Kvalitní pojištění speciálně pro ženy

Život, jako takový, s sebou přináší nejen radosti, ale i strasti. Ne vše jde tak, jak si plánujete. Ovšem, můžete být připravené na řadu situací, jako je například závažné onemocnění, operace, těhotenské komplikace aj.

Kdo by chtěl hned myslet na potíže a to nejhorší, co nás může potkat. Jenže „myslet a plánovat dopředu“ se rozhodně vyplatí, a to především v souvislosti se zajištěním na budoucnost a tzv. horší časy. Že nemáte ještě uzavřené životní pojištění? Nebo Vaše stávající životní pojištění neřeší a nepamatuje na výše zmíněné situace? V tom případě je dobré zvážit založení kvalitního pojištěn í speciálně pro ženy.

Kvalitní pojištění speciálně pro ženy

Životní pojištění, které nabízí pojišťovny

Počet pojišťoven, které nabízí životní pojištění, je více než deset a nelze vyloučit, že pojišťoven nebude přibývat. Vybrat si z tak velkého počtu tu nejvhodnější, pak není vůbec jednoduché. Udělat si tzv. vlastní mini průzkum Vám může zabrat značné množství času a stejně nezaručí, že veškeré „volně dostupné informace“, uveřejněné na jejich webových stránkách, jsou kompletní. Není totiž výjimkou, že řada pojišťoven nedává „všanc“ své know-how a raději osobně seznámí potenciálního klienta s konkrétním produktem.

Proč neotálet s uzavřením životního pojištění

Říkáte si, že není důvod, proč se zabývat životním pojištěním, že počkáte třeba na příští rok, či ten další? V tomto případě se však držet rčení „co se vleče, neuteče“, není zrovna ideální. Od 21.12.2012 totiž bude na základě rozhodnutí Evropské Komise platit: Stejné ceny pro muže a ženy. Což pak může v konečném důsledku pro ženy znamenat výrazné zdražení rizikového životního pojištění od 40 až do 80%.

Zdražení pojištění z důvodu nastolení jednotné sazby pojistného

V rámci pojištění tak dojde na zásadu rovného zacházení, a to s muži i ženami. K zmíněným jednotným sazbám pojistného se bude přihlížet u nových pojistných smluv, a to právě od 21.12.2012. Je tedy zcela na Vás, zda využijete jedinečné příležitosti a rozhodnete se pro výhodné uzavření životního pojištění do uvedeného data, nebo necháte věci plynout a s uzavřením počkáte. Byla by to však škoda, protože za rok, dva, tři…, se rozdíl mezi částkou před a po sjednocení, vyšplhá na významnou cifru. Za „ušetřené peníze“ si budete moci pořídit něco do domácnosti, dopřát dovolenou aj.

Rakovina děložního čípku

Výhodné životní pojištění od Allianz

Na základě výše uvedeného můžete u pojišťoven očekávat určité výhodné nabídky. Nelze se však na tento fakt spoléhat. Pojišťovny se mezi sebou mohou předhánět a nabízet tak ženám ty nejvýhodnější nabídky, nebo také ne. A krom toho, nezasvěcený laik zase tak lehce nepozná, zda se skutečně bude jednat o nabídku výhodnou, či ne. Číst tzv. mezi řádky není mnohdy jednoduché.

Je tu však pojišťovna, která nabízí v současnosti nejlepší životní pojištění pro ženy v Česku. Řeč je o** pojišťovně Allianz**.

Proč volit pojištění od Allianz

A proč dát přednost zrovna pojišťovně Allianz a nevolit pojišťovnu jinou? Důvody, které Vás mohou přesvědčit: jako jedna z mála pojišťoven přichází s nabídkou levnějšího úrazového pojištění. Nabízí také levnější sazby životního pojištění oproti mužům. Nabízí také nejširší asistenční služby. V neposlední řadě pak můžete očekávat i nejlepší podmínky plnění, a to při pracovní neschopnosti, hospitalizaci pro ženy aj.

Pojištění pro těhotné ženy

Kvalitní připojištění PRO ženy

Pojišťovna Allianz přichází s novinkou, a to s produktem „Připojištění PRO ženy“, které je, jak již název napovídá, přímo vytvořené pro něžné pohlaví.

Vezměte si, kolik přibývá rizikových těhotenství, porodních a poporodních komplikací spojených například s předčasným porodem? S tím souvisí i závažný zdravotní stav novorozence. Nejen na tyto případy právě pamatuje Připojištění PRO ženy. Vedle těchto vzpomínaných případů připojištění také řeší závažná, a to nejen ženská onemocnění, a také operace.

V rámci životního pojištění můžete pojistit další osoby

Pojďme se nyní podívat na investiční životní pojištění, jako takové. U produktu životního pojištění se můžete nejen pojistit samotné, ale třeba i Vaše potomky. Záleží pak na Vás, zda si necháte Vaše ratolesti pojistit, nebo partner/manžel.

Volte investiční životní pojištění s možností flexibility

Říká se, co je psáno, je dáno. To ostatně bude platit u Vaší uzavřené životní pojistky. Neznamená to však, že dané musí být neměnné a nebude se s ním moci nijak dál pracovat. Poinformujte se u Vašeho finančního, či pojišťovacího poradce, zda

u produktu, který Vám nabízí, je možné měnit bez problémů například výši částky, krytí určitého rizika aj.

Současná situace nemusí být stejná za pár let

Život s sebou, jak plyne, přináší změny. To, že Vaše finanční, osobní, zdravotní situace je v současnosti „taková“, nemusí být za pět, deset, dvacet let stejná. Krom toho, jedná se o velmi malý předpoklad. Navíc, pojišťovna může přijít i s novou nabídkou, rozšířením produktu aj. A bude-li možné tyto změny začlenit do Vaší stávající smlouvy, bude to pro Vás znamenat bezpochyby přínos.

Nejen volba pojišťovny a produktu je důležitá

Aby vše klapalo, jak má, je třeba si zvolit nejen tu nejvhodnější pojišťovnu, doporučit si produkt, vytvořený Vám na míru, ale také spolupracovat s profesionálním zástupcem dané pojišťovny. Možná patříte totiž k těm klientům, kteří pojišťovacího poradce viděli naposledy při podpisu pojistného produktu, a pak již ne, či až při skončení pojistného produktu. V takovém případě však zde zástupce pojišťovny nebyl pro Vás a s největší pravděpodobností mu šlo výhradně o získání co největšího počtu klientů. V tom případě se samozřejmě nedá mluvit o nějaké spolupráci.

Pojištění pro těhotné ženy

Oslovte profesionálního zástupce pojišťovny

Řada pojišťoven jsou velkými společnostmi s centrálou a dislokovanými pracovišti v jednotlivých krajích, městech. Logické je, že si vyberete pojišťovacího poradce, který bude dle Vašeho trvalého bydliště. Přesto budete mít povětšinou možnost si vybrat z určitého množství pojišťovacích poradců. Nejlepší je zvolit si takového, který je ve svém oboru špičkou, je znalý, zkušený a nabídne Vám nejen profesionální, ale i lidský přístup. Pouze z uvedených jmen v seznamu, na webových stránkách pojišťovny však těžko poznáte, koho máte obrazně řečeno „před sebou“. V tom případě je dobré zapátrat v referencích.

Jen ve spojitosti tzv. silné trojky, v podobě vhodné pojišťovny + produktu + zástupce pojišťovny, se budete moci do značné míry přestat stresovat o to, co přinese budoucnost.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11766 (cesky-magazin.cz#204)


Přidat komentář