Ubytování, restaurace a wellness - Františkovy Lázně

Františkovy lázně rozhodně stojí za navštívení. Jde o krásné lázeňské město, kde můžete obdivovat nejen jeho historii, ale i okolní přírodu. Ubytovat se je nejlépe v některém z rodinných hotelů, které nabízejí příjemný pobyt a služby.

Ubytování ve Františkových lázních

Františkovy lázně nabízejí k ubytování celou řadu lázeňských domů, hotelů i ubytování v soukromí. Výběr ubytování samozřejmě záleží na vás. Pokud však chcete zažít nejen krásu města a jeho okolí, ale chcete i bydlet ve velmi zajímavém a pohodlím překypujícím hotelu,

 

Ubytování

Rozhodně uspokojí i ty nejnáročnější klienty. K dispozici je 16 komfortně zařízených pokojů, které jsou všechny stylově zařízeny. Vybírat můžete z jedno a dvoulůžkových pokojů. Dva jednolůžkové pokoje, jeden pokoj, uzpůsobený pro potřeby tělesně postižených hostů, dvoulůžkové pokoje Komfort a** Superior** jsou vybaveny sprchovým koutem, toaletou, vysoušečem vlasů, telefonem, bezplatným připojením k internetu, bezpečnostní schránkou, televizí a minibarem. Dvoulůžkový pokoj Junior Suite má navíc klimatizaci a připravený župan pro hosty. Dvoulůžkový pokoj Junior Suite Lux uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Přímo v ložnici najdete hydro-masážní vanu se světelnou terapií. Pokud potřebujete pokoj s větším počtem lůžek, tak je možné u pokojů Junior Suite přidat přistýlku. Problémem není ani zapůjčení dětské postýlky, přičemž až do dvou let je zapůjčení zcela zdarma. Chcete-li strávit krásnou dovolenou nebo jen krátký odpočinek ve Wellness Hotelu Ida se svým mazlíčkem, můžete se s ním po jeho nahlášení ubytovat.

Stravování

Ačkoli byla** restaurace** přistavěna současně s celkovou rekonstrukcí hotelu, tak na vás v ní dýchne atmosféra klasického historického stylu, který již sám o sobě promlouvá k hostům vysoce stylovým a komfortním jazykem. V restauraci se budete cítit příjemně a zaručeně vám zde bude i chutnat. Stravovat se můžete formou polopenze nebo** plné penze**. Hotelová restaurace vaří pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Při plné penzi pak můžete vybírat vždy ze dvou jídel, minimálně o dvou chodech. Snídaně je formou švédských stolů. K jídlům si můžete vybrat z nabídky vín z Habánských sklepů, pivo Pilsner Urguell a černé pivo Master. V restauraci si lze samozřejmě dát i samotnou kávu. Nabízí zde vynikající kávu Alfredo Espresso PREMIUM OMNIUM, která se na vás doslova usmívá z přineseného hrníčku. Milovníci čaje ocení výběr z nabídky kvalitních čajů Eilles Tee.

Wellness

Tak to jsou koupele, masáže a relaxace. Většina koupelí je relaxačních, a zároveň i ozdravných. Najdete zde klasické mokré koupele i suché uhličité. Pokud vás trápí celulitida, pak je dobré vyzkoušet speciální přístrojovou lymfodrenáž – lymfoven.** Parafínový zábal** prohřeje i zbaví bolestí. Navíc aromaterapie a vitamíny příjemně působí na psychiku.

Masáže

Masáže jsou** celkové, částečné, ozdravné i relaxační**. Vybrat si můžete klasickou masáž, podvodní masáž, masáž vonnými oleji, manuální lymfodrenáž nebo reflexní masáž plosky nohy. Relaxační masáže jsou vhodné pro každého, zejména pro lidi unavené, toužící po odpočinku. Doprovází je speciální vůně, která se různí podle typu masáže. Nabídka relaxačních masáží se nově rozšiřuje o rituální masáž svíčkou. K dalším nabízeným patří relaxační masáž Kerala, Indická masáž hlavy, Bambusová masáž, masáž lávovými kameny, SPA masáž a Královská masáž. Nabídka masáží je široká a vám stačí jen vybírat podle vašich potřeb a přání.

Wellness balíčky

Ve wellness centru si můžete objednat i cenově výhodné balíčky procedur. Celkem je jich deset a jsou sestaveny tak, aby opravdu přinesly uvolnění i úlevu od bolestí a zároveň odplavily stres a přinesly klid.

Péče o tělo

Jde o novinku zařazenou od tohoto roku. V nabídce najdete Keltskou péči mořskou řasou a** Čokoládový sen**. Obě procedury jsou kombinací výživy a čištění těla s masáží. Vyzkoušet tyto procedury by měl každý, kdo potřebuje zregenerovat a načerpat nové síly. Proceduře Čokoládový sen, je možné říkat i krásný úsměv. To proto, že opravdu přináší úsměv na tvář.

Wellness pobyty

Jsou jedinečné, příjemné a za zajímavou cenu. V nabídce najdete i pobyty s masážemi a další péčí o vaše tělo. Zajímavý je týden pro ženy s názvem Algae. Je zaměřený na regeneraci pokožky, odplavení stresu a načerpání nových sil. Relax Klasik je opět týdenní pobyt plný maximální relaxace. Perla Amazonie je prodloužený víkend ve spojení s čokoládou a získáváním hormonu štěstí. Svatý Valentýn je pobyt pro dva, na dvě noci v duchu zamilovaných. Procedury jsou zde pro pány i dámy a součástí je také romantická večeře o třech chodech, za popíjení sektu s jahodami.

Výhody hotelu

Nejen, že jde o velmi krásný** hotel ve středu Františkových lázní**, ale nabízí i tolik potřebnou relaxaci. Navíc umožňuje bydlení v krásně zařízených pokojích. Parkovat lze za poplatek přímo u hotelu. A vůbec nemusíte mít u sebe hotovost. Platit je možné všemi druhy karet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11381 (cesky-magazin.cz#235)


Přidat komentář