Pobytové zájezdy - Itálie, Chorvatsko a Španělsko

Na dovolenou se těšíme celý rok. Často hledáme dokonalé místo k odpočinku, relaxaci a krásným zážitkům. Dovolená může být nejen časem poznávání, ale také časem klidu, a to vše v námi zvolené destinaci.

Pokud máte pocit, že je Vaše dovolená každým rokem stále stejná, chce to změnu. O dovolené máte nejen odpočívat, ale je také vhodné poznávat nové kraje, prostředí, zvyky a věci. A právě takový typ dovolené umožňují pobytové zájezdy, z kterých si můžete přivézt nové, nezapomenutelné zážitky. Takovou dovolenou můžete prožít, pokud se rozhodnete změnit své zvyky a vyhledat dovolenou v trochu jiném rázu.

Jak vybírat cestovní kancelář

Pokud sledujete media nebo alespoň televizní noviny, slyšíte to poměrně často – informace či reportáže o končící cestovní agentuře nebo cestovní kanceláři. V těchto případech se ale obvykle jedná o malé cestovní kanceláře, které nepůsobili na trhu příliš dlouho. Proto je při výběru cestovní kanceláře určitě na místě obezřetnost. Jak tedy vybrat spolehlivou cestovní kancelář, která nás na místě nenechá?

Nejjednodušší způsob je podívat se na webové stránky cestovní kanceláře, kde lze snadno zjistit potřebné údaje, zejména jak dlouho cestovní kancelář na cestovním trhu působí. Je jasné, že pokud cestovní kancelář působí na trhu více jak 10 nebo 15 let a dokázala překonat problémy, kterým byla v nedávné krizi v cestovním ruchu vystavena, pak patří k nejstabilnějším cestovním kancelářím v České republice. Podívejte se také, zda je cestovní kancelář řádně pojištěna. Cestovní kancelář, která se chová čestně nemá co skrývat a informace o pojištění má zveřejněny na svých webových stránkách. Pokud si vyberete nějakou destinaci, podívejte se, zda je cestovní kancelář na danou oblast specialista. Pokud chcete navštívit země, jako je například Itálie, Chorvatsko nebo Španělsko a cestovní kancelář se na tyto země zaměřuje, pak se bude jednat o pravou volbu.

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy do zahraničí jsou stále velmi vyhledávané a mnohé cestovní kanceláře vám jich dokáží nabídnout celou řadu. Cestovní kanceláře dnes nabízejí celou řadu poznávacích zájezdů do různých destinací v ČR i ve světě. Pokud rádi cestujete, můžete tímto způsobem poznat kus světa za atraktivní ceny. V nabídce cestovní kanceláře naleznete zajímavé poznávací zájezdy do většiny evropských států jako Itálie, Francie, Německo, Rakousko, Maďarsko, Polsko, Švýcarsko, Španělsko, Velká Británie a další. Během vaší dovolené si tedy nejen odpočinete, ale současně poznáte přední evropské metropole jako Řím, Paříž, Londýn, Berlín a nespočet dalších.

Pobytové zájezdy do Itálie, Chorvatska a Španělska

Zkušená cestovní kancelář má pro vás přichystanou celou řadu atraktivních pobytových zájezdů do oblíbených destinací, mezi které rozhodně patří Chorvatsko, Itálie a Španělsko. Díky dlouholetým zkušenostem cestovní kanceláře tak můžete prožít fantastickou dovolenou u moře, budete obdivovat malebné pobřeží a budete ubytováni v osvědčených apartmánech a hotelích. Navštívíte jedny z největších a nejhezčích letovisek, kde se nachází nejen řada nádherných pláží, ale také mnoho historických památek. Můžete obdivovat starobylá města, přístavy nebo vyrazit na obhlídku místních památek. Pobytové zájezdy jsou ideálním místem pro jakýkoliv typ turisty.

Autobusová doprava do Chorvatska, Itálie a Španělska

Pokud je cílem vaší cesty jih Evropy, pak můžete využít výhodné nabídky cestovní kanceláře na sezónní víkendové autobusové linky do Chorvatska, Itálie a Španělska. V období od poloviny května do začátku října můžeme využít kvalitní autobusovou dopravu (WC, TV/DVD, klimatizace, občerstvení), jejíž odjezdová místa naleznete na celé Moravě, východních Čechách a v Praze. Tímto způsobem se autobusy pohodlně dopravíte do více středisek tak, aby  jste nestrávili mnoho času rozvozy po pobřeží. Pokud je vaším cílem Chorvatsko, můžete cestovat např. do oblastí ostrov Krk a Kvarner, střední Dalmácie nebo Makarská riviéra. Cíle autobusové dopravy v Itálii jsou pak severní Itálie/Benátsko, Palmová riviéra nebo Apulie/Gargano/Valento. Pokud chcete navštívit** Španělsko**, pak jsou zastávky v letoviscích, Costa Brava, Costa del Marasme nebo Costa del Azahar. Na palubě autobusů je vám k dispozici během cesty průvodce a jistotu bezpečného cestování zaručuje nepřetržitá asistenční služba. Zázemí silné a zkušené cestovní kanceláře přináší záruku, že do cíle dorazíte vždy bezpečně, pohodlně a včas a to i v případě nepředvídaných situací.

Termální lázně

Již mnoho spokojených turistů poznalo, že koupele v léčivých pramenech mají jedinečné regenerační účinky. Léčivá voda má blahodárné účinky při potížích pohybového aparátu a léčivé účinky vody byly objeveny před mnoha tisíciletími a známi již v římských dobách. Dovolená má sloužit k odpočinku, proč ji tedy nespojit s péčí o vaše tělo? Termální lázně jsou příjemnou radostí, kdy se nabijete novou pozitivní energií, místem, které je životadárnou oázu odpočinku a zábavy. Mezi nejznámější termály patří Bük, Hévíz, Sárvár, které se nacházejí v Maďarsku. Cestovní kancelář vás ubytuje v soukromých domech nebo v hotelu a relaxovat budete v termálních lázních, které jsou ceněny jako jedny z nejznámějších a nejpopulárnějších léčebných lázní v Evropě.

Ubytování v ČR a SR

Pokud vás neláká cestování po světě a rádi objevujete krásy naší vlasti či blízkého Slovenska, pak si můžete užít za výhodné ceny příjemné ubytování v ČR. Vybírat můžete podle jednotlivých krajů ČR i SR a cestovní kancelář vám může nabídnout pobyt v mnoha oblíbených místech a letoviscích. Pokud můžeme prozradit několik tipů, pak se jedná například o lázeňský léčebný dům Luhačovice, Hostýnské Vrchy nebo léčebné lázně Bohdaneč.

Individuální dovolená na míru

Pokud si například z časových důvodů nemůžete vybírat z bohaté nabídky připravených pobytových či poznávacích zájezdů, i v tomto případě má cestovní kancelář pro vás připraveno řešení. Nabídne vám individuální dovolenou na míru. Tato nabídka je určena všem, kterým například nezbývá čas na přípravu vlastní dovolené nebo těm, kteří neovládají cizí jazyky nebo chybí potřebné zkušenosti. Profesionální cestovní kancelář vám dokáže pomoci připravit individuální dovolenou na míru například také tím, že zajistí konkrétní ubytování na přespání (tranzitní ubytování), nabídne vám poradenství s přípravou trasy a doporučení návštěvy zajímavých míst, zajistí ubytování (převážně hotelového typu) všech cenových kategorií a standardů (možno i bezbariérové pokoje) kdekoli po Evropě a v kterékoli evropské metropoli (Vídeň, Budapešť, Řím, Paříž, Londýn, Madrid, Vilnius, Riga, Talián, Petrohrad, Helsinky,  Stockholm). Cestovní kancelář ale nabízí také zajištění místních i mezistátních trajektů, zajištění česky mluvících průvodců v některých evropských metropolích a nabídne vám přehledné zpracování potřebných instrukcí na cestu a vypracuje podrobný cestovní itinerář.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11382 (cesky-magazin.cz#258)


Přidat komentář