Účetnictví a daně - Praha 2

Stojíte před otázkou, zda vůbec jít do podnikání, protože nejste znalí v účetní a daňové oblasti? Nebo jste se již zařadili mezi podnikatele, ale nejste zrovna moc spokojeni s dosavadní prací Vašeho účetního a ekonomického oddělení?

V obou případech se Vám nabízí elegantní řešení spočívající ve svěření účetnictví, nebo daňové evidence, včetně daňové oblasti a případně i mzdového účetnictví vybrané externí kanceláři. Budete moci očekávat profesionální práci. Naopak již nebudete muset řešit případné dohledávání chyb, vysvětlování příslušným úřadům, z jakého důvodu jste opomněli při zpracování účetnictví, daňové evidence, přiznání daní, mzdového účetnictví, na to, či ono. A s tím souvisí i konec uhrazení případných pokut, penalizací aj.

Účetnictví a daně - Praha 2

Účetnictví a daně - Praha 2

Jste-li z Prahy 2 či okolí, pak Vám můžeme dát tip na účetní paní Ludmilu Žaludovou, která se může pochlubit dlouholetou praxí v oboru. Paní** Ludmila Žaludová** existuje od roku 1997. Vede** daňovou existenci, podvojné účetnictví a mzdové účetnictví.** Účtuje** fyzické osoby, právnické osoby, neziskové organizace, bytová družstva a společenství bytových jednotek.** Zpracovává daňová přiznání k dani z příjmu, DPH, Silniční daně a jiné.

Služby, které paní** Ludmila Žaludová** poskytuje jsou:

  • daňová evidence
  • vedení účetnictví (podvojné)
  • zpracování mezd
  • evidence majetku
  • skladové hospodářství
  • daňová přiznání
  • rekonstrukce účetnictví

Bude záležet čistě na Vás, zda využijete jen jedné z dílčích služeb, nebo doslova zahodíte veškeré starosti spojené s účetnictvím, daněmi, mzdami za hlavu, a volný čas věnujete samotnému podnikání, ve kterém jste zase Vy profesionály.

Budete-li si chtít domluvit konzultační schůzku za účelem dohodnutí si podmínek, způsobu předávání podkladů, pak tak můžete učinit telefonicky, nebo emailem.

Účetnictví - Ludmila Žaludová

Telefonní kontakt: ** +420 604 507 897**

Emailové spojení:** ludmila@zaludova.cz**

Více informací o účetnictví a daně Praha 2 naleznete zde:http://ucetni-zaludova.cz/

 

Účetnictví a daně - Praha 2

Vedení účetnictví, daňové evidence

Nevíte, co vše Vás bude čekat v začátcích Vašeho podnikání? Velmi snadno se může stát, že i přes veškerou snahu něco neopomePersonalistika a zpracování mezdnout, se stane pravý opak. Vyznat se v účetní oblasti není nijak snadnou záležitostí pro řadové účetní, natož pro jedince, kteří se doposud danou problematikou nezabývali. Vysledovat a mít v patrnosti veškerou legislativu, zaznamenat a přenést do praxe měnící se nařízení, vyhlášky, zákony, je časově náročnou záležitostí. Ovšem věnovaný čas sám o sobě nestačí. Je potřeba disponovat patřičnými znalostmi a zkušenostmi. Oslovíte-li však účetního specialistu, může Vám být do značné míry nápomocný nejen v rámci samotného vedení účetnictví, daňové evidence. Můžete také čekat odborné poradenství a konzultace při zahájení účetnictví aj.

Zpracování mezd

Mzdová oblast velmi navazuje, a také se prolíná s účetnictvím, jako takovým. Zaměstnáváte-li minimálně jednoho pracovníka, ať už na pracovní smlouvu, nebo na některou z dohod, patří k Vašim dalším povinnostem zpracování mezd a dalších souvisejících činností, například evidenční listy důchodového pojištění, vedení mzdových listů, roční zúčtování daní aj. I na zpracování mezd se můžete dohodnout s Vámi vybranou firmou. Ideálním řešením pak je, když Vám účetnictví, daňovou evidenci i mzdy zpracovává jedna firma, místo dvou, či více. Eliminují se tak případné nesrovnalosti aj.

Zpracování veškerých daňových přiznání

Nedají Vám daně tzv. spát? Blížící se přelom a začátek roku je pro Vás poměrně stresujícím obdobím? Před Vámi je nejen zhodnocení roku z hlediska úspěšnosti hospodaření firmy, zisku, přípravy další podnikatelské strategie, ale také musíte řešit zpracování a včasné podaní daňových přiznání? Toho můžete být ušetřeni, využijete-li služeb daňového speciaDaňové poradenstvílisty. U nich navíc můžete očekávat oprávnění pro podání daňových přiznání k dani z příjmů v prodlouženém termínu.

Zpracování písemností při komunikaci s úřady

To, že jestli jsou Vaše účetní data, mzdová data zpracována včas a správně dle aktuální legislativy, je prověřováno ze stran příslušných úřadů. Krom kontrol je však od Vás také vyžadována další spolupráce při komunikaci s úřady, vyplňování požadovaných dokumentů, zpracování statistických údajů aj. Také tyto činnosti můžete přenechat Vámi vybrané firmě. Ušetřený čas budete moci věnovat třeba samotnému podnikání.

Daňové poradenství

V rámci daňového poradenství se Vám od vybrané auditorské, daňové kanceláře dostane služeb, díky kterým budete moci předcházet případným nepříjemným důsledkům souvisejícím s daněmi. Pokud však již před Vámi je nevyhnutelné daňové řízení, firma Vás může zastupovat v celém průběhu řízení, a to i s případným odvolávacím řízením, či žalobou u správního soudu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11784 (cesky-magazin.cz#499)


Přidat komentář