Finanční poradenství - Pardubice

Stále více lidí se naučilo spolupracovat s finančními poradci. Využijte také jejich služeb, chcete-li se zbavit dluhů, uzavřít výhodné pojištění nebo jen potřebujete poradit, jakým způsobem spořit peníze pro splnění svých snů.

Máte nějaký životní cíl? Už Vás nebaví žít od výplaty k výplatě? Myslíte na budoucnost, na stáří a na zajištění v důchodě? Mnohdy si klademe nepříjemné otázky, na které bychom nejen rádi našli odpověď, ale také je správně vyřešili, abychom konečně měli spokojenější život. Každý má šanci změnit svůj život, alespoň co se týká finanční stránky. Někteří si pomůžou a poradí sami, sami si spočítají a zjistí informace, aby zbytečně peníze nevyhazovali, a mají tu vůli pravidelně měsíčně odkládat jakousi finanční rezervu na horší časy. Většina z nás ale potřebuje jakýsi návod, jak s penězi hospodařit, jak si je rozvrhnout, abychom se zbavili dluhů a ještě k tomu něco uspořili. Od toho jsou tady finanční poradci, kteří nezávazně a bezplatně navrhnou řešení dle individuální finanční situace zákazníka, které jim pomůže dosáhnout stanovených cílů.

Finanční plán je Vaše navigace

S finančním poradenstvím jde ruku v ruce finanční plán. Pokud Vám finanční poradce nevypracuje finanční plán, nemůže být řeč o kvalitních a spolehlivých službách. Profesionálně a kvalitně vypracovaný finanční plán je nástrojem, jak dosáhnout finančních cílů. Bez něj by se finanční situace klienta nemusela vůbec zlepšit a opět by došlo k situaci, kdy klient přežívá od výplaty k výplatě. V lepším případě by našetřil několik málo korun, které by však nikdy nestačili na uskutečnění jeho snů. Finanční poradce od Vás nejdříve zjistí kompletní informace o Vaší finanční situaci. Jaký je Váš příjem, jaké máte závazky, v jaké výši, zda spoříte, jakým způsobem, zda investujete peníze, za co kolik utratíte, apod. Na základě toho sestaví finanční plán s ohledem na Váš obvyklý životní styl a zjistí, kde se dá ušetřit kolik peněz a jakým způsobem. Je dobré věnovat svůj čas finančnímu plánování a nebojte se finančního poradenství. Výrazně Vám usnadní život, přitom bezplatně.

Finanční poradenství – Pardubice

Velmi zkušeným finančním poradcem, který se na trhu financí pohybuje již mnoho let a za tu dobu nasbíral mnoho cenných zkušeností, je i paní Hana Báchorová, která působí v Pardubicích a okolí. Paní** Hana Báchorová** se zabývá kompletním finančním poradenstvím, poskytne Vám cenné informace v oblasti pojištění, spoření, investování, v úvěrech a hypotékách. To vše nezávazně a bezplatně. Na základě vypracovaného finančního plánu Vám navrhne optimální řešení, aby Vás zbavila veškerých finančních problémů, nebo je alespoň minimalizovala, a ukáže Vám cestu jakým způsobem naspořit peníze na Vaše životní přání a cíle. Nechejte si zkušeně a spolehlivě poradit a využijte služeb finančního poradce. Paní Hanu Báchorovou můžete kontaktovat buď e-mailem: hana.bachorova@email.cz, nebo telefonicky: +420 776 250 511.

Jak se co nejlépe pojistit?

Pojištění existuje celá řada. Každý z nás usiluje o to, aby žil co nejlépe, co nejkvalitněji, aby mu nic nechybělo, a aby v případě nečekaných událostí zbytečně finančně nestrádal. Přesto čas od času naše přání a snahu o dobrý a kvalitní život zkříží nepříjemné a nenadálé situace, které nás dokážou vykolejit, a které bohužel nemůžeme ovlivnit. Těmito nepříjemnými nenadálými událostmi jsou zcela jistě krádeže, loupeže, poškození majetku, úmrtí a jiné situace, na které se nikdy dopředu nemůžeme připravit, tedy pokud nehovoříme o finanční stránce. Všechny popsané situace se dějí v naší společnosti dnes a denně. Pokud ne zrovna nám, máme velké štěstí. Každý z nás si přeje, aby tyto situace, když už nás postihnout, zasáhly naše životy, pokud možnost co nejméně. Z toho důvodu je na místě uzavírat různé pojistky, kterých je ale na našem trhu nepřeberné množství a je těžké najít ty nejlepší. S pojištěním Vám pomůže finanční poradce, díky kterému můžete ušetřit mnoho peněz. Stačí, když mu zavoláte a řeknete mu Vaše přání a plány. Finanční poradce Vaši situaci důkladně zhodnotí a navrhne Vám optimální řešení. I tyto služby poskytuje samozřejmě nezávazně a bezplatně.

Stavební spoření

Stavební spoření se stále jeví jako výhodný produkt, jak naspořit peníze a vzít si výhodný úvěr. Spořitelny lákají klienty na atraktivní nabídky v podobě nízkých úrokových sazeb v případě, že byste si chtěli vzít úvěr ze stavebního spoření a tento použít pro účely sloužící k bydlení. Hypotéky stále ještě nejsou dostupné pro všechny i přesto, že již mnoho z bank zmírnilo podmínky pro dosažení hypotéky. Stavební spoření si může založit každý, stejně jako si pak každý může vzít úvěr na bydlení, pokud splní stanovené podmínky. Ty spočívají v délce vedení stavebního spoření a hodnotícím čísle, které se zvyšuje v souvislosti s tím, jak pravidelně spoříte a v jakých částkách. Uzavření smlouvy o stavebním spoření stále představuje jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak naložit se svými penězi a mít je pod kontrolou. Nejenže stavební spořitelny nabízejí zajímavé úročení, ale také státní podporu, které přesto, že již nedosahuje takových částek, jako před lety, stále stojí za pozornost a největší výhodou je již zmíněná možnost v budoucnu čerpat výhodný úvěr ze stavebního spoření na financování bydlení.

Investování peněz

Stále existuje mnoho způsobů, jak své peníze vhodně investovat a rozmnožovat je. Buď je můžete uložit do Vámi zvolené banky, která zaručuje jisté úročení a sledovat, jak penízky pomalu rostou, nebo je vložit do investičních fondů, které v posledních letech vynikaly vysokými zisky. Ale pozor, to nemusí platit v budoucnu. Investice jsou riskantní vždy, v některých případech více, v jiných méně. V těch, co jsou riskantní méně, však musíte počítat s tím, že peníze neporostou takovou rychlostí a způsobem, jaký byste zřejmě očekávali. Peníze se dají investovat do akcií nebo do komodit, kde lze dosáhnout nejvyšších zisků. Je potřeba sledovat pohyb kurzovních lístků, abyste zjistili, že se kurzy pohybují každý den dokonce i o víc než 1%. Jen si představte tu nádheru, že by Vám peníze rostly o více než jedno procento denně. Jsou mezi námi i takoví, kteří jsou schopni koupit a prodat a během pár minut, aby stihli stoupající trend. Následně procento chvilku klesá a v okamžiku, kdy začne narůstat, opět koupí a před tím, než přijde pokles, prodají. Takto se dá vydělávat pořád dokola. V tom umí chodit však zkušení investoři. Chcete-li se také naučit investovat peníze a tyto úročit, můžete využít služeb finančního poradce, který Vám poskytne podrobné informace o investičních produktech, naučí Vás investovat peníze, ukáže Vám, na co si dát pozor, co sledovat a čemu se raději vyhnout, abyste o své peníze nepřišli.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11787 (cesky-magazin.cz#503)


Diskuze a zkušenosti

Allla | 31.03.2014 22:37
Re: Finanční poradenství - Pardubice bezny ucet mam u ceske sporitelny, půjcky od door financial a pojisteni to nejbeznejsi - VZP. Zatim jsem vse zvladla sama, ale kdo vi


Přidat komentář


Dále by Vás mohlo zajímat