Ubytování a wellness - Pavlov

Chcete vyrazit na cesty s ubytováním? Hledáte ubytování nebo wellness hotel, kde si můžete zdravě odpočinout či uspořádat firemní akci? Podívejte se, jak můžeme svému tělu i duši prospět.

Pokud se cítíme dobře na těle, cítíme se dobře i na duši. Stará pravda nám říká, že i v duši je síla a proto je třeba si pořádně odpočinout. Protože ale většinou žijeme v neustálém spěchu a napětí, musíme učinit pro své zdraví a krásu nějaké kroky. Můžeme vyrazit do malebného kraje, ubytovat se v** klidném hotelu uprostřed přírody** a večer si dopřát skleničku lahodného vína. Pokud si chcete opravdu odpočinout a něco pro sebe udělat, pomohla by vám jistě návštěva wellnes centra, kde vám dokáží nabídnout řadu osvědčených metod. Tohle všechno si můžete dopřát na jednom místě.

Co je vlastně wellness?

Výraz wellness slýcháme snad každý den ze všech stran. Naši známí, kamarádi nebo spolupracovníci jezdí na wellness pobyty, navštěvují wellness hotely nebo wellness centra. Ale víme co tento výraz znamená? Obecně výraz wellness znamená zdravý životní styl. Takový, který vede k harmonii těla i duše. Obecně wellness představuje celou řadu postupů, které vedou ke spokojenému životu. Náš současný život prožíváme obvykle ve velkém shonu a stresu a ten je zapotřebí nějak vyrovnat. Současně je vhodné konzumovat zdravou, vyváženou a racionální výživu a dodržovat pravidelně zdravý pohyb. Tyto předpoklady splňuje například pobyt ve wellness hotelu, který má pro zdravý životní styl připravený ten správný program. Wellness hotely jsou totiž zaměřené na dodržování životního stylu, kde se můžete naučit zvládat stres, kde budete odpočívat a kde načerpáte novou energii. Takovýto hotel je také situován v klidné přírodě, což má samo o sobě za následek to, že je člověk v psychické pohodě.

Wellness služby

Wellness hotel vám v rámci svého programu může nabídnou řadu služeb jako například kosmetické poradenství, které je určené především ženám, ale vřele je lze doporučit i mužům. Jedná se o poradenství v péči o pleť, ošetření pleti kosmetikou MARY KAY, analýzu pleti, sestavení individuálního programu péče o pleť, líčení dekorativní kosmetikou a proměny, které provádí vizážistka kosmetické firmy. Můžete využít také klasické masáže nebo masáže lávovými kameny (Hot stones), což je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Tyto masáže se provádějí za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Kombinace tepla, dotyku a vůně ji řadí právem mezi královny masáží a pro vás se stanou nezapomenutelným zážitkem.

Správný způsob stravování naleznete ve wellness hotelu

Správné stravování je součástí zdravého životního stylu a wellness hotel vám tuto podmínku dokáže bezezbytku splnit. Jíst se má pravidelně několikrát denně spíše menší porce, nesmí se zapomínat na svačiny a snídaně a velmi důležitá je také pestrá skladba jídelníčku, hodně čerstvé zeleniny a ovoce kvůli vitamínům, celozrnné pečivo a v hotelovém jídelníčku nebudou chybět ani ryby.

Wellness a snižování nadváhy

Pokud vás trápí nadváha, návštěva wellness hotelu může být tím pravým impulsem pro začátek nového zdravého života. Ve wellness centrech jsou totiž odborníci, kteří ví, kde je kámen úrazu, kde je váš problém a nabídnou vám zdravý jídelníček. U některých lidí jsou nutné změny tak odlišné od jejich zvyklostí, že je nemohou zvládnout sami. Výhodou návštěvy wellness hotelu je pak možnost zdravě jíst, pohybovat se a prodělávat procedury ve skupině, což zvyšuje motivaci.

Nabídka dobrého wellness hotelu

Dobrý wellness hotel se nachází obvykle uprostřed krajiny, poblíž vodní nádrže, kdy se stává vyhledávaným centrem rybaření a vodních sportů. Okolní krajina je pak velmi vhodná pro milovníky turistiky a cykloturistiky a připravit se můžete na pohyb na čerstvém vzduchu, kdy můžete v blízkém okolí navštívit mnoho zajímavých historických a kulturních památek. Kvalitní wellness hotel vám nabídne příjemné prostředí s téměř domácí péčí, kde budete mít dostatek soukromí a klidu a kde máte samozřejmě možnost využití wellness centra, kde je k dispozici například finská sauna, masážní vana a netradičním zážitkem bude jistě také relaxace v privátním whirlpoolu, což je vířivý bazén, který představuje nerušené rozjímání pro páry, rodiny či přátele. V klidném prostředí hotelu je také možné pořádat různá školení nebo jej využít pro firemní i pro rodinnou rekreaci. Wellness hotel nabízí pohodlí a relax lidem každého věku a pokud se obrátíte na dobrý hotel, můžete získat zvýhodněné pobyty pro seniory nebo velké slevy pro děti

Firemní hotelové akce

Wellness hotel je možné využít také pro firemní akce. Dobře vybavený hotel vám pak nabídne k dispozici veškerou školící techniku jako flipchart, zpětný projektor, dataprojektor, promítací plátno, video, televize apod. Také pro zaměstnance nabízí prostředí wellness hotelu dostatek klidu, příjemné prostředí a potřebné soukromí. K dispozici jsou salonky a jako bonus můžete získat dárkový certifikát jako benefit pro své zaměstnance. Certifikát může být vystaven na jakékoli služby hotelu, ubytování, návštěvu restaurace, služby wellness centra a to jak jednotlivě, tak kombinací více služeb. Zaměstnanci jistě s velkou radostí uvítají možnost využití wellness centra. Výhodou využívání firemních akcí v hotelu jsou pak skupinové slevy. Večery jsou při firemních akcích vždy spojeny se zábavou a mnohé jistě potěší možnost posezení v klasickém vinném sklepě s degustací lahodných vín.

Hotelové služby

Wellness hotel nabízí nejen příjemné prostředí, soukromí a klid, ale samozřejmě také ubytování, kdy jsou všechny pokoje moderně zařízeny, vybaveny televizory, telefony s přímou volbou, přípojkou na internet, koupelnou a WC a parkování zdarma. K dispozici je řada pokojů a můžete si přát jednolůžkový, dvoulůžkový nebo třílůžkový pokoj, případně apartmá 2 osoby. Dobrý wellness hotel vám pak do ceny ubytování zahrne snídani nebo dokonce návštěvu vířivky. Relaxace neznamená ležení u televize, ale může to být právě pobyt ve wellness hotelu, spojený s pohybem v přírodě, kdy naše tělo nadýchá čerstvého vzduchu a načerpá nové síly. Díky tomu se zbavujeme stresu a únavy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11368 (cesky-magazin.cz#177)


Přidat komentář