Bylinky nákup online - Bylinky a jejich použití

Nelze si představit, že bychom při vaření nepoužili nejrůznější bylinky. Ty dovedou pokrmu dodat tu správnou chuť. Ne každý z nás však má možnost mít vlastní bylinkovou zahrádku. Vhodnou alternativou je pak nákup kvalitních bylinek.

Zde se ovšem také můžete potýkat s problémem, kdy ve Vašem městě nemusí být specializovaná kamenná prodejna s nabídkou sušených bylinek. V tom případě určitě uvítáte možnost nákupu z pohodlí domova, a to v některém z e-shopů.

Nákup bylinek a koření v prodejně

Zavítáte-li do jakékoli prodejny s potravinami, je jen malá pravděpodobnost, že byste v ní nenašli nějaké ty bylinky, koření, kořenící směsi. A může se jednat o malou prodejničku, supermarket, hypermarket, diskont aj. Na druhou stranu se však můžete potýkat s tím, že Vámi požadované koření mít nebudou, nebo budete chtít mít jistotu, že nabízené bylinky jsou kvalitní. Ovšem do sáčku s kořením jen těžko uvidíte. A i kdyby, jen těžko ze semínek, kuliček, prášku poznáte, zda máte před sebou kvalitní produkt.

Nákup bylinek a koření ve specializovaném e-shopu

Chcete-li mít jistotu, že kupujete prvotřídní produkt, pak se můžete obrátit přímo na výrobce, který zpracovává a současně i nabízí koření a rostlinné speciality. Takový výrobce/prodejce, si jen těžko bude moci dovolit nabízet druhořadé zboží. Velmi rychle by se informace dostali i k ostatním, potenciálním zákazníkům.

Koření – pravidelný odběr, větší odběr

Již výše jsme uvedli, že v kamenných prodejnách se povětšinou nesetkáte s takovou bohatou nabídkou koření, co do druhů, jako přímo u výrobce/prodejce, který provozuje e-shop. A pokud Vy sami podnikáte například ve stravování, můžete si u takovéhoto prodejce zakoupit koření ve větším množství. Budete-li pak spokojeni, může se stát Vaším výhradním dodavatelem koření. A kdo ví, třeba se jako pravidelný odběratel domluvíte i na výhodnější ceně, slevě, bonusu.

Koření jednodruhové

Při kulinářském vaření spíše upřednostníme koření jednodruhové, kdy si sami můžeme přesně namíchat v požadovaném poměru jednotlivé ingredience. Navíc si můžeme z jednodruhového koření připravit vlastní směsi, které pak uschováme v dózičkách, či skleničkách.

Nabídka jednodruhového koření

S jakou** nabídkou jednodruhového koření** se můžete ve specializovaném e-shopu setkat? Určitě oceníte, pokud bude v e-shopu koření seřazeno přehledně. Snáze se tak budete orientovat, rychle vybírat a nestane se Vám, že byste na některé z koření zapomněli zakoupit.

Zpátky však již k samotné nabídce. V e-shopu si budete moci například objednat: anýz celý - bobkový list – česnek sušený granulovaný - fenykl celý – hořčici bílou – hřebíček celý – kmín drcený - kmín mletý – kmín celý – koriandr celý – koriandr mletý – kurkumu mletou – majoránku – muškátový ořech celý – papriku pálivou – pepř bílý celý – pepř černý celý – pepř černý mletý - pepř zelený mletý – skořici celou – skořici mletou – zázvor mletý aj.

Směsi koření

V celé řadě receptů, ať už u pokrmů sýrových, slaných, masitých, nebo sladkých, oceníte již hotové a přesně namíchané koření. Nebudete tak muset tápat nad množstvím jednotlivého koření. Nestane se Vám tak, že byste to s některým kořením „přehnali“ a jiného byste dali zbytečně málo.

Nabídka směsi koření

S jakými směsi koření se můžete ve specializovaném e-shopu s kořením a bylinkami setkat? Vybrat si můžete například kari – koření do perníku – kypřící prášek do perníku – steak – špagety – rosovické koření – kořenovou zeleninu – svíčkovou – koření na svařené víno – grilovací směs – směs na mletá masa – orientální směs – zabijačkové koření – glutasůl – bylinkové máslo – pracharandu polévkovou – adžiku – čubricu – gyros – zaziki aj.

Využití směsi koření

Do kterých pokrmů se hodí již hotové směsi koření? Namíchané koření přivítáte při přípravě polévek- velikonočních, vánočních perníčků – jablečného závinu – šťavnatých steaků – grilovaného masa – zabíjačky – ochuceného domácího másla – svařeného vína – svíčkové – gyrosu - špaget – pizzy – číny – ryb – italské kuchyně – mexické kuchyně - divočiny – domácí paštiky – domácího chleba aj.

Gastro balení koření i směsí

Vaříte teplé obědy a/nebo večeře každý den? Chystáte podnikat, nebo již podnikáte v provozování restaurace, hospůdky, penzionu, hotelu aj.? Pak pro Vás určitě bude zajímavé a výhodné pořídit si koření jednodruhové a směsi koření ve větším balení. Větší balení povětšinou vyjde levněji a je i v mnohých případech uloženo v praktických dózách. Z těch se Vám koření jen tak snadno nevysype a budete ho mít přehledně uložené v poličce, či na regálu.

Objemové množství gastro balení

Rozhodnete-li se pro nákup gastro balení koření a směsí, pak se můžete setkat nabídkou koření, které je baleno v množství od cca 0,13 kg – do cca 1,0 kg.

Bylinné čaje

Bylinky a koření nachází své využití nejen při přípravě pokrmů, ale také nápojů. Kromě koření, si tak můžete vybrat i z nabídky** bylinných čajů**, které jsou nejen důležité pro Váš pitný režim, ale také pro celkovou pohodu, harmonii a zdraví.

Bylinný karamel

Zvlášť bylinky a zvlášť karamel si bezpochyby všichni dokážeme představit. Co si však představit pod bylinným karamelem, jaké je jeho použití? Pokud rádi sladíte, respektive se neobejdete bez čaje s cukrem, pak určitě vyzkoušejte některý z bylinných karamelů, například s květem bezu černého. Bylinný karamel zcela nahradí běžně používaný bílý cukr. Budete-li si chtít příště osladit čaj, nebo namazat na chléb marmeládu, či med, vyzkoušejte bylinný karamel. Uvidíte, jak budete příjemně překvapeni jeho výjimečnou chutí a vůní zároveň.

Nabídka bylinných karamelů

Kromě již výše uvedeného bylinného karamelu s květem bezu černého, si můžete zakoupit také bylinný karamel se šalvějí – s jitrocelem – s květem bezu černého pro diabetiky aj.

Další novinky v bylinkách, koření

Kromě bylinného karamelu, by Vás také mohli zajímat další novinky, díky kterým můžete zpestřit Vaše kuchařské umění. Kupříkladu takové buffalo – jedná se o ostrou, jemně mletou směs, která by neměla chybět při žádné grilovací akci hovězích, nebo krůtích bifteků. Další novinkou je mák, ne však modrý, který známe a najdeme v každé domácnosti, ale bílý. Jedná se o novou odrůdu, která má oproti modrému máku jemnější chuť. Bílý mák můžete použít do každého pokrmu, do kterého přidáváte pomleté ořechy. V neposlední řadě si zaslouží představit i pepř dlouhý, který pochází z jižní Asie a je využitelný například k masu, ale i sýrům.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11811 (cesky-magazin.cz#256)


Přidat komentář