Okružní plavby lodí - Středomoří

Chcete se nechat hýčkat v příjemném prostředí? Potřebujete k docílení dobrého pocitu a odpočinku navštívit krásná místa? A co absolvovat zajímavou a zábavnou okružní plavbu po moři?

Máte rádi teplo a moře? Cítíte, že je Vaše pleť je nezdravá, že by ji prospělo čisté ovzduší? Toužíte po zaslouženém odpočinku? Čeští turisté, kteří dnes již pravidelně cestují do zahraničí, začínají objevovat kouzlo dovolené na moři a nelze se tomu divit.


Plavba po Středozemním moři


Dnešní uspěchaná doba sebou přináší i mnohá negativa - znečištěné ovzduší, vysoké pracovní nasazení, stres. Zkrátka, člověk si musí pořádně odpočinout. A dobrou příležitostí je plavba po Středomoří. V současné době lze využít nabídky mnoha lodních společností, které ve Středomoří nabízejí turistům zajímavé plavby. Odplouvá se zpravidla z přístavů jižní Evropy a nabídka zastávek lodí je více než pestrá. V nabídce jsou desítky přístavů na březích Středozemního moře.

Okružní plavby po moři

Nudí vás stereotyp, chcete zažít každý den nové dobrodružství, jiné město, objevit další místa nebo poznat nové ostrovy? Stylová dovolená, to jsou okružní plavby po Středomoří. Cesta lodí vás rozhodně nadchne. Můžete si dopřát chutné jídlo, pestrý výběr i stylovou večeři, zábavné programy, varieté, artisty, kouzelníka nebo diskotéku. Na lodi můžete sportovat, vykoupat se v bazénu a to vše na zdravém, čerstvém mořském vzduchu.

Co je v ceně lodního lístku?

Cena lodního lístku zahrnuje plnou penzi, která obnáší jídlo 5x denně a možnost využití všech veřejných prostor na lodi. K zábavě jsou připraveny lodní bazény, vířivky, kina, fitness centra, knihovny nebo volná účast na pořádaných kurzech a zábavních programech. Může se jednat o kurzy tance nebo jógy nebo o soutěže v šipkách. Během okružní plavby lodí ve Středomoří se můžete bavit zcela podle přání v night clubu, kasinu nebo několika barech. Nezapomíná se ani na rodiny s dětmi. Pro tuto skupinu je na lodi vždy připraven program podle věku, od celodenního hlídání malých dětí až třeba po výuku na bicí pro dospívající mládež.

Plavby lodí a exkurze po městech

Okružní plavby lodí po Středomoří vám nabízí široké možnosti pro poznávání míst, kde curiser v průběhu plavby kotví. Středozemní moře nabízí mnoho možností, jak poznat nová místa. Můžete navštívit Řím, Benátky, Istanbul, Barcelonu, Tunis, Neapol, Monte Carlo, Sardínii a další destinace Středozemního moře a to během jedné okružní plavby. Během plavby se nabízí výběr z celé řady zajímavých exkurzí, okružních jízd či návštěv významných historických památek.

Ubytování na lodi

Během okružní plavby lodí po Středomoří je vám plně k dispozici luxusní vybavení kajuty. Ve všech lodních kajutách je klimatizace, minibar, trezor, televize, satelit, telefon a k dispozici je vám také vlastní koupelna s toaletou. Pokud si budete přát ubytovat v nadstandardní kajutě, získáte navíc vanu s masážní sprchou. Na lodi se nabízí také apartmány s krásným výhledem a balkónem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id11359 (cesky-magazin.cz#112)


Přidat komentář