Nezávislý finanční poradce - Zlín a okolí

Víte, kdo má dokonalý přehled o nabídce finančního trhu? Nezávislý finanční poradce. Jde o finančního poradce, který nabízí široké služby s ohledem do budoucna. Klient je pro něho na prvním místě.

Okolo finančních poradců toho již bylo napsáno mnoho. Nejčastěji šlo o nabídku jejich služeb, korektnost, poctivost vůči klientovi a pak také o výhodnosti nabízených produktů. Vše plynulo z neznalosti trhu, v počátcích nového perspektivního finančního oboru, který však řada lidí využila k rychlému zisku. Naštěstí dnes již většinou pochybní finanční poradci nemají příliš mnoho šancí. To proto, že finanční služby je možné, stejně jako jakékoli jiné služby reklamovat. A pokud nepořídíte u jednotlivých instancí, tedy u společnosti, pro kterou finanční poradce pracuje, pak můžete uplatnit reklamaci u asociace, u které je poradce členem. V současnosti jsou na trhu dvě asociace, a to AFIZ a USF. Vzhledem k tomu, že členství v asociaci není povinné, tak můžete reklamaci uplatnit také přímo u ČNB, tedy u hlavního dozorového orgánu nad finančním trhem České republiky. Ten má i takovou moc, jako zakázat finančnímu poradci činnost, ať již na omezenou dobu, nebo trvale.

Nezávislý finanční poradce - Zlín a okolí

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví paní Bronislava Chromková, která si je vědoma toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tato profesionálka v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • vypracuje analýzu rodinných financí
  • poskytuje poradenství v oblasti stavebního spoření, úvěrů, hypoték a financování bydlení, vč. pojištění osob i majetku

  • poradí i s životním pojištěním a zajištěním na stáří

Cílem finanční poradkyně Bronislavy Chromkové je Vaše spokojenost. Odbornice paní Bronislava Chromková cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohla co nejlépe posloužit.

Finanční poradce - Bronislava Chromková
** Telefonní kontakt: +420 774 066 978**
** Emailové spojení: chromkova@allfinas.cz**

Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů.

Nezávislý finanční poradce - Zlín

Z celé řady zkušeností vyplývá, že nejlepší finanční služby nabízejí nezávislí finanční poradci. Nejspíš to plyne z toho, že** nezávislý finanční poradce** pracuje na základě provizí. Tedy své služby poskytuje klientům zdarma. Je tedy pro něho maximálně výhodné, když je klient spokojený a žádá si další služby. Případně, když ho dále doporučí. Ostatně je prokázáno, že spokojený klient ve finančnictví o svém zážitku řekne minimálně dalším sedmi lidem z deseti. To s sebou nese pozitivní reference, které přivádějí další klienty. A toho si je nezávislý finanční poradce vědom. Navíc ví, že spokojený klient se vrací. A ve finančnictví nejde o krátkodobý vztah, ale o dlouhodobou spolupráci klient – finanční poradce.

Proč zvolit nezávislého finančního poradce?

To je jednoduché. Nezávislý finanční poradce nabízí široké služby od různých ústavů. V jeho nabídce najdete finanční produkty bank i finančních společností. Zde se však rozhodně nemusíte bát. Finanční poradce vždy vybere takovou finanční společnost, která nabízí kvalitní služby. V jeho nabídce nenajdete žádné služby a finanční produkty od finančních společností, které se řadí k nevýhodným, ne-li až lichvářským. Nezávislý finanční poradce má možnost porovnání finančních produktů od různých ústavů a tudíž i výběru nejvýhodnějšího finančního produktu pro klienta. To běžný finanční poradce, který pracuje pro určitou společnost nebo ústav nemůže.

Doporučení finančního poradce - Zlín

Může se stát, že vám bude nezávislý finanční poradce doporučen například vaším kamarádem. Ten bude nadšený, jak skvěle finanční poradce vyřešil jeho problémy. A tak vy budete očekávat stejná řešení. To však není možné. Nezávislý finanční poradce pracuje na individuálním přístupu ke každému klientovi. Tedy i každé řešení finanční situace je jiné. Jinak to ani nejde. Každý klient, každá rodina je originál. Liší se příjmy, problémy, pohledem na finance i možnostmi řešení. A tak pro každého najde finanční poradce řešení problémů na míru. Tím odvede tu nejlepší práci.

Jak pracuje nezávislý finanční poradce?

Nečekejte řešení hned na první schůzce. Ta je pouze seznamovací a informativní. V jejím průběhu se bude finanční poradce vyptávat na vaše příjmy, výdaje, úvěry, karty, pojištění, bude ho zajímat váš pohled na svět, vaše přání, představy, to, jak si představujete svou finanční situaci. Pokud máte nějaké finanční produkty, tak si vezme jejich kopii. V rámci první schůzky s vámi vyplní některé dotazníky. Většinou dotazník o vašich potřebách a někdy i investiční dotazník. Obojí je nutné podepsat, přičemž vám ponechá kopii. Již na další schůzku přinese vypracovaný finanční plán přesně na míru vašich možností, potřeb a přání.

Finanční plán - Zlín

Druhá schůzka se nese v duchu seznámení klienta s možnostmi, které ukázal osobní finanční plán klienta. Zde jsou sepsány možnosti finančních produktů, které splní přání klienta. Zároveň je zde také uveden způsob, jak se může klient ochránit před nenadálými událostmi. Je zde i ukázána možnost spoření a investování. Finanční plán většinou není konečný a je dále upravován podle potřeb a přání klienta, a podle možností, které nabízí současný finanční trh.

Problémy s úvěry a kartami

Mnoho lidí se potýká s nevýhodnými úvěry a kreditními kartami. Splátky jsou často až tak vysoké, že nezbývá na nic jiného. Nezávislý finanční poradce umí vyřešit i tuto situaci. Podle potřeby zajistí možnost konsolidace, nebo neúčelového úvěru či hypotéky, jejichž zásluhou se nevýhodné úvěry a karty splatí. Nový úvěr je pak celkově levnější a splátka je jen jedna a nižší.

Hypoteční úvěry na bydlení - Zlín

Nejvýhodnější hypotéku zajistí nezávislý finanční poradce. Je podrobně seznámen s nabídkou trhu, a tudíž dokáže najít takovou hypotéku, která bude šitá na míru potřeb klienta. Přitom umí zajistit** hypoteční úvěr**, přestože klient nemá žádné vlastní úspory. A ani v tomto případě se není třeba bát vysokých úroků a poplatků. Nezávislý finanční poradce dokáže nejen sjednat jeden účelový finanční produkt, ale umí finanční produkty navzájem doplňovat. A tak například chybějící úspory je možné nahradit stavebním spořením, a získat tak nižší úrok, než má sto procentní hypoteční úvěr.

Stavební spoření je cesta k bydlení - Zlín

Stavební spoření, stejně jako hypoteční úvěr má výhodu v možnosti daňového zvýhodnění. Navíc je zde malý příspěvek státu a často velmi příjemný úrok. Stavební spoření není jen o spoření, ale je možné získat i úvěr ze stavebního spoření. Nezávislý finanční poradce stavební spoření umí zkombinovat s hypotečním úvěrem a ušetřit tak klientovi nemalé finance.

Pojištění dává jistotu

To nezávislý finanční poradce moc dobře ví. A tak ke každému úvěru umí sjednat i adekvátní pojištění, které klienta ochrání v případě nečekané události, ať již to bude nemoc, nebo ztráta zaměstnání či například živelná pohroma nebo krádež. Základem každého pojištění je jeho správné nastavení.

Co se týče** pojištění nemovitostí**, tak zde je třeba pohlídat cenu nemovitosti tak, aby korespondovala s pojištěním. Jen tak dostane klient maximální odbytné.

U pojištění osob je zase vhodné zajistit odpovídající typ pojištění. Pokud jde o osobu, na kterou je napsán úvěr a zároveň je to osoba, která má nejvyšší příjem v rodině, pak zde je vhodné životní pojištění, které dokáže zabezpečit celou rodinu. Běžné osobní pojištění ochrání klienta před problémy s financemi, když onemocní nebo přijde o práci. Toto pojištění je možné sjednat jako rodinné, tedy pro více účastníků.

Pojištění domácnosti může zahrnovat celou řadu problémů. Kromě například krádeže také pojištění škody, domácích zvířat a další.

Nezávislý finanční poradce nabízí služby na míru

Nezávislý finanční poradce nabízí kompletní nabídku finančních produktů na trhu. Podle vašich přání vám zajistí i výhodné spoření na důchod, uzavření povinného nebo havarijního pojištění, spoření pro děti, nabídne možnosti investování, pomůže s fixačním obdobím hypotéky. A bude se k vám vracet. Bude hlídat možnosti, které se objeví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11791 (cesky-magazin.cz#615)


Přidat komentář