Ubytování v Chomutově

Chystáte-li se do Chomutova, pak se můžete ubytovat v hotelu, který nabízí nejen kvalitu, ale i příjemné moderní prostředí a také řadu služeb. Můžete zde strávit dovolenou nebo se ubytovat po dobu školení.

Jak vybrat hotel?

Vybírat hotel a ubytování byste měli podle toho, co vás zajímá a co potřebujete pro klidný pobyt. Záleží i na druhu pobytu a na tom, s kým budete ubytováni. Pro dovolenou s přítelem či přítelkyní nebo rodinou budete požadovat jiné služby i jiný typ ubytování než pro přechodný pobyt, který souvisí s pracovními povinnostmi. Zde je pro vás spíše než komfort pro relaxaci důležité připojení k internetu, telefonní signál a také psací stůl. Nebo alespoň nějaký stůl, kde lze psát. K dalším velmi důležitým výběrům hotelu jsou rodinné oslavy. Mezi ty specifické patří oslavy kulatých rodinných výročí, kulatých narozenin, svateb, křtin, a také bohužel i setkání s pozůstalými na trachtě.

S čím se v hotelu setkáte?

Zejména s ochotným a vstřícným jednáním. K hlavním prioritám hotelu se řadí spokojenost klientů. To je důvod, proč se zde na každém kroku setkáte s ochotou a profesionálním vystupováním. Po celou dobu pobytu je vám k dispozici dokonale vyškolený personál. Ten se vám vždy snaží vyplnit každé vaše přání, aby pobyt byl pro vás nezapomenutelným zážitkem. A opravdu se to daří. Řada klientů a hostů se do tohoto hotelu velmi ráda vrací. A ti, kteří ho navštívili jen jednou, hovoří o velmi vydařeném pobytu.

Kde najdete hotel?

Jak již bylo napsáno, tak celý hotelový komplex, který tvoří dvě budovy, restaurant a parkoviště se nachází v centru Chomutova. Což rozhodně není na úkor klidného a relaxačního pobytu. Okolní prostředí hotelu je velmi příjemné a klidné. Rozhodně je prosté jakýchkoli rušivých podnětů. Přilehlý městský park je ideální na procházky a dostupnost města, s jeho každodenním ruchem je příjemně blízká, ale z hotelu neviditelná a nerušící. Hotelový komplex je velmi dobře propojen a tak z jedné budovy do druhé přecházíte, aniž byste museli budovu opustit. Hotel má i bezbariérový přístup. Do vyšších pater se dostanete pomocí výtahů. Ubytovací kapacita hotelu je velká. V nabídce najdete celkem 79 lůžek. Vybavení pokojů je příjemné a kvalitní. Stejně jako pokojové služby.

Ubytování v pokojích

Všech 79 lůžek je rozděleno do pokojů a apartmánů.** Pokojů** najdete v hotelu celkem 31. Všechny pokoje prošly důkladnou rekonstrukcí, a tudíž nabízejí opravdu více než je standard. Pokoje mají velmi příjemné vybavení. Každý má své sociální zařízení se sprchovým koutem. Mimoto najdete na každém pokoji moderní barevnou televizi s nabídkou celoplošných i satelitních programových stanic. Samozřejmostí je připojení pro počítač. Pokoje ve vyšších patrech hotelu nabízejí unikátní výhled na přilehlý městský park i historické centrum města. Pokoje jsou nabízeny jako jednolůžkové, dvoulůžkové a pak větší třílůžkové a čtyřlůžkové, které jsou vhodné pro ubytování celých rodin.

Ubytování v apartmánech

Celkově jsou nabízeny tři** apartmány**, které mají opravdu vysoký standard. Najdete zde oddělené ložnice, denní místnost a sociální zařízení s příjemnou vanou. Samozřejmě i zde je kvalitní televizní přijímač, s nabídkou celoplošných i satelitních programových stanic a také připojení k internetu. Apartmány jsou připraveny pro jednu až dvě osoby a dají se pronajmout dlouhodobě. Přičemž při dlouhodobém pronájmu se cena kalkuluje zcela individuálně.

Restaurace v Chomutově

Slouží ke stravování hotelových hostů i dalších zájemců. Je přitažlivá svou příjemnou atmosférou, interiérem i podmanivou hudbou. Pro hotelové hosty je zde připraveno menu, které může mít podobu jen snídaně, polopenze nebo i plné penze. Samozřejmě je možné využít i individuálního stravování. Ostatně restaurace je vyhlášená přípravou české kuchyně, stejně tak i specialitami, které uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. V menu najdete minutky i hotová jídla v různých cenových relacích. Restauraci lze využít i k různým** akcím**. Má vynikající atmosféru i akustiku, sezení je variabilní, k dispozici se nabízí audio-vizuální zařízení, taneční parket i piano. Pro další účely lze využít také** bar a vinotéku**. Velikost restaurantu lze rozšířit o salonky.

Salónky

Mají přímý vstup z restaurantu a je možné je pronajímat společně nebo i samostatně. Jejich kapacita je 16 a 30 míst. Hodí se tedy i pro malé společenské nebo rodinné události. Každý salonek má vlastní sociální zařízení, velkoplošnou projekci i dokonalé ozvučení. Celý interiér salónků je v reprezentativním provedení. Zařízen je stylově a velmi působivě v barvách hnědé, bílé a šedomodré. Svým krásným a příjemným posezením se salonky hodí i pro svatby. Velmi výhodné je i možné ubytování hostů salonu. Bez jakýchkoli problémů je možné ubytování i na jednu noc.

Parkování

Pro hosty hotelu jsou zajištěna dvě** parkoviště.Je zde připraveno k parkování až 30 míst. Parkoviště jsou vybavena **bezpečnostním systémem, jehož součástí je závora i kamera. Parkovací místa je možné objednat předem.

Školení

V hotelu je připravena** školící místnost**. Stačí si ji jen včas objednat. Výhodou školících místností je jejich uzpůsobení pro přednášející a pro posluchače. Samozřejmostí je zde připojení k internetu. Pro školící se hosty je možné objednat občerstvení v podobě kávy a dalších nápojů nebo i švédského stolu. Samozřejmě je možné objednat i oběd nebo večeři.

Masáže

Pro hosty, které se rádi nechají rozmazlovat příjemnými dotyky, jsou zde masáže. O hosty se starají zkušení maséři, kteří nabízejí řadu možných masáží. Vybírat lze z masáží relaxačních i uvolňujících, které odstraní bolest ztuhlých svalů. Na masáže je lépe se objednat. Tak budete mít jistotu, že vás nikdo nepředběhne. Masáže jsou přímo v hotelu a tak na pokoj můžete bez toho, abyste museli jít ven z hotelu.

Recepce

Je vám k dispozici po dobu 24 hodin. Vždy vám zde vyjdou vstříc, vždy jsou příjemní a milí. Součástí recepce je Internet Cafe, kde můžete využít dalších služeb.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11375 (cesky-magazin.cz#211)


Přidat komentář