Profesionální tandemové seskoky - Praha

Potřebujete v novém roce nějakou vzpruhu, aby vás povzbudila do dalšího období? Zkuste něco netradičního. Jestli vás Ježíšek dostatečně neobdaroval, tak se v novém roce potěšte sami a zkuste tandemové seskoky.

Prolétnout se ve výšinách, a pak zkusit létat. Komu by se o tom minimálně nezdálo, jenže jak to zažít, když nejste profesionál? Nechte vše na odbornících. Tandemový seskok už sám o sobě napovídá, že v tom nebudete sami a pomůže vám instruktor. Vy si pak vyzkoušíte tu jedinečnost letět vzduchem a přitom se nebudete bát. Poradíme vám, jak na to.

Tamdemové seskoky Kantor

Profesionální tandemové seskoky - Praha

Pokud si nevíte rady s dárkem, který by byl nezapomenutelný, potom máte možnost darovat, nebo se sami obdarovat tandemovým seskokem. Za pomoci zkušeného tandemového instruktora máte šanci poznat svět z jiných pohledů a úhlů. My Vám rádi nabízíme takovýto seskok s vysoce zkušenými instruktory.

Koho Vám doporučíme?** Výcvikové středisko Paraškola KANTOR - Tandemy Kantor - letiště Mladá Boleslav.**

Firma byla založena** Jindřichem Kantorem v roce 1998.** Od roku 1998 s nimi skočilo tandemový seskok více než 12 200 nadšených pasažérů, kteří od nás odešli s úsměvem a velmi spokojeni. ** **

Nabídka služeb pana Jindřícha Kantora je:

  • tandemové seskoky
  • výuka pilotů na zkoušku
  • propagační seskoky firem či AFF výcviky
  • ** poznávací lety nebo půjčovna padáků**
  • bonusový produkt - videozáznam

Službu můžete objednat i jako překvapení formou dárkového poukazu. Ve firmě vám poradí, jaká nabídka by pro vás vzhledem k požadavkům byla nejvhodnější. Všechny služby jsou maximálně profesionální, kdy je na prvním místě především bezpečnost. Ke každému klientovi se přistupuje individuálně, a teprve až on sám si je jist, že si zážitek přeje, pak se jde na věc.

Tandemové seskoky - KANTOR

Telefonní kontakt:** +420 603 456 227**

Emailové spojení:** info@padaky.cz**

Více informací o profesionální tandemové seskoky - Praha naleznete zde:http://www.tandemy-kantor.cz

Tandemové seskoky

Co je vlastně tandemový seskok? Jak už jsme zmínili, tak se jedná o službu, kterou vás provede instruktor. S ním se vydáte do výšin v letadle, a poté s vámi seskočí padákem. Nejprve dostanete instrukce co máte dělat a domluvíte se na tom, co si budete chtít vyzkoušet. Následně v letu se nikam nespěchá, teprve až bude chtít klient vyskočit, tak pak se může uskutečnit let.

K instruktorovi budete bezpečně připoutáni speciálním postrojem, takže nehrozí, aby Vás ztratil. Tamdemové seskoky KantorPak s vámi seskočí volným pádem, kdy budete ve vzduchu asi jednu minutu. Poté vás kolega otevře hlavní padák a může vás ho nechat řídit. Poté bezpečně přistanete až na zem, kdy vám instruktor rovněž řekne, jak máte dát nohy, abyste přistáli co nejpohodlněji. Seskok pro vás bude ojedinělým zážitkem, ale také bezpečným.

Pokud se ale obáváte tandemového seskoku a ještě si do něj netroufáte, tak do toho jděte postupně. Zkuste si nejprve základní výcvik, proleťte se s pilotem. Když poznáte toto prostředí blíže, tak pak lépe přijmete i další fázi letu v nebesích.

Tandemový seskok je jedinečnou příležitostí, jak si splnit sen o létání. Ten pocit, že se vznášíte ve vzduchu je jedinečným momentem lehkosti a bezstarostnosti. Zažijte ten jedinečný pocit a nechte se unášet vzduchem, kdy poté bezpečně přistanete na zemi. Když máte za zády zkušeného profesionála, tak se nemáte čeho obávat.

Jak se připravit na tandemový seskok?

Jestli jste adrenalinový nadšenec, tak u vás příprava jako taková nebude tak záživná. Mnoho osob, které ale seskok dostanou třeba darem, má smíšené pocity. Mám do toho jít nebo ne? Ta otázka rotuje v hlavě skoro každého. Jestli nemáte zkušenost s podobným sportem, tak zkuste, jak zvládáte výšky. Natrénujte třeba na horolezecké stěně, kde pracujete ve výšce leckdy v podobných polohách. Samozřejmostí jsou instrukce od pracovníků na tandemové skoky. Ti vám budou asistovat a ochrání vás, ale měli byste něco znát, abyste nedělali zmatky a seskok si užili.

Jsou tandemové seskoky pro každého?

Existují určitá omezení nebo situace, kdy se tento sport nedoporučuje. Jestli trpíte epilepsií nebo máte srdeční chorobu, tak raději sport neprovozujte. Většinou se udává, že maximální váha klienta má být 100 kg. A co se týká věku, tak skákat se může od 8 let. Do 18 let je zapotřebí písemného souhlasů zákonných zástupců.

Tamdemové seskoky Kantor

Tandemový seskok jako dárek

Dost často se tento typ sportu věnuje jako dárek, tzv. zážitek. Spousta těch, kteří ale takový dárek dávají, váhají, jestli je to vhodné. Bude se darovanému dárek vůbec líbit? Nemá třeba závratě a strach z výšek? A není proti adrenalinu jako takovému? I pořádný dobrodruh vás může překvapit, že seskok u něj nepřipadá v úvahu. Pokud váháte, zda-li něco takového dát, tak sondujte. Ptejte se, jestli má daná osoba zkušenost s nějakým adrenalinovým sportem a nenápadně naveďte konverzaci na téma tandemu. Stačí říct, že byste to chtěli zkusit a co si o tom myslí daná osoba. To je jednodušší než darovat něco ne úplně vhodného. Přeci jenom to není kosmetika, šperky či jiné klasické typy dárků.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11354 (cesky-magazin.cz#79)


Přidat komentář