Pojišťovací a finanční poradenství - Nymburk

Finanční a pojišťovací poradenství je dnes často záchranou pro mnohé domácnosti. Zvláště, pokud se jedná o profesionálního nezávislého poradce, který své služby poskytuje s výhledem na budoucnost a ne na okamžitý zisk.

Vyplatí se finanční poradce?Finanční poradenství

Je vůbec dobré mít** finančního poradce** nebo je tato služba jen pro ty, kdo na to mají? Tak toto trápí řadu lidí. Věřte, že kvalitní finanční poradenství není jen pro vysoké podnikatele, ale i pro každou rodinu. Je pro každého, kdo potřebuje pomoci se správným rozhodnutím o investování i ukládání svých peněz. Je tedy pro důchodce, pro lidi v aktivním věku, pro mladé rodiny, ale dokonce i pro studující. Vždyť spoření či pojištění zakládají zodpovědní rodiče svému dítěti již při narození.

Profesionální finanční a pojišťovací poradce

Jednu dobu se to hemžilo nabídkami poradců, kteří se snažili za každou cenu vydělat. Tedy i v okamžiku, kdy jim bylo jasné, že jejich klient uzavírá nevýhodnou smlouvu o produktu. Nespokojenost s těmito poradci rostla, a šlo to až tak daleko, že někteří dnes již mají tuto činnost zakázanou samotnou centrální bankou, která udílela registraci. V dnešní době naštěstí těmto poradcům pšenka nekvete. Profesionální finanční a pojišťovací poradce je dnes vysoce vzdělaný odborník, který se bezpečně orientuje v nabídce trhu, svou práci odvádí podle toho, jaké potřeby a jaké produkty jsou pro klienta nejvhodnější. Zásluhou neustálých školení a odborných seminářů poradcům neuteče žádná změna, žádná novinka ani novelizace, která se na finančním trhu objeví. To jim umožňuje kvalitně a odpovědně porovnávat jednotlivé produkty a vybírat z nich ty, kterou jsou na míru dané situace klienta. Navíc každý poradce je dnes školen tak, aby uměl vidět do budoucna. Tedy ví, že pokud odvede perfektní služby, pak získá spokojeného klienta, který se na něho bude stále obracet a navíc mu přivede další klienty.Peníze

Doporučení poradce

Spokojení klienti si často doporučují poradce, se kterým byli spokojeni. Ovšem zde je třeba dát si pozor, abyste si sami nenaběhli. Platí totiž pravidlo, že co je dobré pro druhého, nutně nemusí být přínosem pro vás. Tím samozřejmě není na mysli doporučený poradce, ale produkt, který připravil a nabídl vašim přátelům. U finančního poradenství je nutné, aby se vše odvíjelo od aktuální nabídky finančního trhu, a od situace klienta v současné době a s ohledem na budoucnost. Právě to je důvod, proč finanční poradce nabídne každému klientovi jiný produkt a vždy bude tvrdit, že je pro něho nejvýhodnější. Každý klient je jiný, každá domácnost je jiná, a tudíž každému bude prospěšný jiný finanční produkt.

Závislý nebo nezávislý poradce?

To je na rozhodnutí každého klienta. Závislý poradce nabízí pouze produkty konkrétní firmy. Jeho nabídka je úzká, nemá porovnání, poněvadž vlastní produkt je vždy nejlepší. Ale ne vždy je nejlepší právě pro klienta. Z toho důvodu se jeví jako vhodnější nezávislý poradce, který má v nabídce finanční a pojišťovací produkty různých firem. Pokud tedy věříte produktům některé firmy, pak si můžete sjednat schůzku s jejím vlastním poradcem. Pokud však potřebujete vyřešit rodinnou situaci, pořídit více produktů a jde vám především o jejich výhodnost a skloubení s vaší finanční situací, pak bude lépe, když zvolíte nezávislého finančního a pojišťovacího poradce, který má pozitivní reference a kvalitní doporučení.

Hypotéky - financování bydlení

HypotékaJsou způsobem jak vyřešit financování bydlení. V současné době se banky předhánějí v nabídce hypotečních úvěrů a snaží se nabídnout, co nejvýhodnější hypotéku. Hypoteční úvěry dnes mají opravdu nízkou úrokovou sazbu. Toho se snaží využít stávající klienti, kterým končí fixace. Přestože nabídka je opravdu široká, tak by každý měl být opravdu obezřetný. Nízký úrok není všechno, a je zapotřebí znát i** další podmínky.** Ty vám osvětlí finanční poradce, který je seznámen i s tím, co je napsáno malým písmem za smlouvou. Tedy s tím, co řada klientů vůbec nečte. Finanční poradce má však mnohem širší informace, které vám pomohou při kvalitním rozhodnutí.

Úvěry a jejich nabídka

Úvěry dnes nabízí opravdu kde kdo. V nabídce najdete úvěry na bydlení, na spotřební zboží, na dovolenou, zážitky, na studium, ale i na vyjití do výplaty. Je mnoho institucí, které úvěry nabízejí. Ne každá je však solidní a ne každá nabízí kvalitní produkty. Špatně zvolený úvěr vás může dostat do neřešitelné situace. Úroky nabíhají velmi rychle a vy můžete více splácet právě na úrocích, než na půjčených financích. Nevýhodný úvěr je možné i několikrát přeplatit. Zejména úvěry typu: „pomůžeme vám do výplaty půjčkou.“ Těm by se každý měl obloukem vyhnout. Když už se dostanete do finanční tísně, a například shoří pračka, s ní odejde motor auta, a tak nějak je vše špatně, tak si rozhodně neberte jeden úvěr za druhým, ale obraťte se na** finančního poradce, který vám pomůže vybrat bezpečný úvěr, který vás nepoloží na lopatky.**

Spoření na mírušťastná rodina

Spořit si je důležité. Odkládat alespoň sto korun je výhodné. Ale nejlépe uděláte, když budete spořit výhodně. S tím vám pomůže opět finanční poradce. Ten dokáže najít** typ spoření šitý na míru**. Pro miminko, školáka, studenta, rodinu, jednotlivce, důchodce. Prostě pro každého, jen to nejlepší a nejvýnosnější. Spořit lze krátkodobě, dlouhodobě, k důchodu i ke svatbě. Spoření je důležité i u rodin, kde není peněz nazbyt. Pokud však uspoříte i tu zmíněnou stokorunu měsíčně, může se vám pak stát, že za pár let ty peníze přijdou opravdu vhod.

Pojištění a jeho druhy

Pojištění bylo jeden čas takovým byznysem. Dnes je** pojištění** opět tam, kde má být. Tedy pokud si necháte poradit od kvalifikovaného poradce, tak budete mít pojištění na míru vašich potřeb. Pojistit by se měl každý. Opět jsme u stokoruny. Již stokorun měsíčně vám zajistí dostatek financí v případě onemocnění. Pak jsou tu i mnohé další pojistky. Pojištění odpovědnosti, majetku, ze zákona, domácnosti, pojištění na cesty a další. Každé má svá specifika a každé má různé podmínky, které jsou jinak výhodné. Právě jejich porovnání vám pomůže vybrat nejvhodnější produkt, abyste zbytečně neplatili více, než je třeba a zároveň za své peníze dostali při pojistné události maximum pomoci.

Investování

Je tu pro každého, kdo chce vydělat. Investování může být bezpečné i zcela riskantní. Záleží na tom, kde a s kým investujete. S dobrým poradcem můžete získat příjemný finanční obnos, který se vám bude vždy hodit. Již jste se poradili s tím svým poradcem, jak investovat a získat více pro lepší život?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11779 (cesky-magazin.cz#491)


Přidat komentář