Pojištění a finanční poradenství Praha

Finanční poradenství vám může vytrhnout trn z paty. Zejména pokud jde o nezávislé finanční poradenství, kdy je poradce schopen najít nejvhodnější řešení právě pro vás a vaši domácnost.

Finanční poradce

Na trhu se denně nabízí celá řada produktů, které se předbíhají v rádoby výhodné nabídce. Nedejte se však mýlit. Každá finanční nabídka je opravdu výhodná jen pro poskytovatele. Pro ty, jež si půjčují, je vFinanceždy jejich výhoda jen v tom, že si mohou půjčit na to, co jim chybí. Trochu jiné je to u pojištění, spoření a penzijních připojištění. Přesto všechno je možné, že budete některý z produktů potřebovat. Pokud tomu tak je, pak se nikdy nerozhodujte sami. Finanční produkty se totiž nabízejí zajímavým způsobem. Pokud si je sjednáváte sami, anebo se závislým poradcem, pak se vám může stát, že sjednáte něco, co vlastně vůbec nechcete. Podstatné věci jsou totiž napsány velmi maličkým písmem, které často odradí číst, co je tam vlastně napsáno. A poradce? Ten o těchto podstatných věcech většinou jen mlčí. Proto je nejvhodnější pro sjednání finančních produktů vyhledat nezávislého finančního poradce, který vám nejprve sestaví váš** osobní finanční plán** a teprve pak vám nabídne nejvhodnější finanční produkty. Nezávislý** finanční poradce** nemlčí nikdy, ten vždy odpovídá pravdivě na vaše otázky, a nezamlčí žádnou podstatnou maličkost.

Finanční poradenství Praha

Ti, kterým není jejich finanční situace ukradená, kteří rádi vědí, co podepisují, kteří uzavírají úvěrové smlouvy s rozvahou, ti, kteří nekývnou na první nabídku pojišťovny, jež je osloví a kteří si nesjednají hypotéku nebo stavební spoření dle povrchních informací známých např. z televizních reklam, by měli využít služeb finančního a pojišťovacího poradce. V Praze a okolí působí pan Pavel Borský, který se zabývá komplexním finančním poradenstvím a pojišťovací činností. Pomůže Vám uzavřít výhodné pojištění, pomůže Vám s financováním nemovitosti, s vytvářením rezerv pro budoucí potřeby nebo s investicemi.** Pavel Borský** vychází ze svých dlouholetých zkušeností, které rád předává svým klientům. Věnuje se každému individuálně a zakládá si na dlouhodobé spolupráci, neboť jen tak může uspokojit všechny finanční potřeby klienta. Hledáte-li seriózního finančního a pojišťovacího poradce, a jste z** Prahy či okolí**, pak zavolejte panu Borskému na telefonní číslo: +420 737 440 629 nebo pošlete dotaz na email: pavel.borsky@ovbmail.cz.

Pavel Borský

Tel.: 737 440 629

E-mail: pavel.borsky@ovbmail.cz

 

Komplexní finanční poradenství v oblasti pojištění

U** pojišťovacích produktů** je to obdobné. Pojištění může být nastaveno v různých hladinách a za různým účelem. Pojištění může být i s investiční nebo spořící vložkou nebo jen čistě pojištění na danou pojistnou událost. I zde je řada informací maličkým písmem a i zde je vhodné najít si nezávislého finančního poradce, který je zaměřen na pojistné produkty. Takový poradce se orientuje v široké nabídce všech pojišťoven, umí tyto nabídky porovnat, vyhodnotit, a na základě vašeho finančního plánu vybrat tu nejvhodnější pro vaše potřeby. Jinak to lze nazvat pojištění na míru.** Nezávislý poradce** není jen ten, kdo nabídne pojistné smlouvy, ale také o nich hodně ví. Vysvětlí vám, co vše můžete získat, za jaký peníz a na jak dlouhou dobu. Vysvětlí i pojistné podmínky, možnosti pojistného plnění, co sníží platby, zda je lépe platit pojištění měsíčně, čtvrtletně, pololetně nebo ročně. A především nezávislý poradce vám nabízí** komplexní finanční poradenství**, které vám má pomoci, tedy nic vám nenutí, pouze doporučuje a nabízí, ukazuje možnosti a vysvětluje podmínky. Ale konečné rozhodnutí nechává na vás.

Stavební spoření

Jde o spořící produkt s možností úvěru. I v současné době patří tento produkt k nejvýhodnějším. Je možné ho využít pouze jako** spořící**, nebo po určité době využítPeníze možnosti velmi výhodného úvěru. Ten je nabízen jako** úvěr ze stavebního spoření** nebo o překlenovací úvěr. Úvěry ze stavebního spoření patří k nejvýhodnějším. Stavební spoření se uzavírá na dobu 6 let. Je velmi výhodné zejména pro poskytovanou úrokovou sazbu. Výhodná je i státní podpora a to, že úrokové výnosy jsou osvobozeny od daně z příjmů. Jedinou nevýhodou stavebního spoření je, že podobu spoření vložené peníze není možné využívat.

Penzijní připojištění

Cílem penzijního připojištění je zajistit se na období důchodu, kdy příjmy podstatně klesnou. Velmi výhodné je začít s pojištěním již při prvním nástupu do zaměstnání. Podmínkou však je, aby vám již bylo 18 let. Teprve v 18 letech je možné sjednat penzijní připojištění. Důležité je i mít trvalý pobyt v České republice a být pojištěn pouze u jednoho fondu. V době pojištění stát vyplácí účastníku podporu, která je závislá na typu penzijního pojištění a výšce měsíční splátky. Navíc je možné využít daňové úlevy. Sjednat si penzijní připojištění se vyplatí s pomocí nezávislého poradce, který vám vysvětlí změny platné od ledna 2013, a pomůže vám vybrat nejvhodnější způsob penzijního připojištění v závislosti na vašem věku i příjmu a dalších možnostech.

Úvěry a hypotéky

Pokud si chcete sjednat** úvěr**, pak se určitě poraďte s finančním poradcem. Nikdy nesjednávejte úvěr jen tak narychlo. To se vám může velmi vymstít v nevhodných podmínkách a vysokých úrocích. Co se týče výběru úroku, tak by ho mělo předcházet vytvoření finančního plánu a zjištění vašich možností v současné době i do budoucna. Další důležitou částí výběru je, nikdy se neobracet na nebankovní společnosti, kde získáte sice půjčku okamžitě, ale za úrok, který je velmi vysoký. Z dalších podmínek je nutné si pohlídat RPSN a poplatky za možné předčasné splacení úvěru. Pokud budete úvěr vybírat s** finančním poradcem**, tak jeho zřízení bude bez vedlejších nákladů, bezpečné a rychlé. Výhodou prověřených úvěrů je nejen bezpečnost, ale i průhlednost úvěru, což znamená, že víte, jak velkou částku a za jak dlouhou dobu budete muset splatit, z čeho je složená splátka, kolik zaplatíte navíc a kolik vás bude stát případné vedení účtu k úvěru.

Hypotéka je nejvýhodnější způsob financování bydlení v případě, že nemáte dostatek financí. Hypotéky existují nejen na bydlení, ty se označují jako účelové, ale i neúčelové, které se nazývají americké a mohou být použity libovolným způsobem. Pak existuje Australská hypotéka, která je určena na bydlení a má zajímavý princip půjčování. V podstatě vše je tak, že čím více si klient půjčí, tím větší slevu ze základní úrokové míry dostane. Hypotéka je dlouhodobý úvěr na vysoké částky a tak se vyplatí velmi dobře zvážit vaši situaci. Hypotéka je zajištěna vaší nemovitostí. A to i v rozestavěném stavu a zástava je zapsána na katastrálním úřadě. Kromě zástavy nemovitosti se vyžaduje i ručení životním pojištěním, které je sjednáno ve prospěch banky, která hypotéku poskytla.

Životní pojištění a rizika

Životní pojištění se nabízí v několika podobách. Ty mají společný základ, kterým je ochránit blízké osoby před vaším nečekaným úmrtím, nebo zajištění půjčky či hypotéky, anebo vaše vlastní zajištění v případě nehody a jejích trvalých následků. Kromě toho může mít** životní pojištění** i spořící či investiční složku. Životní pojištění není pro každého. Pojišťovny si své klienty velmi pečlivě vybírají. To proto, že tímto způsobem minimalizují možnost plnění. Životní pojištění je proto omezeno věkem, a** zdravotním stavem klienta**, který musí klient při žádosti o sjednání životního pojištění doložit. Na základě zjištěných informací může pojišťovna klienta odmítnout. Životní pojištění se vyplatí sjednat v případě, že máte dostatečný příjem a jste hlavním živitelem rodiny. Sjednání životního pojištění se děje většinou přes finanční poradce. Proto i zde je vhodné oslovit nezávislého finančního poradce a nechat si vyhotovit nabídku životního pojištění. Tak se vyhnete, zbytečným rizikům, které toto pojištění nese. Určitě se nevyplatí sjednat si životní pojištění se spořící složkou. Spojení těchto dvou produktů se ukázalo jako velmi nevýhodné. Pokud chcete spořit i být životně pojištěn, je lépe si sjednat dva výhodné finanční produkty, než jeden nevýhodný. Stejné je to s životním investičním pojištěním. I zde vám kvalitní profesionální finanční poradce doporučí raději dva kvalitní produkty, než jeden nevýnosný a nekvalitní.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11789 (cesky-magazin.cz#519)


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat