu nejen zajímavý vzhled, ale mohou i reprezentovat vaši firmu.

Znáte celopolepy aut?

  • Polepy aut zná zřejmě každý. Ale v tomto článku nejde o reklamní nebo okrasné polepy ve formě nálepek. Jde o polepy, které zcela změní design a barvu vašeho auta. Mohou sladit všechna firemní auta nehledě na zakoupenou značku, mohou získat vaši oblíbenou barvu, mohou být využita k profesním a reklamním účelům, nebo třeba i pro závody. Možností by se dalo najít mnoho. Výhodou těchto nových fólií je především jejich trvanlivost, kvalita a určitě i krása. Existují v celé řadě odstínů, které je možné i kombinovat podle vaší představivosti.

Colorchange fólie

Ptáte se, co vlastně jsou fólie Colorchange zač? Proč jsou tak dokonalé? Proč vlastně do nich investovat peníze? Je to celkem jednoduché. Tyto fólie byly vyvinuty pro vysokou přilnavost, vysokou odolnost a maximální barevnou variabilnost při změně barevného vzhledu aut, ale i motorek, autobusů a dalších motorových vozidel. Colorchange fólie, tedy fólie určená ke změně barvy laku je vysoce kvalitní, zátěžová fólie vyrobená z hybridního PVC. A právě hybridní PVC zajišťuje velmi vysokou tvárnost fólie bez následného smršťování, zachovává stálou barevnost, sytost a lesk barev. Všechny tyto vlastnosti jsou stálé a plně funkční při potahování velkých ploch aut, stejně jako velmi malých profilovaných dílů. Colorchange fólií můžete tedy potáhnout celou kapotu auta včetně zrcátek, nárazníků a dalších doplňků.

Kde Colorchange fólie využít?

Potahové Colorchange fólie můžete využít například při koupi vozu, který byl používán jako předváděcí vůz a proto má velkou slevu. Jeho barva však není přesně taková, jakou si přejete. Zde můžete vybrat z celé řady barevných odstínů** Colorchange fólie** a získat automobil za příjemnou cenu, v barvě, která je vaším snem. Velkou možnost nabízí Colorchange fólie i tam, kde máte vůz v neutrálních barvách a přáli byste si raději barvu pastelovou. Je prokázáno, že pastelové barvy jsou mnohem více na silnici vidět, než barvy neutrální, zejména pak šedé odstíny. Dokonce existuje starší výzkum, který ukázal, že na přijíždějící auto zareaguje člověk nejrychleji, pokud je v duhových barvách. Větší bezpečí by nám tedy poskytovala barevná auta, která by měla barvy duhy, květin nebo další potisky. To však v reálu není možné. Ovšem je možné změnit nudnou šeď vašeho vozu na příjemnou pastelovou barvu, která zajistí, že se vám automobil bude nejen líbit, ale že budete více na silnici vidět a tím bude vaše jízda bezpečnější.

Další možností využití Colorchange fólie je sjednocení vozových parků. Zde je možné sjednotit barevně do firemních barev jakýkoliv typ automobilu. Pak určitě nelze zapomenout na designové účely a určitě na sportovní vozy, které se barevností přímo vyznačují. Závodní vůz v černé nebo šedé je téměř neviditelný. S Colorchange fóliemi ho bude vidět každý divák.

Jaké barvy nabízí Colorchange fólie?

Vzorník barevnosti Colorchange folií je velmi široký a nové barvy stále přibývají. V nabídce najdete základní pastelové barvy asi ve 14 odstínech. Pak speciální matné autofólie, kterým nově přibyly 4 nové odstíny, mezi nimi vyniká matně oranžový odstín. Další řadou jsou designové folie COLORCHANGE se vzorem Carbon, které se využívají nejčastěji v oblasti autotuningu nebo jako výrazné aplikace na části vozů. Využívají se většinou na prahy, nárazníky, ale i kapotu. Poslední barevnou řadou jsou Colorchange folie - Metalické autofólie. Zde najdete neuvěřitelně velký výběr barev od klasických metalických barev po černou perleť.

Jak se používají Colorchange fólie?

Folie není určená k samoinstalaci. Je nutné, aby ji aplikovali na vůz odborníci. Celá aplikace většinou trvá 2 dny. První den přivezete váš vůz. Ten je důkladně umyt, zbaven všech nečistot, zejména pak od hmyzu a mastnoty a následně musí řádně vyschnout. Druhý den je důležité vůz prohřát na požadovanou teplotu. Toto je velmi důležité pro správnou aplikaci fólie. Na nahřátý vůz se pak celoplošně aplikuje folie. Výhodou je, že tento postup zajišťuje perfektní vzhled bez jakýchkoli viditelných spojů. Výbornou přilnavost fólie díky akrylátovému lepidlu, které při pozdějším odstranění fólie nezůstane na autolaku. Autolak vozu bude po odstranění fólie naprosto bez poškození a bez jakéhokoli zbytku lepidla.

Co je při aplikaci Colorchange fólie podstatné?

Lak automobilu, na který je fólie instalována nesmí být poškozený. Nesmí se olupovat. V případě, že má automobil čerstvý lak, je nutné s aplikací fólie počkat až do vytvrzení laku. Pokud by se folie aplikovala na čerstvý lak, byl by problém s jejím odstraněním v budoucnu.

Jak se starat o Colorchange fólie?

Nejlepší péči dostane automobil s Colorchange fólií při** speciálním suchém čištění**, které najdete v nabídce firem, co vám Colorchange fólii aplikovali. Jinak je nutné asi 10 dní po aplikaci fólie nepoužívat žádné leštěnky ani jiné preparáty na údržbu karoserie. Poté je nutné folii navoskovat kvalitní leštěnkou a to opakovat 2 až 4 krát do roku. Tak se trvanlivost fólie zvýší a navíc bude mít nádherný vzhled. U Colorchange fólií se nedoporučuje používat vysokotlaké myčky, kartáčové jim neublíží, ale ruční mytí je pro fólie lepší. Naprosto nejlepší je již zmiňované suché čištění.

Jak dlouho Colorchange fólie vydrží?

Výrobci udávají životnost fólie 4 až 8 let. Trvanlivost však ovlivňuje řada faktorů. Zejména správná aplikace a správná péče.

Jaké výhody má Colorchange fólie?

Kromě všeho, co již bylo napsáno, je dobré zmínit, že folie může být instalována na určitou dobu a po odstranění je lak naprosto nepoškozen. Navíc fólie zvyšuje životnost karoserie. Chrání ji před klimatickými vlivy, před UV zářením a tím také před korozí. Výhodou je také její nehořlavost. Fólie má samozhášecí vlastnost. A co jistě ocení každý, kdo se pro Colorchange fólii rozhodne je, že kvalitně a odborně aplikovanou fólii nerozeznáte od kvalitního laku.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11822 (cesky-magazin.cz#488)


Přidat komentář