Proč vyzkoušet Power Plate?

S postupujícím věkem je naše tělo více ztuhlé a svaly povolené. Ovšem, nemusí tomu tak být, pokud se začneme efektivně hýbat. Nemusíte trávit hodiny v posilovně, a přesto se budete moci těšit z posíleného, vytvarovaného těla.

Řeč je o** cvičebním přístroji Power plate**. Denně si stačí vyhradit pouhých patnáct minut. Během této krátké doby si budete moci na přístroji procvičit celé tělo, a to díky trojrozměrné vibraci, kterou Vám zprostředkuje** Power plate**.

Power Plate v podobě vibračního tréninku

Cvičení na Power plate je založeno na vibracích. Vibrační trénink sklízí nemalé úspěchy nejen ve fitness a welness centrech, ale také u profesionálních sportovců. Kromě toho, Power plate je využívaný také v rehabilitačních centrech. Pacienti tak mohou zvýšit hustotu kostních tkání, tlumit chronickou bolest či podpořit kardiovaskulární systém.

Výhody Power Plate

Pokud se budete věnovat cvičení denně, pak výsledky Vašeho snažení na sebe nenechají dlouho čekat. Výsledky cvičení budou natolik viditelné, že Vaše okolí se Vás bude ptát, jak to, že jste tak pěkně zhubli a vytvarovali tělo zároveň.

Na co se tedy budete moci těšit, podlehnete-li Power plate? Již jsme zmínili, že dojde ke zpevnění povoleného svalstva a jeho vytvarování. Současně zhubnete, a to nejen v obvodu, ale také na váhu. Co jistě nebude zanedbatelné, je ten fakt, že zvýšíte hustotu Vašich kostí. Pokud je Vám dvacet, třicet, čtyřicet, pak Vás možná řídnutí kostí nijak netíží. Ovšem, řídnutí kostí, neboli osteoporóza je častým onemocněním v seniorském věku. S Power plate také významně zlepšíte Váš krevní oběh. A neposlední řadě je Power plate účinným pomocníkem v boji s celulitidou.

Protažení, rovnováha a síla s Power Plate

S Power plate můžete během každého cvičení protáhnout tělo, procvičit rovnováhu a posílit svoje svalstvo. Na Power plate se jenom nestojí. Naopak je možné na přístroji provádět desítku cviků. Ty se můžete dozvědět ve specializovaném cvičebním centru. V případě, že si přístroj zakoupíte domů, pak jeho součástí může být i brožurka plná cviků a rad.

Pro koho je vhodný přístroj Power Plate

Přístroj je určený jak pro ženy, tak muže, a to bez rozdílu věku. Power plate tak ocení nejen mladí, ale i starší jedinci, pro které není vhodné provozovat sporty, které nedělají dobře kloubům.

Na Power platemůžete cvičit ve fitness centrech, ale také doma. Záleží na tom, co je pro Vás lepší a příjemnější. Pro začátek je určitě lepší, když budete cvičit pod odborným dohledem. Trenér, instruktor Vám ukáže, jak na přístroji stát, pohybovat se, cvičit. Jakmile získáte grif, můžete již pokračovat s cvičením doma. Ovšem to znamená investici do přístroje. Na druhou stranu na přístroji může cvičit celá rodina.

Power plate je účinným přístrojem, který prospěje Vašemu tělu, zdraví, ale i psychice. Budete-li se totiž cítit dobře v „novém“ těle, pak se to zákonitě odrazí i ve Vašem postoji k životu. Uvidíte, že se budete více usmívat. Ostatně proč ne, když se budete cítit lépe po tělu i po duši.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11346 (cesky-magazin.cz#15)


Přidat komentář