Půjčovna a prodej čtyřkolek, vybavení a oblečení

Podlehli jste terénním, čtyřkolovým vozítkům? Nespokojíte se jen se „zážitkovým balíčkem“, respektive jednorázovou jízdou na čtyřkolce? Jak by se Vám tedy líbilo si opakovaně zapůjčit čtyřkolku, či si užívat adrenalinové jízdy kdykoli se Vám zachce?

Stačí si jen vybrat spolehlivou a profesionální firmu, která se specializuje na půjčování i prodej čtyřkolek. Nemusíte ani zoufat, pokud ve Vašem městě nemáte na výběr, či dokonce v něm nenajdete žádného takového provozovatele obchodu. Budete-li mít zájem o koupi, pak můžete zavítat do některého ze specializovaných e-shopů. Jen je třeba vybírat dobře. Ne všichni prodejci se mohou pochlubit kvalitním zbožím, profesionálním a vstřícným přístupem.

Nabídka čtyřkolek

Oblíbenost rekreačního a současně adrenalinového sportu – jízdy na čtyřkolce – stoupá. Díky tomu si můžete vybírat z nemalého množství modelů čtyřkolek o různé cenové hladině, ale také typu. Je možné si pořídit čtyřkolku sportovní, ale také čtyřkolku pracovní či dětskou.

Dětské čtyřkolky

Kdo své děti nerozmazluje, a to již od nejútlejšího věku? Pokud jsme schopni ušetřit nějakou tu korunu, máme zaměstnání se slušným platem, pak bezpochyby občas vykouzlíme na dětské tváři úsměv.

Cena dětských čtyřkolek

Pořízení čtyřkolky však není korunovou záležitostí, o tom není pochyb. Na druhou stranu je to však investice na poměrně dlouhou dobu. A kdo ví, pokud opravdu zakoupíte kvalitní model, pak může jít tzv. z generace na generaci. Není nutné hned čtyřkolku prodávat, když již bude dítě odrostlé.

Cenová relace dětských čtyřkolek se pohybuje rámcově od cca 7 000 Kč do cca 40 000 Kč. Sami tedy můžete vidět, že rozdíl je značný.

Volba dětské čtyřkolky

Bude tedy hodně záležet nejen na stavu Vaší peněženky, ale také toho, co od čtyřkolky očekáváte. Určitě se při výběru poraďte s odborníky. Jen Ti Vám mohou dát skutečně fundovanou radu. V řadě věcí je více než vhodné se místo ceny spíše soustředit na další parametry. U čtyřkolek se bude jednat o výrobce, funkce, komponenty aj.

Nezbytné bezpečnostní prvky u dětských čtyřkolek

Při nákupu dětské čtyřkolky se určitě zajímejte, zda jsou vybavené veškerými nezbytnými bezpečnostními prvky, které nařizuje EU. V prvé řadě tedy musí jít o bezpečnost. Bezpečnost a kvalita by tak měla jít ruku v ruce.

Pracovní čtyřkolky

Opustíme-li dětský svět a navrátíme se do světa dospělých, pak si můžete pořídit čtyřkolku pracovní. Již z názvu tak trochu vyplývá, že čtyřkolka není primárně určená k „trojčení“ a závodění. Pracovní čtyřkolky pro Vás mohou představovat opravdu významného pomocníka, a to nejen v nelehkém terénu, jako je pole, les aj.

Pracovní čtyřkolky – oceníte při těžké práci

Jednotlivé modely čtyřkolek, pracovní nevyjímaje, se mezi sebou liší, a to například vybavením, komponenty. U pracovních čtyřkolek využijete praktický úložný box, ale také tažné zařízení, díky kterému můžete tlačit, táhnout. Je možné také čtyřkolku doplnit v zimním období sněhovými radlicemi, či jiným účinným pomocníkem. Díky takové kombinaci se i z těžké, nudné a nezáviděníhodné práce rázem může stát i zábava. A práce? Ta Vám půjde rychle od ruky.

Další výhody pracovních čtyřkolek

Pracovní čtyřkolky nemusíte „vůbec šetřit“. Naopak jsou pro Vás připravené, aby Vám ulehčili v drtivé většině těžkých prací. Díky dostupnosti řady doplňků, může čtyřkolka fungovat jako mulčovač, travní sekačka, odstraňovač sněhu aj. U pracovních čtyřkolek můžete také očekávat zvýšenou nosnost a prostor pro uložení praktického boxu, do kterého se Vám vejde rozličné nářadí a další doplňky.

Sportovní čtyřkolky

A jistě nemůžeme opomenout** čtyřkolky sportovní**. S nimi zažijete zábavu a adrenalin v jednom. Mohlo by se zdát vzhledem k robustnosti čtyřkolek, že nejsou určené pro žádná tintítka a něžné pohlaví. Divili byste se však, kolik příznivců z řad žen, mají čtyřkolky. Krom toho, čtyřkolky musí být robustní, kola nevyjímaje. Jen díky tomu je totiž možné se neohroženě pustit na nerovný terén.

Cena sportovních čtyřkolek

Cena sportovních čtyřkolek může až několikanásobně převyšovat cenu dětských čtyřkolek. Ostatně, je to celkem pochopitelné. Přeci jenom jsou sportovní čtyřkolky určené pro jinou váhovou kategorii, ale také styl jízdy. Krom toho dospělý řidič očekává i řadu vychytávek a doplňků u čtyřkolky.

Ceny sportovních čtyřkolek se mohou pohybovat od cca 35 000 Kč do cca 170 000 Kč. Čím vyšší cena, tím nadupanější a vychytanější stroj můžete očekávat.

Oblečení a boty pro jízdu na čtyřkolce

Ke každému sportu patří funkční a zároveň stylové oblečení. Ať už provozujete venkovní, nebo sport určený pro haly a jiné kryté prostory, určitě se vyplatí investovat do sportovního oblečení. Samozřejmě, můžete si vzít tepláky, rifle, šusťákovou soupravu a obyčejné tenisky aj. Jenže, pak se nelze divit, že očekávající komfort ze sportu nebude takový, jaký byste si přáli.

Výběr oblečení a bot

Také pro jízdu na čtyřkolce, oceníte kvalitní a přímo určené oblečení. Pořídit si můžete například kalhoty, bundu, ale také nákrčník, šátek na hlavu, kuklu pod přilbu, nezbytnou přilbu, ochranné brýle a rukavice, boty. Nejen Ti, kteří začínají s jízdou na čtyřkolce, uvítají bezpečnostní chrániče. Přeci jenom se jedná o rychlou mašinu, která Vás při ne zrovna šikovném najetí na kořen, kámen, může „shodit ze sedla“.

Příslušenství a doplňky pro čtyřkolky

Je celkem pochopitelné, když si pořizujeme určitou věc, zařízení, tak se pídíme také po tom, zda je možné bez větších problémů sehnat i náhradní díly, příslušenství a případně i doplňky. U čtyřkolek si můžete být jisti, že Vás výrobci a následně prodejci nenechají, takříkajíc ve štychu. Budete si moci například zakoupit disky, nášlapy, nájezdy, pásy, radlice na sníh, motolékárničku, adaptér pro montáž radlice, sněhové řetězy, bezpečnostní spínač, nabíječku, zamykatelný box, vyhřívání sedla, pracovní vozík, naviják, pneumatiky o různém vzorku a další.

Půjčovna čtyřkolek

Již jsme zmínili, že pořízení čtyřkolky není zrovna levnou záležitostí. I když však nemáte v plánu zainvestovat do** čtyřkolky**, nemusíte se Vašeho koníčku, zábavy vzdát. Můžete dokonce uspořádat mezi přáteli závod. Stačí jen mít kontakt na provozovatele půjčovny kvalitních čtyřkolek. Bude pak záležet čistě na Vás, zda si čtyřkolku zapůjčíte na den, či delší dobu. Určitě se však ptejte po podmínkách o zápůjčce. Soustřeďte se pak na takové pasáže, jako je nejen cena za zapůjčení, ale také doplnění benzínu, hrazení škody v případě pochroumání stroje, stav (čistota, benzín), v jakém máte čtyřkolku vrátit aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11377 (cesky-magazin.cz#214)


Přidat komentář